fb

Çekmeköy Liseleri

Çekmeköy'deki tüm liselerin imkanlarını, fotoğraf galerilerini, yorumlarını görmek için listelerimizi incelemeye başlayın; size en uygun okulu hemen keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
32 okul bulundu.
Özel Çekmeköy ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İELEV Özel Anadolu Lisesi Özel Okul
İELEV Özel Anadolu Lisesi

İELEV Özel Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi Özel Okul
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen...

Özel Çekmeköy Kavram Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Kavram Koleji Fen Lisesi

Çok sistemliler proğramlari çok güzel bir veli olarak bana güven verdiler .ulaşım çok kolay

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Alev Okulları Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Alev Okulları Lisesi

Özel Çekmeköy Alev Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Çekmeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Taşdelen Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Taşdelen Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Taşdelen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Prestij Koleji Fen Lisesi

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi

Özel Erdem Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nişantaşı Fen ve Teknoloji Kolejleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Nişantaşı Fen ve Teknoloji Kolejleri Anadolu Lisesi

Özel Nişantaşı Fen ve Teknoloji Kolejleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Prestij Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi

Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özden Cengiz Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Özden Cengiz Anadolu Lisesi

Özden Cengiz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Toki Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Çekmeköy Toki Çok Programlı Lisesi

Çekmeköy Toki Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alemdağ İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Alemdağ İmam Hatip Lisesi

Alemdağ İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Liseleri

Çekmeköy bölgesinde yer alan ve sizlere uygun olan liselere ulaşarak çocuğunuz için kaliteli bir eğitimin kapılarını aralayabilirsiniz. Bölgede bulunan devlet liseleri aileler tarafında tercih edilirken, Özel liseler ve kolejler, meslek liseler hakkında bilgi almak isteyen ebeveynler tarafında sıklıkla araştırılmaktadır. Bireysel eğitim modelinin ön plana çıktığı Çekmeköy liseleri arasından diledikleriniz ile zaman kaybetmeden görüşme gerçekleştirebilir, çocuğunuzun geleceği için önemli bir dönemi kapsayan bu sürecin verimli geçmesini sağlamak adına hemen kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Çekmeköy'deki liselerin tamamını inceleyerek detaylı bilgileri ışığında karşılaştırma yapabilir ve doğru liseyi bulmanızda sizlere referans olacak birçok bilgiye sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Liselerin; eğitim ve servis fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, öğrencilerini üniversiteye yerleştirme başarılarına, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak okulları tek tek gezmeden haklarındaki birçok detayı öğrenebilirsiniz. Bunun dışında liselerin tanıtım yazılarını okuyarak eğitim felsefeleri ve hedefleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Çekmeköy liseleri profillerinde yer alan ve eğitim kurumlarının tarafsız gözlerden edindiğiniz görüşlerle tanımanıza olanak sağlayan veli yorumları tercih noktasında işinizi kolaylaştıracaktır. Veli yorumları daha önce bölgedeki devlet, özel liseleri bun yanında kolejleri deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple okulun artı ve eksi yönleriyle ilgi bilgi sahibi olacak ve okulların çocuğunuza uygun olup olmadığını daha rahat karar verebileceksiniz.


Bölgede birçok köklü kolejin kampüsü bulunmakta ve bu liseler Anadolu Liseleri ve Fen Liseleri adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrenciler için çok çeşitli imkanların bulunduğu bu kurumlarda öğrenim gören öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmaktadır. Bunun yanında Çekmeköy Meslek Liseleri ve Çekmeköy Sağlık Meslek Liseleri de farklı alanlarda meslek edinmek isteyen öğrencilere kapılarını açmakta ve mesleki dersler ile öğrencilerini çalışma hayatına hazırlamaktadır.


Çekmeköy lise fiyatları lokasyona, eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgedeki fiyatlara ulaşmak için okul profilerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca özel okullar ve kolejler bursluluk sınavı düzenlemekte ve başarılı öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sunmaktadır. Okul.com.tr üzerinden bursluluk sınavı başvurusu yapabilirsiniz.


Çekmeköy liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum