fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunan Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerinin her bakımdan yeterli niteliklere sahip olarak mezun olmaları için, nitelikli ve kaliteli eğitim veren bir kurumdur. Bu kurum, uzman kadrosu ve yenilikçi yapısıyla hizmet vermekte olan özel eğitim kurumudur. Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerine verdiği eğitimlerde çağdaş bir akademik yapıyla hareket etmektedir. Öğrencilerini ilk sınıftan başlayıp son sınıfa kadar üniversite sınavına tam öğrenim sağlamış halde hazırlamaktadır. Bu okul, bulunduğu bölgedeki öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği ve alanında uzman öğretmen kadrosu ile hizmet veren yapısıyla üniversite başarı sıralamalarında diğer meslek liseleri karşılaştırmasında farkını ortaya koymaktadır.
Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik başarı kazanmalarının yanında fiziksel ve sosyal gelişimlerini de desteklemektedir Bu bağlamda yıl boyunca düzenlenen etkinlikler ve yarışmalar ile öğrencilerin kaynaşması ve sosyal iletişim becerilerini geliştirmesi amaçlanmaktadır.
Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yabancı dil eğitiminde alanında uzman kişilerce İngilizce dersleri vermekte ve öğrencilerinin bu dili iyi derece konuşabilir durumda mezun olmasını hedeflemektedir. İkinci yabancı dil seçeneği olarak Almanca dersleri verilmektedir. Öğrencilere bilgiye ulaşmanın kolay yolunu gösterip enformasyonu keşfetmelerini isteyen okul bununla öğrencilerin bilgiyi etkin bir şekilde kullanabilmesini sağlamaktadır. Okulda öğrencilerin günlük yeme - içme ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir yemekhane bulunurken, bunun yanında konferans salonu ve kütüphane de yer almaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Reca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. No:11, Çekmeköy / İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum