fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu, İstanbul Ataşehir bölgesinde Doğa Koleji bünyesinde ortaokulu hizmeti veren bir eğitim kurumudur. Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmektedir. Eğitim alanındaki kalite anlayışı, akademik, sportif ve sosyal başarıların yanında geliştirdiği yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katmaktadır.
Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu'nu diğer eğitim kurumlarından farklı kılan en temel özelliklerinden biri klasik eğitim sisteminden farklı, yenilikçi, teknolojik fiziki imkanların bulunduğu yılın eğitim seviyesine göre geliştiren, öğrencilerine mutlu, güvenli, sosyal bir ortam sunmasıdır. Alanında uzman mimarlar tarafından tasarlanan okul binaları ve eğitim kampüsleri ile eğitimde öne çıkan kurumlardan biri niteliğindedir.
Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu ileri teknoloji eğitim imkanlarını kullanması ve bu doğrultuda teknolojiye yön veren yeni buluşlara imza atması, içeriği benzersiz bir eğitim demek oluyor Doğa Okulları'nda gelişen ve yetişen öğrenciler, edindikleri sağlam temel sayesinde başarıyı ömür boyu taşımaktadırlar. Doğa Koleji, öğrenme merakının yitirilmediği, üniversite eğitim anlayışının temel modüllerinin erken yaş eğitimine entegre edilmesiyle oluşturuldu. Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile bir çocuğun neler yapabildiğinin görüldüğü bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Öğrencilerin çok yönlü gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, düşünce yeteneği, sosyal bilimler ve performans modüllerinden oluşan bir eğitim programı uygulanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Doğu Ataşehir Doğa Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Ataşehir Bulvarı, 3. Cadde No:6 Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum