fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Başakşehir Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir Başakşehir Ortaokulları fiyatları, veli yorumları, fiziki imkanları ve daha fazlasına kolayca ulaşın! Size en uygun kurumla anında iletişime geçin!
4 okul bulundu.
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 15:45
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu Devlet Okulu
Başakşehir / Başakşehir Mah.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30
Oyakkent Ortaokulu Devlet Okulu
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Oyakkent Ortaokulu

Bu okulda okuyan bir öğrenci olarak okulumuz çok güzeldir

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30
İbb Şair Erdem Bayazıt Ortaokulu Devlet Okulu
Başakşehir / Başakşehir Mah.
İbb Şair Erdem Bayazıt Ortaokulu

İbb Şair Erdem Bayazıt Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 14:20

Başakşehir Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir, İstanbul'un hızla gelişen bir ilçesi olarak dikkat çekmekte ve bu ilçede bulunan ortaokullar da oldukça önemli bir konuma sahiplik etmektedir. Başakşehir ilçesinin Başakşehir Mahallesi'nde de pek çok okul hizmet sağlamaktadır.


Başakşehir ilçesinde bulunan ortaokulların sayısı oldukça fazladır ve bu okullar Türkiye çapındaki kalitesi ile ön plana çıkan okullardır. Başakşehir Mahallesi'nde hizmet sağlayan yenilikçi ve modern eğitim yapısı ile dikkat çeken Başakşehir Ortaokulları, oldukça kaliteli eğitim müfredatları ile öğrencilere destek olmaktadır.


Başakşehir Mahallesi'ndeki ortaokulların eğitim kalitesi oldukça yüksek olmakla birlikte birçok kolaylığı bünyelerinde taşımaktadır. Öncelikle ulaşımdaki kolaylık ve nezih çevresi sebebiyle velilerin dikkatini çeken Başakşehir Mahallesi'ndeki Ortaokulların çoğunun bünyesinde servis imkanı bulunmaktadır.


Başakşehir Mahallesi ortaokul fiyatları, eğitim kalitesine ve sunduğu imkanlara göre değişkenlik göstermektedir. Her kesimden ailenin bütçesine uygun okulları bünyesinde bulunduran Başakşehir Ortaokulları, kaliteli eğitimi öğrencilerle buluşturmaktadır. Bu sayede öğrenciler, ihtiyaçlarına uygun bir okulu seçebilmekte ve seçkin bir eğitim sistemiyle okul hayatlarına devam edebilmektedir.


Başakşehir Mahallesi Ortaokulları'nın öğrencilere sunduğu imkanlar, öğrencilerin akademik başarılarını artırmalarına yardımcı olmaktadır. Bu okullar öğrencilerin okul dışı etkinliklere ve kulüplere katılmasını desteklemekte ve yurtdışı eğitim fırsatları gibi imkanlar sağlamaktadır.


Başakşehir Mahallesi'ndeki ortaokulların akademik başarıları da oldukça yüksektir. Liseye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile özel olarak ilgilenen bu kurumlar, öğrencilerini başarılı bir şekilde merkezi sınavlara hazırlamaktadır. Tecrübeli akademik kadrosunun oluşturduğu eğitim planlamalarıyla donanımlı bir okul dönemi geçiren çocuklar geleceğin başarılı bireyleri olma yolundaki en büyük adımı atmış olmaktadır. Başarı sıralamaları incelendiğinde bu okulların ülke genelinde yüksek başarılar elde ettikleri gözlemlenmektedir. Öğrencilerine köklü bir akademik temel kazandırmaya çalışan Başakşehir bölgesi ortaokul kurumları, öğrencileri ile yakından ilgilenmekte ve okulun ilk gününden itibaren gelişimlerinin yakın takipçileri olmaktadır. Bu özellikleri ile veliler tarafından oldukça fazla rağbet gören Başakşehir Okulları, birçok öncü okulu bünyesinde barındırmaktadır. Kazandıkları başarılar ile ismini tüm Türkiye'ye duyuran bu okullar, benimsedikleri felsefe ile geleceğin bilim adamlarını, mühendislerini ve liderlerini topluma kazandırmaktadır.


Tüm bu akademik donanımlarının yanında birçok farklı alanda faaliyetler sunan Başakşehir ilçesindeki ortaokulların diğer fırsatları arasında, spor salonları, sanat atölyeleri, kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarları, yemekhaneler ve bahçeler bulunmaktadır. Bu fırsatlar, öğrencilerin okulda daha mutlu ve rahat hissetmelerine yardımcı olmaktadır. Bu durumlar göz önüne alındığın Başakşehir Mahallesi'ndeki Ortaokulların oldukça gelişmiş olanaklara ev sahipliği yaptığı açıkça görülmektedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum