fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Merkez Girne Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:30
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Merkez Girne Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Çekmeköy MAKS Okulları Anadolu Lisesi, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunan özel eğitim kurumudur. Bu kurum öğrenci merkezli yaklaşımıyla anadolu lisesi seviyesinde eğitim verirken öğrencilerinin akademik başarısını oldukça önemsemektedir. Uzman öğretim kadrosuyla nitelikli eğitimin adresi olan bu okul, öğrencilerini üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlamaktadır. Bu kurum; yapılandırıcı yaklaşım, çoklu zekâ yaklaşımı, öğrenci merkezli öğrenme, bireysel farklılıklara duyarlı eğitim gibi anlayışlar benimsemiştir. Türkiye'nin en iyi üniversitelerine öğrencilerini yerleştiren Özel Çekmeköy MAKS Okulları Anadolu Lisesi, eğitimdeki kalitesini kurulduğu günden bu yana korumayı başarmıştır. Sınava hazırlık sürecinde tam öğrenme sağlamak ve öğrencilerini yakından takip etmek adına belirli aralıklarla seviye tespit sınavları ve ölçme değerlendirme testleri uygulanmaktadır. Öğrencilerin eksik kaldığı konular analiz edilerek etütler ve ek dersler düzenlenmektedir.
Özel Çekmeköy MAKS Okulları Anadolu Lisesi, yalnızca akademik başarılarıyla değil, sanat ve spor alanındaki başarılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Her öğrencinin yeteneklerine ve öğrenme stiline göre farklılaşan, araştıran sorgulayan, merak ederek ve sorarak bilgiye ulaşmaya çalışan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Değişen ve gelişen dünyada gelişmelere ayak uydurabilen, çağın beklentilerine cevap verebilen, Atatürk ilke devrimlerine bağlı, araştıran, sorgulayan ve özgüven duygusu gelişmiş bireyleri geleceğe taşımayı amaçlamaktadırlar.
Özel Çekmeköy MAKS Okulları Anadolu Lisesi, titizlikle öğrenci yetiştirmeye devam etmekte ve öğrencilerinin uluslararası standartlarda bireyler olması amacıyla yabancı dil derslerine büyük önem vermektedir. Öğrencilerinin dünya standartlarında birer birey olarak hayata devam etmeleri için yüksek İngilizce dil eğitiminin yanında seçmeli ikinci yabancı dil olanağını öğrencilerine sunmaktadır. Bu kurum, öğrencilerini uluslararası standartlarda yabancı dil sertifikası almaları için teşvik etmekte ve sınavlarına hazırlamaktadır.
Özel Çekmeköy MAKS Okulları Anadolu Lisesi, 09.00 - 16.00 saatleri arasında eğitim verirken, okul bünyesinde bulunan birçok imkanla öğlencilerin boş zamanlarını da en verimli şekilde geçirmesini sağlamaktadır. Tüm bu imkanlar dahilinde okulda düzenlenen etkinlik ve aktivitelerle öğrenciler, sosyal ve kültürel alanda sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merkez Girne Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mahallesi, Selim Dede Caddesi, No:27, Çekmeköy / İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum