fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Küçükçekmece 'de ulunan Özel Küçükçekmece Bilge Anadolu Lisesi öğrencilerine akademik başarı odaklı bir eğitim imkanı sunmaktadır. Alanında uzman eğitmen kadrosuyla eğitimde başarısızlığa yer olmadığı düşüncesiyle öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gelişmelerini amaçlanmaktadır.
Özel Küçükçekmece Bilge Anadolu Lisesi öğrencilerinin durumlarını analiz etmekte ve başarı grafiği şeklinde incelemektedir. Okulda öğrencilerin bilimsel ve teknolojik donanımlarının tam olduğu bilimsel araştırma teknik ve yöntemlerinin, ileri düzey teknolojilerin bulunduğu , yorumlamayı ve bunlarla yetinmeyip üretime geçebilecekleri alanlar bulunmaktadır.
Özel Küçükçekmece Bilge Anadolu Lisesi danışman öğretmen sistemi bulunmaktadır. Danışman öğretmenler öğrencilerle ders dışındaki zamanlarda da ilgilenerek öğrencileri teneffüslerde, kantinde veya diğer sosyal aktivitelerde gözlemlemekte ve ilgilenmektedir.
Özel Küçükçekmece Bilge Anadolu Lisesi öğrencilerinin zorunlu olarak katılmasını istediği ölçme değerlendirme sınavlarıyla öğrencilerin başarılarını analiz etmektedir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere istedikleri bölümlerle ilgili destek çalışmaları ve ek eğitimler yapılmaktadır. Öğrencilerin hedefledikleri okulları daha iyi gözlemlemeleri için üniversitelere geziler düzenlenmektedir.
Özel Küçükçekmece Bilge Anadolu Lisesi'nde dersler 09.00-16.20 arasında işlenmektedir. Günlük öğrenciler 8 saat eğitim görmektedir. Sınıflar geniş, ferah bir ortamda 15 kişilik ortamlardan oluşmaktadır. Okulda öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Fatih Mah. Yalı Boyu Cad. No:5, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum