fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bağcılar Özel Ortaokulları

Bağcılar, nüfusu her geçen gün artan ve İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Bölgede yer alan eğitim kurumlarının sayısı da buna bağlı olarak artmakta ve kolejler bu bölgede kampüs açarak hizmet vermeye başlamaktadır. Okul sayısı arttıkça aileler kendileri ve çocukları için en uygun okulu seçerken sorun yaşayabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden bu işlemi kolaylaştırabilir; size en uygun kurumları listeleyebilirsiniz. Bağcılar özel ortaokulları arasında bulunan eğitim kurumlarının tamamına ulaşabilir, karşılaştırmalar yaparak aradığınız kriterlere uygun okulları hemen bulabilirsiniz. Okulları tek tek gezecek kadar zamanınız yoksa okul profillerinde yer alan bilgiler ışığında kurumları yakından tanıyabilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi ortaokul seviyesinde önem arz etmekte ve bu yaşlarda alınan eğitim ileriki yıllarda alınacak dil eğitimlerine temel hazırlamaktadır. Bağcılar'daki özel ortaokulları da alanında uzman yabancı dil öğretmenleri ile faaliyetlerini sürdürmekte ve bu durum velileri cezbetmektedir. Bölgede yer alan kurumların hakkında yazılarını inceleyerek benimsedikleri eğitim modeliyle ilgili bilgi sahibi olabilir, kurumları yakından tanıyarak sizlere olan uygunluğunu belirleyebilirsiniz. İlçede birçok özel okul bulunduğundan sizlere yakın olan okulları bularak çocuğunuzun okula ulaşımını kolayca sağlayabilirsiniz. Çevre mahallelerde oturuyorsanız da servis imkanı sağlayan kurumları listeleyerek çocuğunun okula güvenle ve kolayca ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.


Ortaokul kademesi öğrencilerin liseye hazırlandıkları bir dönem olması bakımından önem taşımaktadır. Öğrenciler akademik hayatlarının ilk genel sınavına girmektedir ve bu sınava donanımlı bir şekilde hazırlanmaları önem taşımaktadır. Bu amaç doğrultusunda Bağcılar özel ortaokulları lise seviyesine hazır bireyler yetiştirmekte ve bunun yanında öğrencilerin bedensel ve sosyal gelişimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda Bağcılar özel ortaokulları içerisinde kurum bünyesinde bulunan spor alanları öğrencilerin hizmetine sunulmakta, eğitim dönemi boyunca gerçekleştirilen etkinlikler, yarışmalar ve gezilerle öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Liseye geçen öğrenciler lise dönemine kadar sosyal olarak kendini geliştirmiş ve akademik olarak yetkin bireyler haline gelirler.


Bağcılar özel ortaokulları; modern binaları, büyük bahçeleri ve teknolojik alt yapıları ile öğrencilere nitelikli bir eğitim vermenin amacıyla yollarına emin adımlarla devam etmektedir. Bunun yanında kurumların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve servis ücretlerine, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Veli yorumları daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler, mezun öğrenciler ya da daha önce kurumda eğitmenlik yapmış öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Kolejlerin profillerinden veli yorumlarına göz atabilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitim hizmetini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Bağcılar özel ortaokul fiyatları ise okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Bağcılar bölgesindeki kolejler arasından bütçenize uygun olan okulları belirleyerek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları keşfedebilirsiniz. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak hem okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, hem de Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Okulların fiyat bilgilerini, sağladıkları imkanları kendi talepleriniz doğrultusunda tek bir sayfa üzerinden kolayca filtreleyebilirsiniz. Filtrelediğiniz kurumların tüm bilgilerine yine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


Bağcılar özel ortaokulları listesi üzerinde yer alan kurumları detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun okulları listeleyerek iletişime geçmenize destek olsun.

15 okul bulundu.
Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
%40 İndirim Özel İstanbul Lider Koleji Güneşli Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel İstanbul Lider Koleji Güneşli Kampüsü Ortaokulu verified

Okula ilk girdiğimizde çok sıcak bir ortamla karşılaştık. personelde güler yüzlü ve sıcak kanlıydı çok hoşumuza gitti.

Özel Bağcılar Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Bağcılar Key Koleji Ortaokulu verified

Eğitim enerjileri son derece yüksek yönetim kadrosu ve öğretmen kadrosuna sahip bir kurum. çok memnunum . sıcak bir aile...

Özel Basın Ekspres Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / 15 Temmuz Mah.
Özel Basın Ekspres Final Okulları Ortaokulu verified

Okuldaki öğretmenler ve çalışanlar çok iyiler dersler çok verimli etkinlikler çok güzel

Diğer Okullar

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu

Eski okulum beklentilerimi karşılamadığı için 12.sınıfta kaydımı buraya aldırdım. diğer okulumda öğretmenlerden ve okuld...

Özel Mektebim Koleji Bağcılar Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Barbaros Mah.
Özel Mektebim Koleji Bağcılar Ortaokulu

Biz memnunuuz herkese tasviye ederiz hocalarımiz emeklerinden dolayı minnetariz

Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / 100. Yıl Mah.
Özel Kazanım Okulları Ortaokulu

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlmek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / İnönü Mah.
Özel İlmek Koleji Ortaokulu

Özel İlmek Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Milestone International School Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Göztepe Mah.
Özel Milestone International School Ortaokulu

Özel Milestone International School Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Demirkapı Mah.
Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu

Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Awael Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Göztepe Mah.
Özel Awael Koleji Ortaokulu

Özel Awael Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:00
Özel Safir International School Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Safir International School Ortaokulu

Özel Safir International School Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:00

İstanbul Bağcılar Özel Ortaokulları

İstanbul Bağcılar'da hizmet veren özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılmış ebeveyn yorumlarına, senelik ücretlere, fotoğraf galerilerine, branş derslerine ve fiziksel özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum