fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bağcılar Özel Ortaokulları

Bağcılar nüfusu her geçen gün artan İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Bölgede yer alan eğitim kurumlarının sayısı da buna bağlı olarak artmakta ve kolejler kampüs açarak hizmet vermeye başlamaktadır. Sizlerde Bağcılar özel ortaokulları arasında bulunan eğitim kurumlarının tamamına ulaşabilir, karşılaştırmalar yaparak aradığınız kriterlere uygun okulları hemen bulabilirsiniz. Okulları tek tek gezecek kadar zamanınız yoksa okul profillerinde yer alan bilgiler ışığında kurumları yakından tanıyabilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi ortaokul seviyesinde önem arz etmekte ve bu yaşlarda alınan eğitim ileri ki yıllarda alınacak dil eğitimlerine temel hazırlamaktadır. Bağcılar'daki özel anaokulları da alanında uzman yabancı dil öğretmenleri ile faaliyetlerini sürdürmekte ve bu durum velileri cezbetmektedir. Bölgede yer alan kurumların hakkında yazılarını inceleyerek benimsedikleri eğitim modeliyle ilgili bilgi sahibi olabilir, kurumları yakından tanıyarak sizlere olan uygunluğunu belirleyebilirsiniz. İlçede birçok özel okul bulunduğundan sizlere yakın olan okulları bularak servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşımını sağlayabilirsiniz. Lise seviyesine hazır bireyler yetiştiren özel okullar bunun yanında öğrencilerin bedensel ve sosyal gelişimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda kurum bünyesinde bulunan spor alanları öğrencilerin hizmetine sunulmakta, eğitim dönemi boyunca gerçekleştirilen; etkinlikler, yarışmalar ve gezilerle öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri amaçlanmaktadır.


Özel Bağcılar ortaokulları; modern binaları, büyük bahçeleri ve teknolojik altyapıları ile öğrencilere nitelikli bir eğitim vermenin amacıyla yollarına emin adımlarla devam etmektedir. Bunun yanında kurumların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve servis ücretlerine, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Veli yorumları daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Kolejlerin profillerinden veli yorumlarına göz atabilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bağcılar özel ortaokulları fiyatları ise okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Bağcılar'daki kolejler arasından bütçenize uygun olan okulları belirleyerek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları keşfedebilirsiniz.


Bölgede öne çıkan ve verdikleri eğitimle öğrencilerini akademik açıdan liseye hazır bireyler olarak yetiştiren kurumlardan bazıları; Özel Güneşli Sınav Ortaokulu, Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokuluve Özel Güneşli Birikim Okulları Ortaokulu şeklindedir.


Bağcılar özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

12 okul bulundu.
%40 İndirim Özel Bağcılar Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Bağcılar Key Koleji Ortaokulu verified

Eğitim enerjileri son derece yüksek yönetim kadrosu ve öğretmen kadrosuna sahip bir kurum. çok memnunum . sıcak bir aile...

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu

Eski okulum beklentilerimi karşılamadığı için 12.sınıfta kaydımı buraya aldırdım. diğer okulumda öğretmenlerden ve okuld...

Özel Güneşli Yeniay Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Hürriyet Mah.
Özel Güneşli Yeniay Okulları Ortaokulu

Öğrencim buradan mezun oldu. başarılı bir eğitim programı uygulanıyor. çarpım tablosunu bilmiyordu. özel matematik progr...

Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu

Okula ilk girdiğimizde çok sıcak bir ortamla karşılaştık. personelde güler yüzlü ve sıcak kanlıydı çok hoşumuza gitti.

Özel Basın Ekspres Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / 15 Temmuz Mah.
Özel Basın Ekspres Final Okulları Ortaokulu

Özel Basın Ekspres Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hazar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Barbaros Mah.
Özel Hazar Koleji Ortaokulu

Özel Hazar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Demirkapı Mah.
Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlmek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / İnönü Mah.
Özel İlmek Koleji Ortaokulu

Özel İlmek Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu

Özel Güneşli Birikim Hayat Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:30
Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bağcılar Özel Ortaokulları

İstanbul Bağcılar'da hizmet veren özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılmış ebeveyn yorumlarına, senelik ücretlere, fotoğraf galerilerine, branş derslerine ve fiziksel özelliklerine ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum