fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Şişli Liseleri

Şişli liseleri taban puanlarını inceleyin size uygun okula hemen karar verin; okulların fotoğrafları ve birçok yorumun yer aldığı listelerimizi incelemeye başlayın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Şişli özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
32 okul bulundu.
Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi verified

Final eğitim kurumlarının en eski ve en başarılı anadolu lisesi olması referansı ile geldiğimiz okulda gayet memnun deva...

Özel Şişli Kıraç Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Duatepe Mah.
Özel Şişli Kıraç Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Feriköy fen bilimleri anadolu lisesi ilgi ve eğitim kalitesi olarak çok beğendim memnunum. kalabalık değil, sade ve sess...

Diğer Okullar

Özel Doğru Netice Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Doğru Netice Anadolu Lisesi

Özel Doğru Netice Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi

Özel Şişli Saint Michel Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Beşiktaş Sınav Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:15
Özel Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi

Özel Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Şişli Notre Dame De Sion Fransız Lisesi Özel Okul
Şişli / İnönü Mah.
Özel Şişli Notre Dame De Sion Fransız Lisesi

Özel Şişli Notre Dame De Sion Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Şişli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Mecidiyeköy Mah.
Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi Özel Okul
Şişli / Gülbahar Mah.
Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:35 - 16:35
Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi

Özel Eşref Aydın Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Gülbahar Mah.
Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Mecidiyeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:35 - 16:35
Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Halaskargazi Mah.
Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi

Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:00
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Teşvikiye Mah.
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bomonti ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kurtuluş Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Feriköy Mah.
Kurtuluş Anadolu Lisesi

Kurtuluş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:10
Şişli Mehmet Pisak Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Paşa Mah.
Şişli Mehmet Pisak Anadolu Lisesi

Şişli Mehmet Pisak Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:35
Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Kuştepe Mah.
Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi

Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 15:40
Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Merkez Mah.
Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:50
Şişli Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Paşa Mah.
Şişli Anadolu Lisesi

Şişli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:15
Nişantaşı Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Teşvikiye Mah.
Nişantaşı Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Nişantaşı Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Teşvikiye Mah.
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ben bu okulda öğrenciyim öğretmenlerimiz oldukça ilgili saygıdeğer insanlar öğrencilerin sırf manzarası için bile sabah...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:45
Şişli Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Devlet Okulu
Şişli / 19 Mayıs Mah.
Şişli Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi

Şişli Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Şişli / Fulya Mah.
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Şişli Liseleri

Şişli liseleri hakkında listelerimizde bulunan okulları seçerek tüm detayları vakit kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Şişli merkezi yeri ve kaliteli okulların kampüslerinden dolayı diğer ilçelerden de çok fazla tercih edilen bir bölgedir. Listelerimizden; eğitim felsefeleri, okul fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına ulaşabilirsiniz. Kendi çocuğunuza uygun okulu ararken, çocuğu sizin baktığınız okulda okuyan ya da daha önce okumuş velilerin yaptığı yorumlar, fikir edinmenize büyük katkı sağlayacaktır. Bu bilgilerden yararlanarak çocuğunuza en iyi okulu rahatlıkla bulabilirsiniz.


Şişli ilçesinde yer alan Fulya Liseleri, Mecidiyeköy Liseleri, Teşvikiye Liseleri ve Harbiye Liseleri ilçede'de en çok okulun bulunduğu ve öğrencilerin kaliteli eğitim gördüğü mahallelerdir. Şişli'de eğitim öğretime devam eden okulların eski adı YGS-LYS olan üniversiteye geçiş sınavlarında öğrencilerinin sınav başarıları ile öne çıkmaktadır. Şişli liseleri bu yüzden çok fazla tercih edilebilmektedir. Başarılı devlet anadolu liseleri, fen liseleri, temel liseler, kendini kanıtlamış Şişli kolejleri ve yabancı özel liselerin tüm bilgilerine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Şişli lise ücretlerini görüntüleyerek bütçenize en uygun okulu hemen keşfedin. Tüm bu liseleri inceledikten sonra çocuğunuz için en ideal okula ulaşmak için onlarca seçeneğe sahip olacaksınızdır. Şişli liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Şişli'de yer alan Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi, Mecidiyeköy Anadolu Lisesi, Kurtuluş Anadolu Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşabilir ve okulları inceleyebilirsiniz.


Anadolu liselerinin yanında birçok seçeneğe de sahipsiniz. Şişli fen liseleri, anadolu sağlık meslek liseleri, mesleki ve teknik liseler, çok programlı liseler, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, yabancı özel liseler, akşam liseleri ve açık liseler alternatiflerden bazılarıdır. Saint Joseph Lisesi gibi önemli okullar yabancı özel lise isimleri adı altında geçmektedir. Bölgede birçok özel anadolu sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur. Özel Notre Dame De Sion Fransız Lisesi, Özel Nilgün Doğay Koleji Lisesi, FMV Işık Okulları Nişantaşı Lisesi ve Özel Şişli Doğa Koleji Anadolu Lisesi gibi önemli eğitim kurumları bulunmaktadır.


Şişli kolejlerinin bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için yararlı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine okulların sayfalarından ulaşabilirsiniz. Şişli liseleri eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedebilirsiniz.


Fiyatları 40.000 - 80.000 TL arasında değişen Şişli özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Şişli Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Nişantaşı Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 102 423.33 2.98 1.49
Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 102 408.02 4.6 2.18
Şişli Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 170 377.98 8.95 3.28
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum