fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:20
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Küçükçekmece 'de bulunan Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi vermiş olduğu 5 yıllık eğitimin sonunda insani değerlere önem veren,analizler yapabilen, Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, bilgili, görgülü, erdemli ve başarılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel Halkalı Biltek Anadolu Lisesi alanında uzman öğretmen kadrosuyla son teknolojilerle donatılmış 24 kişilik sınıflarda öğrencilerine eğitim vermektedir. Okul uygulamalı derslere özel derslikleriyle, kütüphanesiyle, fen bilgisi laboratuvarlarıyla , kapalı ve açık spor salonlarıyla, konferans salonuyla, kafeteryasıyla, temiz ferah yemekhanesiyle ve öğrencilerine sunduğu kusursuz hizmetleri ve imkânlarıyla öğrencilerinin gelişimlerine yardımcı olmaktadır.
Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi 'nde erdemli nesillerin yetiştirilmesi ve bilginin sevgiyle aktarılması amacıyla öğrencilere değerler eğitimi verilmektedir. Özel Halkalı Biltek Anadolu Lisesi 'nde öğrencilere İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca öğrenciler ek bir yabancı dilde seçebilirler. Okulda bulunan rehberlik sistemi öğrencilerin akademik ve sosyal alanlardaki gelişimlerini takip etmekte , analizlerde bulunmakta ve gerekli olunan , eksik olunduğu düşünülen derslerde ek ders takviyeleri yapılmaktadır.
Özel Halkalı Biltek Anadolu Lisesi 'nde ödev takip sistemi bulunmaktadır. Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerin akademik çalışmalarının yanında bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda güven ve sorumluluk duygusunu geliştirmek amacıyla ilgileri ve yetenekleri doğrultusunda çalışmalar yapmakta ve projelere katılmaktadır. Okulda öğrencilerin sağlık hizmetini sağlamak amacıyla düzenli olarak doktor bulundurulmaktadır. Öğrencin kontrolleri yapılmakta ve ciddi bir sağlık problemin olduğu düşünüldüğünde aileye haber verilmektedir.
Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi 'nde öğrencilerin sağlıkları ve dengeli beslenmeleri göz önüne alınarak günlük 5 çeşit yemek imkanı sunan yemekhane bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Halkalı Merkez Mahallesi, Şht. Yılmaz Özdemir Cd No 67 , 34303 Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum