fb
Onaylanmış Okul Profili

Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir ilçesindeki tüm ortaokulları arasından ideal okulunuzu bulmanız sizin için tüm ortaokulları bir araya getirdik, listelerimizi incelemeye hemen başlayın!

37 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu verified

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu

2017 teog da en az bir branştan full yapan tamı tamına 134 öğrenci çıkararak adını eğitim sektörüne altın harflerle yazd...

Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Tek Okulları Ortaokulu

Özel Tek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Sevinç Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Sevinç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu

Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Birey Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir Birey Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Birey Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Akademi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel İstanbul Akademi Koleji Ortaokulu

Özel İstanbul Akademi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Vega Okulları Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Özel Vega Okulları Bahçeşehir Ortaokulu

Özel Vega Okulları Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu Devlet Okulu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Toki Kayaşehir Ortaokulu Devlet Okulu
Toki Kayaşehir Ortaokulu

Toki Kayaşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İmkb Alparslan Ortaokulu Devlet Okulu
İmkb Alparslan Ortaokulu

İmkb Alparslan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbb Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Devlet Okulu
İbb Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

İbb Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Toki İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Toki İmam Hatip Ortaokulu

Toki İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir, birçok kolejin ve özel okulun son yıllarda kampüs açtığı bunun yanında uzun yıllardır eğitim veren devlet okullarının da bulunduğu sakin bir ilçedir. Bölgede ortaokul arayan veliler birçok alternatif arasından seçim yapmak için kurumları tek tek gezmektedir. Bu da zaman kaybına neden olmaktadır. Okul.com.tr sizler için Başakşehir ortaokullarını tek bir listede toplayarak işinizi kolaylaştırıyor. Okulların detaylı bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşarak çocuğunuz için en iyi keşfedebilir, karşılaştırmalar yaparak eğitim sistemi hoşunuza giden okullar ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Başakşehir bölgesinde birçok ortaokul bulunduğundan birbirinden farklı özelliklere sahip okul bulmakta kolay olmaktadır. Kolej bünyesinde bulunan ortaokullar benimsedikleri eğitim modelleri öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklediğinden akademik başarının yanında, öğrencilerin fiziksel ve sosyal açıdan da kendilerini keşfedebilmelerine imkan sağlayacak ortamlar oluşturulur. Böylece lise seviyesine geçen her öğrenci kendi potansiyelinin bilincinde yoluna devam eder. Başakşehir'deki ortaokullarının; fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek sizlere yakın olan eğitim kurumları bulabilirsiniz. Okulların tanıtım yazılarına göz atabilir, eğitim felsefeleri ve hedefleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca profillerde bulunan ve daha önce okulları tercih etmiş olan veliler tarafından yapılan yorumları okuyarak, Başakşehir ortaokullarının artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz.


Başakşehir devlet ortaokullarının da bulunduğu listelerimiz sayesinde birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İlçede bulunan özel ortaokulların fiyat bilgilerine ve servis ücretlerine ulaşmak isterseniz, okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Gerekli araştırmaları yatıktan sonra ekonomik açıdan sizlere uygun okulları hemen bulabilirsiniz. Bunun yanında özel ortaokullar ve kolejler erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve velilere çeşitli indirimler sunmaktadır. Bu dönemleri kaçırmayarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


İstanbul Başakşehir ortaokulları arasında yer alan okullar verdikleri eğitim ve yerleştirdikleri liseler açısından fark yaratmaktadır. Bu kurumlardan bazıları; Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu, Özel Vega Okulları Bahçeşehir Ortaokulu ve Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu şeklindedir.


Başakşehir'deki özel ve devlet ortaokullarını incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum