fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu, İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde bulunan 1968'den bugüne uzanan Uğur Okulları kalitesiyle eğitim veren bir kurumdur. Akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimleri önemseyen ve öğrencilerin tüm bu gelişimleri tamamlaması için uzman kadrosuyla öz veride bulunduğu ASDF eğitim modeli benimsenmiştir. Tüm bu eğitimler sonucunda tüm öğrencilerin; öz güven sahibi, sorumluluk alabilen ve çok yönlü dünya vatandaşları olması amaçlanmaktadır.
Akademik eğitimde, yabancı dil eğitimi, sınav başarıları, kariyer planlaması gibi bir çok alana dayanan, öğrencinin tüm akademik gelişmelerinin takip edildiği ve başarılarının arttırılması için okul tüm imkan ve hizmetlerini öğrenciye sunmaktadır. Öğrencilerinin sosyal gelişmelerini de en az akademik başarıları kadar önemseyen bu kurum, sanat ve atölye çalışmalarına çoğunlukla yer vermektedir. Okuldaki öğrenci kulüpleriyle etkinlik ve aktiviteler düzenlenmekte, öğrencilerin en az bir sosyal sorumluluk projesine katılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda okul bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı geziler düzenlenmekte ve öğrenciye motivasyon sağlanmaktadır. Duygusal ve fiziksel gelişimi okul hayatı dışında da öğrenciyi etkileyeceğinden dolayı, psikolojik danışmanlar ve rehber öğretmenler tarafından gözlemlenmektedir. Fiziksel gelişme olarak yaş grubuna uygun spor alanlarına yönlendirilerek, fiziksel gelişimlerini sağlıkla tamamlamaları amaçlanmaktadır. Duygusal sorunların tamamını psikolojik danışmanlarla paylaşabilen öğrenciler, tüm problemlerine çözüm bulabilmekte ve duygusal olarak iyi hissetmektedir.
Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu, "5 Dil, 2 Beceri" adlı programıyla öğrencilere, teknolojini dili kodlama ve robotik, ana dil, bilimin dili matematik, yabancı dil ve davranış dili yanında sanat ve spor becerisi sağlamak amacıyla eğitim vermektedir. Sevgiyle eğitilen çocuklar, sevgiyle yetişip, mutlu bireyler olmaktadır. Bu bağlamda her alanda eğitim verirken sevgiyi merkeze koyan Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu, Atatürk ilkeleri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerine bağlı, çağdaş ve üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar.
Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu, liseye hazırlık sürecinde öğrencilerine ek ders ve etütler düzenlemektedir. Bu şekilde pekiştirme yapan, bilgiyi kalıcı hale getiren tüm öğrenciler, lise giriş sınavlarında Türkiye dereceleri yapmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Arnavutköy Uğur Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

İslambey Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, No:301, Arnavutköy / İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum