fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Silivri Odak Ortaokulu

Özel Silivri Odak Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Silivri Odak Ortaokulu Hakkında

Özel Silivri Odak Ortaokulu sorumluluk bilincine sahip, girişimcilik ruhu ile gelişim ve değişime açık, bilgi üreten ve paylaşan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Odak Ortaokulu, uzman ve yeniliklere açık eğitim kadrosu ile eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda futbol sahası, kapalı spor salonu, akıllı tahta, havuz, konferans salonu, yemekhane, kütüphane, müzik odası, bilgisayar laboratuvarı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Kurum bu imkanları ile uygulamalı öğrenmeyi hedeflemektedir. Silivri Odak Ortaokulu'nda modern dans, piyano, halk oyunları, keman, drama, tiyatro, perküsyon, basketbol, voleybol, tenis, jimnastik gibi çeşitli sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okulda ayrıca akıl oyunları, robotik, felsefe, yaratıcı yazarlık, destination imagination gibi akıl ve zeka kulüpleri de bulunmaktadır. Okul bu kulüpler yardımıyla öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimini sağlamayı amaçlamaktadır.
Özel Silivri Odak Ortaokulu, ''kidea'' eğitim modelini benimsemiştir. Kidea eğitim modeli bilgi tabanlı, yenilikçi ve deneysel bir eğitim modelidir. Okul aynı zamanda bireysel eğitim programları da uygulamaktadır. Bu sayede öğrenciler kendilerini keşfedebilme ve eksiklerini fark edebilme imkanına sahip olmaktadır. Özel Silivri Odak Ortaokulu, yabancı dil eğitiminde ise Language Immersion yöntemini benimsemiştir. Bu yöntem öğretmen-öğrenci ilişkisinin sürekli olarak İngilizce olması olarak yorumlanabilmektedir. Bu sayede yabancı dilin dersten öte bir iletişim aracı olduğu öğrenci tarafından benimsenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Silivri Odak Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mah Çizgi Sk. No:10 34570 Silivri/istanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum