fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu

Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu, gelişim ve değişime açık, yenilikçi, değerlerine bağlı, sorumluluk sahibi, yardımsever ve çalışkan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Derman Koleji Ortaokulu tecrübeli ve uzman akademik kadrosu ile eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda havuz, akıllı tahta, kapalı spor salonu, yemekhane, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, laboratuvar, bahçe gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Kurum bu imkanları ile uygulamalı ve kalıcı öğrenmeyi amaçlamaktadır. Derman Koleji Ortaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, basketbol, drama, gezi kulübü,futbol, yüzme, masa tenisi, değerler eğitimi gibi aktiviteler bulunmaktadır. Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu bu aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimini sağlamayı amaçlamaktadır.
Derman Koleji Ortaokulu bireysel eğitim programları uygulayarak öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilerek raporlanmaktadır. Öğrencilerin gelişimini kontrol etmek amacı ile çeşitli deneme sınavları uygulanmaktadır. Uygulanan sınavlar neticesinde öğrencilerin eksikleri tespit edilmekte ve giderilmesine yönelik çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu, İngilizce ve Arapça yabancı dil dersi vermektedir. Okul verdiği yabancı dil derslerini ana dil seviyesinde kullanabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okul hafta içi 09.00-16.00 saatleri arasında eğitimini sürdürmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sultangazi Derman Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yayla Mahallesi, Lavanta Sokak, Numara:9 Sultangazi /istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum