fb
Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi

0 216 706 6896
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/16:10
Devlet Teşviği: Var

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi Hakkında

Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri, insanın merkezde olduğu ve teknolojik imkanların sonuna kadar kullanıldığı K-12 eğitim öğretim kurumudur. Teknolojiyi; eğitimine, sosyal hayatına ve kariyerine entegre edecek gençleri, dijital yetkinlikler ve girişimcilik ruhu kazandırarak yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizin kişisel beceri ve tercihlerine uygun bireyselleştirilmiş eğitim programları, akran öğrenimi, proje tabanlı öğrenme ve gerçek hayat deneyimi edinme gibi çağdaş ve modern eğitimi tanımlayan hususlar var. Öğrencilerimiz lise hazırlık, 9 ve 10. sınıflarda, okuyacakları üniversiteye ve bölüme karar verme dönemini staj yaparak, TinkTalks seminerlerinde rol modelleri tanıyarak, teknoloji merkezlerini ve üniversiteleri ziyaret ederek, akademik projeler yaparak rehberlik biriminin yönetim ve takibinde geçirirler. 11. ve 12. sınıfların akademik içeriği ve programı ise tamamen “Üniversite Sınavlarına Hazırlık” olarak planlanmıştır. Bu sınıflardaki ders programı, ders içerikleri, kullanılan kaynaklar, deneme sınavları, yaprak testler, tamamen YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) ‘ye yöneliktir. Yurt dışı üniversitelere gitmek isteyen öğrencilerimizin tüm hazırlık süreçleri de okulumuz tarafından yürütülür. 11. ve 12. sınıflarda okutulan dersler ile öğrencilerimiz SAT, IELTS ve TOEFL sınavlarına okul içinde hazırlanmış olurlar.

Duyurular ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
3D Odası
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Tenis
Jimnastik
Badminton

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Orkestra
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Perküsyon
Piyano
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • T. K.

  Teknoloji ile kendini keşfeden öğrenciler ile birlikte olmaktan büyük keyif aldığım okul. Büyük hayalleri olan öğrencilerin hayallerine giden yol bence. Bir öğrencim hazırlık sınıfına geldiğinde konuşmuştuk. Yıllardır diyabet hastası annesinin parmağını iğne ile delerek kan almasından şikayet ediyordu. Annesini bu acıdan kurtarmak için nefesten kan değeri ölçen bir ürün geliştirdi. Şimdi kendi şirketini kuruyor. Evet henüz lise çağında. Gerçekten doğru bir eğitim istiyorsanız, öğrendiğiniz bilgileri kendiniz keşfederek hayallerinizi yani kendinizi gerçekleştirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim

 • B. B.

  Eylül'de ABD'de LA uçağında bir Tink mezununun yanına oturdum. Ecole 42'ye gidiyordu. Silikon Vadisinde herkesin bildiği bu okul yazılım dünyasında efsane. Bu güne kadar Türkiye'den giden olduğunu bilmiyordum. Okul hem mükemmel hem tam burslu.

 • M. G.

  Tink inovasyonla operasyonel mükemmeliyeti buluşturuyor. Merkezinde insan ve teknoloji olan Tink Eğitim Sisteminde, öğrencilerin kişisel beceri ve tercihlerine uygun bireyselleştirilmiş eğitim programları, akran öğrenimi, proje tabanlı öğrenme ve gerçek hayat deneyimi edinme gibi çağdaş ve modern eğitimi tanımlayan hususlar var. Çok memnunuz. Teşekkürler.

 • G. U.

  Eğer girişimci olmak istiyorsan doğru adres bence. Tink Diploma Programı kapsamında her hafta girişimcilik ve inovasyon dersleri var. Farklı ve yeni dünya düzenine uyum sağlayan bir eğitim tarzı var.Bizim eve uzak ama en azından trafik olmadan yan yollardan ulaşıyoruz

 • S. m.

  Eğitimle dünya değişir mi? Değişir çünkü insan değiştirme gücüne sahiptir. Tink'te öğrencilerin fikirleri girişime dönüşüyor. Dünyada rekabet edecek işler ortaya çıkarıyorlar. İnanmaya, çalışmaya devam.

 • O. A.

  Her okul aynı şeyleri söylüyor. STEM, robotik, kodlama, sanat, spor vs. hangisi hakikaten özgün bir şey yapıyor? Tink'in müfredatı ekibince geliştirilmiş. Bunun yanında Inovasyon, Future Studies gibi dersler daha lise seviyesinde veriliyor. Her düzeyde haftada 4 saat Nesne Tabanlı Programlama, Web Sayfası Hazırlama, 3 Boyutlu Tasarım, Grafik ve Animasyon gibi Bilişim dersleri görüyorlar. Kızım bu okulda okuyor ve kendini gerçekleştiriyor, çok da mutlu. Her hafta crossaction, görsel sanatlar, müzik dersleri görüyor. Bence Tink İnsanı teknolojiyle birleştiren okul ve isminin hakkını veriyor. Her hafta konusunda fark ya da farkındalık yaratmış, genellikle kendi girişimlerini kurmuş CEO, İnsan Kaynakları, Satış, Pazarlama yöneticileri düzeyindeki insanlar sosyal sorumluluk bilinciyle TinkTalks konuşmacısı oluyor, öğrencilere kendi serüvenlerini anlatıyor; hatta devamında da onlara mentörlük ediyor, kendi döngülerini tamamlıyorlar. işte TİNK farkı.Bence her şey bütünün bir parçası.

 • E. C.

  Kuzenim Tink'e iki sene evvel başladı. Gelecekte ne olmak istiyorsun diye sorduğumda arkadaşları ile kurduğu teknoloji start-up'ının CEO'su diyor. Daha 10. sınıfta nasıl bunları biliyor anlamadım. Ben de onun sayesinde girişimci oldum. Tink hayatta kazandırıyor. Müteşekkiriz.

 • Y. K.

  Kuzenim geçen sene Tink'ten mezun oldu ve şimdi Boğaziçi'nde. Tink ona başarabileceğini öğretti. Tunay Hocaya ve tüm öğretmenlere çok teşekkürler.

 • O. A.

  Her okul aynı şeyleri söylüyor. STEM, robotik, kodlama, sanat, spor vs. Hangisi hakikaten özgün birşey yapıyor? Tink'in müfredatı ekibince geliştirilmiş. Kızım Yıldız Teknik üniversitesinin kodlama dersine gitti. Üniversite öğrencilerinden daha ilerideyim diye bıraktı. İşte Tink farkı.

 • O. A.

  Gelecekten kaygılı mısınız? İstediğiniz okulu bulamıyor musunuz? Dünyayı değiştirecek gücünüz olduğuna inanıyor musunuz? Kimse önemsemiyor mu? Tink işte doğru adres. Benim çocuğum kendini buldu Tink'te. Öğretmenlerinin Tink'e gidene kadar fark etmediği görsel sanatlar ile ilgili yeteneğini Tink öğretmenleri keşfetmesini sağladı.Emeği geçen tüm öğretmenlere çok teşekkür ediyoruz. Geleceği Tink Jenerasyonu yönlendirecek.

 • A. S.

  Çağdaş teknoloji adına, mükemmel bir eğitim anlayışına sahip. Çocuklarımızın gelecekteki hedeflerine daha kolay ulaşabilmeleri için bilgi donanımına sahip bir okul.

 • Ö. ç.

  İyiki varsınız diyerek başlamak istedim. Sizlerle tanışmamızda 11.ara sınıfların olmadığını öğrenince çok üzülmüştük birkaçgün sonra gelen bir telefon ile çok mutlu olduk 11.ara sınıf açılacağı haberi oğlumuzu ve dolayısıyla bizi çok mutlu etti mutluluğumuz daim odu çok şükür oğlumuzun puanları ve ders notları yükseldi geleceğe bakış açısı değişti matematiği sevmeyen oğlum matematik yazılılarını iple çeker oldu bunun gibi bir çok neden var sizinle mutluluğumuzun iyiki sizleri tanımışız TİNK KOLEJİ ve TİNK ailesinin bir bireyi olmaktan gurur duyuyoruz herşey için çok teşekkür ederiz iyki varsınız başarılarınızın devamını dilerim Özgür ÇALIM İlk zamanlar yeni açıldığı için bina biraz zor ısındı ama olsun eğitmenlerin sıcaklığı telöre etti ☺️

 • N. D.

  Çocuklar için elverişli çalışma koşulları, nitelikli olması, çağa ayak uydurması, hedeflerini yüksek tutması, özgüvenli çocuklar yetiştirmesi, ülke ekonomisini ileri taşıması, pozitif çalışanları ve ülkemizde bir ilke imza atması.Şu an bir eksikliğe sahip değil.

 • A. Ş.

  BİR VELİ OLARAK ÇOÇUĞUMUN GELECEĞİ KONUSUNDA İYİ DÜZGÜN BİR EĞİTİM ALACAĞINA İNANDIĞIM GERÇEKTEN İÇİ DOLU BİR EĞİTİM KURUMU

 • M. Ö.

  Teknolojiyi bu müfredata entegre ederek günümüz dünyasına ayak uyduran girişimci ruhlu nesiller yetiştirmeyi hedefleyen bir okul.

"Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesi İletişim Bilgileri

Osmangazi Mahallesi, Battalgazi Cd. No:27, 34887 Sancaktepe/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum