fb

Başakşehir Liseleri

Başakşehir'deki liselerden size en uygun olanı hemen keşfedin; özel okul teşvikleri, veli yorumları, fotoğraflar, fiyatlar ve daha fazlasına ulaşın!

42 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Oğlum gidiyor buraya. genel olarak memnunum ama aslında sosyal aktivitesi biraz daha fazla bir okulu olsaydı daha iyi ol...

Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Meslek eğitiminin yanında aktivitelerle son derece keyifli bir okul. okulun içinde öğrencilerin kendi aralarında ve öğre...

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi

Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Final Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzkaan Koleji Başakşehir Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Oğuzkaan Koleji Başakşehir Anadolu Lisesi

Özel Oğuzkaan Koleji Başakşehir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Final Fen Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Final Fen Lisesi

Özel Başakşehir Final Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi Özel Okul
Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi

Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL Özel Okul
Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL

Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Anadolu Lisesi

Özel Uğur Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kayaşehir Petek Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Kayaşehir Petek Koleji Fen Lisesi

Özel Kayaşehir Petek Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kayaşehir Petek Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kayaşehir Petek Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kayaşehir Petek Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başakşehir Liseleri

Başakşehir son yıllarda gelişmeye başlamış ve insanların yaşamak adına tercih ettiği önemli lokasyonlardan biri haline gelmiştir. Bu durum da bölgenin önemli bir eğitim merkezine dönüşmesine olanak sağlamıştır. Birçok devlet ve özel lisenin bulunduğu bölgedeki okulların bilgilerine ulaşmak için özel olarak hazırladığımız listeleri inceleyebilirsiniz. Başakşehir liseleri arasında size en yakın olanları harita üzerinden görüntüleyerek, ulaşım sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.


Başakşehir Liseleri arasından çocuğunuz için en ideal olanlarının detaylı bilgilerine ulaşarak, üniversiteye uzanma noktasında önemli bir basamak olan bu eğitim dönemini verimli bir şekilde sonlandırmasını sağlayabilirsiniz. Okul profillerinde bulunan hakkında yazıları ile liselerin eğitime bakış açıları, amaçları ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlar gibi bilgileri edinebilirsiniz. Bunun dışında Başakşehir'deki liselerin; fotoğraf galerilerine, fiyat bilgilerine, adreslerine, ortalama sınıf mevcutlarına, devlet desteği imkanlarına, kulüp bilgilerine listelerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca okul profillerinde bulunan veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerinin neler olduğunu görüntüleyebilirsiniz.


Çocuğunuzun geleceği adına lise eğitimini gelişimini her açıdan destekleyecek bir okulda alması son derece önemlidir. Bunun yanında okul ücretleri ailelerin okul tercihinde önemli bir kriter olmaktadır. Başakşehir lise fiyatları ise verilen eğitimin kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Bütçenize en uygun liseleri sitemiz üzerinden kolayca keşfedebilir, randevu alarak kayıt için görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Başakşehir'deki kolejler arasında en dikkat çeken kurumlar; Başakşehir 1. Kısım Liseleri ve Başakşehir 2. Kısım liseleri sayfalarımızda bulunmaktadır. Bu bölgelerde yer alıp veliler tarafında en çok tercih edilen özel okullar ise; Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi, Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi şeklindedir. Bu liseler yabancı dil eğitimini alanında uzman kişilerce uygulamaya dayalı verdiğinden çocuğuz akademik düzeyde yabancı dil konuşabilecek seviyeye gelmektedir. Bunun dışında Başakşehir Fen Liseleri ve Başakşehir Sağlık Meslek Liseleri de bu bölgede uzun yıllardır eğitim hizmeti vermekte ve okul binalarını öğrencilerin birçok ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlamaktadırlar.


Başakşehir liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum