fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerimiz, fen bilimlerini ve teknolojiyi, matematiksel düşünmeyi, yabancı dil kullanımını, araştırma ve sorgulamayı, sosyal değerleri ve çevresine duyarlı olmayı ilke edinmiştir.
Ayrıca okuyan, araştıran, sorgulayan, bilgiye nasıl erişeceğini bilen, çağın getirdiği yenilikleri özümseyen, yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda kendini geliştiren, milli ve manevi değerlerine saygılı, bireyler yetiştirmek amaçlanmıştır. Böylelikle uygulanan yoğun akademik eğitimin dışında öğrencilerimizin çevresine açık ve duyarlı bireyler olmaları hedeflenmektedir.

Öğrenci merkezli akademik programımızda amacımız "öğrenen bireyler" yetiştirmektir.
Disiplinli ve düzenli çalışma alışkanlığını ilke edinmiş olan Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri akademik başarılarının yanında sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda kendilerini gerçekleştirmeyi amaç edinmişlerdir. Çevresine duyarlı, sorumluluklarının farkında olan öğrencilerimiz katıldıkları sosyal sorumluluk projeleriyle de övünç kaynağı olmaktadırlar.

Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi'nde başarının anahtarı uygulanan öğretim yöntem teknikleri ve Tam Öğrenme Eğitim Anlayışında saklıdır.

Key okullarında öğretmen kadrosu
Key Koleji Öğretmenleri; alanında yetkin, tecrübeli, çağın gerektirdiği yeniliklere ve gelişime açık, güncellenen eğitim programlarına hâkim öğretmenlerdir. İlerlemeci ve yeniden kurmacı eğitim felsefesini amaç edinmiş, gelişimsel ve bütünsel sınıf yönetim modeline uygun olarak sınıflarını yönetmekte ve her alanda öğrencilerine rehber ve rol model olmaktadırlar.

Okulumuzda "Eğitim Koçluğu" uygulaması ile her öğrencimizin akademik başarısı yakından takip edilmekte, öğrenci ve velilerimizin sorunları anlık çözülmektedir.

Kullanmış olduğumuz Türk Telekom’un bir uygulaması olan ve yapay zekaya dayanan SebitVCloud / Raunt sistemi ile öğrencilerimizin akademik başarısı daha sağlıklı takip edilmekte, öğrencilerimizin eksiklerine yönelik ders çalışmaya yönlendiren program sayesinde öğrencilerimizin ders çalışmaları daha keyifli hale gelmiştir. Ayrıca kullanmış olduğumuz bu akıllı zekaya dayanan uygulama öğrencilerimize sınırsız soru tipi görme imkanı sağlamaktadır.

Rehberlik birimi öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin takibinin yanı sıra psikolojik gelişmelerine yönelik çalışmalar yapmakta, bu doğrultuda öğrenci ve velilerimize seminerler düzenlemektedir.

Öğrencilerimizin okula devam/devamsızlık durumları yakından takip edilmektedir. Gün sonunda rehber öğretmenimiz tarafından gelmeyen öğrenci velilerimize bilgilendirme mesajı atılmakta, hafta sonu danışman öğretmenlerimiz tarafından velilerimiz aranıp öğrencimizin neden derslerine katılmadığı öğrenilmekte ve raporlandırmaktadır.
Uygulamış olduğumuz deneme sınavları sonrasında öğrenci ve velilerimize detaylı karne analizi yollamaktayız, böylece öğrencimizin gelişimi koç öğretmen ve rehber öğretmeninin yanı sıra aile ve çocuk tarafından da görülmektedir.
• 8-10 Kişilik Sınıf Mevcutları
• Alanında uzman eğitim kadrosu
• Üniversite Hazırlık Kaynakları
• Ek Kaynaklar
• Soru Çözüm Saatleri
• Türkiye Geneli Deneme Sınavları
• Bireysel Eğitim Koçluğu Sistemi
• Etkin Rehberlik Sistemi
• Sanal Rehberlik Uygulamaları

KEY Kolejleri İstanbul, İzmir ve Iğdır'da çocuklarınıza eğitim vermeye devam ederek genç nesilleri yetiştirmektedir.

Başarı Bursu

Başarı Dilimi Başarı Bursu
461 - 500 %100
451 - 460 %90
441 - 450 %80
431 - 440 %70
401 - 430 %60
361 - 400 %50
300 - 360 %40

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 3

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sözel

- Sayısal

- Dil

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %85-%90

Yorumlar (16)

 • DE

  Öğretmen kadrosu çocuklarla çok ilgili ve alanında uzman. Herkese tavsiye ederiz.

 • Eğitim kalitesi ve yönetim kadrosu çok iyi herkese tavsiye ederim mutlaka herkes gelmeli

 • SY

  Okul çok güzel.Herkese öneriyorum mutlaka her öğrencinin gelmesi gereken bir okul.Öğretmenlerimiz çok iyi müdürümüz de çok iyi.Sosyal aktiviteler,okul içi aktiviteler çok güzel.

 • hr

  Çocuğumuz bu kurumdan mezun oldu ve şu an hedeflediği üniversitede eğitimine devam ediyor tüm öğretmelere bu vesile ile tekrar teşekkür ederiz. Kara verme kriterimiz şu şekilde olmuştu devlet okulu, kurs ve özel ders için ayrı ayrı uğraşamıza bu kurumu tercih ettik burada hepsi bir arada ve tek bir kurum muhatabımız dı, biz memnun kaldık tekrar teşekküreler.

 • HD

  Çocuğumuz okuldan çok özel ders alıyor gibi 10 kişilik sınıflarda hem branş öğretmenlerinin hemde rehberlik ekibinin bire bir takip ile eğitim alıyor mehmet için içimiz rahat iyi bir üniversite adına, keşke kurumun üniversiteside olsa....

 • iD

  Bakırköyde merkezi konumda bir okul, ilgili öğretmenleri ile yoğun hazırlık programları ile kursa ihtiyaç duymadan çocuğumuzu üniversite sınavlarına hazırlıyorlar, öğretmenlerimize özelliklede rehberlik hocamıza teşekkür ediyoruz. Online uzaktan eğitimde göstermiş oldukları özveri ve destek için ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Son derece ilgili öğretmenlere sahip bir kurum, pandemi sürecinde uzaktan eğitimde gayet başarılı ve ilgililerdi, derse katılımları konusunda sürekli bilgilendirme yapıldı kurumdan son derece memnunum, özellikle sınava hazırlık sürecinde tercih edilmesini öneririm

 • Hg

  Egitim olanakları ve güçlü kadroları ile birlikte daima ogrenci ile iletişim halinde olmalari mutlu ediyor.

 • FD

  Pandemi sürecini çok güzel yönettiler derslere katılan çocuklar için eksik bir konu yok. Teşekkürler.Üniversite sınavına yönelik planlamalar 9. sınıftan itibaren yapılıyor biraz daha ağırlık verilebilir.

 • He

  Disiplinli,yönetimi çok iyi,temiz,öğretmenlerimiz çok iyi,key kolejinde okumak isterseniz tavsiye ederim

 • öğretim kadrosu açısından oldukça güçlü bir okul. kampüs açısından eksikleri olsa da lokasyonu ve eğitimi ile ideal bir seçim.

 • NT

  Öğretmen kadrosuyla farkını belli eden bir kurum. Çocuğumu gönül rahatlığıyla gönderiyorum.

 • HK

  Eğitimi ve olanaklari açısından çok iyi bir okul .hem öğretmen kadrosuyla hemde eğitim ile tercih edebilirsiniz memnunum

 • Ad

  Fiziki imkanlarına rağmen harikalar yaratabilen bir eğitim kadrosuna sahip olduğu için memnuniyetle öğrencilerimizi emanet edip, geleceklerini inşaa edebilecek bir yer.

 • ZS

  Uzman eğitimci kadrosu, gayet yeterli kaynaklar ve deneme sınavları. Oğlumun üniversite hazırlık sürecinde hep yanında oldu.Teşekkürler.

 • Gy

  Bakırköy merkezinde çok iyi öğretmen kadrosuna sahip bir okul. Öğrenci sayısı sınırlı sınıflarda ders veriliyor. Bu da eksiği olan öğrencilerin yetişmesini sağlıyor.Butik bir okul. Üniversite sınavına yönelik sıkı bir eğitim veriliyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Cevizlik Mahallesi, Allale Sokak, No:1, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum