fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Küçükçekmece'de Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi eğitimciler tarafından kurulan ve hoşgörülü, saygılı, başarılı, değerlerini bilen ve benimseyen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur.
Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi'nde öğrencileri sıkmadan , dersleri severek, güler yüzle karşılanarak, başarılı olmaları sağlanarak ve bire bir ilgilenerek eğitim verilmektedir. Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi 'nde dersler başlamadan önce öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Bu sınavla öğrencilerin seviyeleri tespit edilmekte ve analizler sonucu seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler.
Okulda öğrencilere 18 kişilik geniş, ferah sınıflarda eğitim verilmektedir. Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi'nde alanında uzman öğretmenler tarafından öğrencilerinin mutluluğu , başarısı ve hedefledikleri okullara ulaşmaları için çalışmaktadırlar. Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi öğrencilerin başarılarını arttırmak amacıyla tüm önlemleri almaktadır. Okul bünyesinde düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin eksik olduğu konular analiz edilmekte ve bu konular için birebir konu anlatımı, soru çözüm günleri, ek etüt çalışmaları yapılmaktadır. Bu özel ders uygulamaları öğrencilere 40 dakikalık periyotlar şeklinde verilmektedir.
Öğrencilerinin hedeflerine ulaşması yolunda rehberlik alması amacıyla Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi'nde rehber danışmanları bulunmaktadır. Bu sayede sınava hazırlık, hedef belirleme, düzenli ve programlı ders çalışma yöntemleri hakkında öğrencilere bilgi verilmektedir.
Yıl içerisinde üniversite ve lise gezileri, yarışmalar, satranç kursu ve sportif karşılaşmalar, kır gezileri, kültürel etkinlikler, sanat sergileri, öğrenci anketleri, konserler, çevre kulübü etkinlikleri, çalışma tekniği seminerleri, sınav sistemi seminerleri, mesleki rehberlik, aile bilgilendirme seminerleri gibi tüm etkinlikleri düzenlenmekte ve öğrencilerin bu etkinliklerde aktif olmaları sağlanmaktadır.
Özel Halkalı Boğaziçi Temel Lisesi'nde dersler 08.30'da başlamakta ve 16.00'da sona ermektedir. Gün sonunda 16.00-19.00 saatleri arasında da soru çözümü ve etüt programları uygulanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Halkalı Merkez Mahallesi, Fatih Caddesi, No:20, Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum