fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir ilçesindeki tüm ortaokulları arasından ideal okulunuzu bulmanız sizin için tüm ortaokulları bir araya getirdik, listelerimizi incelemeye hemen başlayın! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Başakşehir özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
43 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu verified

Çok memnunuz. kurucusundan öğretmenlerine kadar çok ilgililer. hem akademik açıdan hem sosyalite.

Özel Bahçeşehir Biz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Esenyurt / Koza Mah.
Özel Bahçeşehir Biz Okulları Ortaokulu verified

Okulumuzun yöneticilerinden , öğretmenlerimizden çok memnunuz . teşekür ederiz

Özel Başakşehir Sinerji Kız Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Sinerji Kız Ortaokulu verified

Kız öğrencilerin eğitimi için iyi düşünülmüş ideal bir ortam. pozitif ayrımcılık ile kız öğrencilere özel bir kolej olma...

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Vega Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Ortaokulu

Vega okullarında 5. yılımız bitiyor, ilkokuldan sonra ortaokulda da tercihimiz vega oldu oğlumun hem akademik anlamda he...

Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu

2017 teog da en az bir branştan full yapan tamı tamına 134 öğrenci çıkararak adını eğitim sektörüne altın harflerle yazd...

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Ortaokulu

Ortaokul öğretmenleri akademik olarak çok üst düzey seviyedeler. ödev takibi etüt planlamaları sınav analizlerine göre y...

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:50
Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alnoor International School Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Alnoor International School Ortaokulu

Özel Alnoor International School Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Başakşehir Tarhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Ziya Gökalp Mah.
Özel Başakşehir Tarhan Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Tarhan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:30
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir BISI National Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir BISI National Ortaokulu

Özel Bahçeşehir BISI National Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 15:45
Özel Başakşehir Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Final Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 15:45

İstanbul Başakşehir Ortaokulları

Başakşehir, birçok kolejin ve özel okulun son yıllarda kampüs açtığı, bunun yanında uzun yıllardır eğitim veren devlet okullarının da bulunduğu sakin bir ilçedir. Bölgede ortaokul arayan veliler birçok alternatif arasından seçim yapmak için kurumları tek tek gezmektedir. Bu da zaman kaybına neden olmaktadır. Okul.com.tr sizler için Başakşehir ortaokullarını tek bir listede toplayarak işinizi kolaylaştırmıştır. Okulların detaylı bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşarak çocuğunuz için en iyi keşfedebilir, karşılaştırmalar yaparak eğitim sistemi hoşunuza giden okullar ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Başakşehir devlet ortaokullarının da bulunduğu listelerimiz sayesinde birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İlçede bulunan özel ortaokulların fiyat bilgilerine ve servis ücretlerine ulaşmak isterseniz, okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra ekonomik açıdan sizlere uygun okulları hemen bulabilirsiniz.


Başakşehir bölgesinde birçok ortaokul bulunduğu için birbirinden farklı özelliklere sahip okul bulmak da kolay olmaktadır. Başakşehir'de kolej bünyesinde bulunan ortaokulların benimsedikleri eğitim modelleri öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklediği için akademik başarının yanı sıra, öğrencilerin fiziksel ve sosyal açıdan da kendilerini keşfedebilmelerine imkan sağlayacak ortamlar oluşturulmaktadır. Böylece lise seviyesine geçen her öğrenci kendi potansiyelinin bilincinde yoluna devam etmektedir. Başakşehir'deki ortaokulların; fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilir, haritadaki konumlarını görüntüleyerek sizlere yakın olan eğitim kurumları bulabilirsiniz. Okulların tanıtım yazılarına göz atabilir, eğitim felsefeleri ve hedefleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Başakşehir ilçesinde çok sayıda ortaokul bulunduğu için, her mahallede çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan gidebileceği ortaokulları bulmak oldukça mümkündür. Başakşehir ortaokullarının haritadaki konumlarına bakarak evinize yakın okulları görebilir ve beğendiğiniz bir okulu seçebilirsiniz. Ayrıca, çevredeki mahallelere göre arama yaparak, o bölgelerde bulunan ortaokulları inceleyebilirsiniz. Eğer çevredeki mahallelerde beğendiğiniz bir ortaokulu bulursanız, okulun profiline giderek sunduğu servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Okulların profillerinde sadece servis hizmetleri değil, aynı zamanda güvenlik, sağlık ve diğer hizmetlerle ilgili bilgiler de bulunmaktadır. Okulların profillerini inceleyerek, çocuğunuz için en uygun eğitim deneyimini sunacak okulları seçebilirsiniz. Başakşehir'deki ortaokullar genellikle kütüphane, laboratuvarlar ve yemekhane gibi donanımlara sahiptir. Listeleme sayfalarını kullanarak belirli donanımlara sahip okulları bulabilir ve okulların profillerinde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgilerle çocuğunuz için zevkli ve kaliteli bir eğitim deneyimi sunacak Başakşehir ortaokullarını kolayca bulabilirsiniz.


Ortaokul dönemi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülkemizin her yanında uygulanan eğitim sisteminin orta kısmını kapsamaktadır. İlkokuldan mezun olan öğrenciler, ortaokula geçiş yaparak yepyeni bir eğitim deneyimi ile karşılaşmaktadır. Bu dönemde öğrenciler, daha zorlayıcı ders konularıyla ve ciddi sınavlarla yüzleşmektedir. Bu süreçte çocuğunuza doğru desteği sağlayacak okulları bulmak oldukça önemlidir. Okulların profillerinde bulunan tanıtım yazılarını okuyarak, okulların eğitim felsefelerini, misyonlarını, vizyonlarını ve eğitim anlayışlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede okulun çocuğunuza nasıl bir eğitim deneyimi sağlayacağını anlayabilir ve en uygun okulu seçebilirsiniz.


Eğitim yaklaşımları ve hedefleri farklı olan Başakşehir ortaokulları, öğrencilerine çeşitli eğitim modelleri sunmaktadır. Her öğrencinin bireysel hedefleri, yetenekleri ve ilgi alanları farklı olduğu için, bu çeşitlilik öğrencilere daha iyi uyum sağlayabilecekleri okulları bulma fırsatı tanımaktadır. Başakşehir’deki ortaokulların profilleri üzerinden uyguladıkları eğitim modellerini ve benimsedikleri eğitim yaklaşımlarını inceleyerek, çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun okulu seçebilirsiniz.


Ortaokul döneminde öğrencilerin ilk kez deneyimlediği ulusal merkezi sınavlara hazırlık süreci, öğrencilerin gelecekteki lise eğitimlerinin kalitesini belirleyen kritik bir aşamadır. Bu süreçte, okulların sınav hazırlık programları, müfredatları ve öğrencilere sundukları psikolojik destek hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Başakşehir’deki sınav hazırlığına önem veren ortaokulların geçmişteki başarılarına dair bilgileri okul profillerinde bulabilir ve çocuğunuzun bu kritik dönemi en iyi şekilde geçirmesine yardımcı olacak bir okulu seçebilirsiniz. Mezunların başarıları, liseye geçiş oranları ve sınav hazırlık programları gibi detaylar, velilere önemli bir yol gösterici olmaktadır. Bu bilgiler ışığında aydınlanmak için, çocuğunuzun hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun bir ortaokulu seçmek için listeleme sayfalarını ve okul profillerini değerlendirebilirsiniz.


Okulların sağlayacağı sınav başarısını ve genel eğitim kalitesini daha iyi anlamak için, ebeveynlerin okul profillerine bıraktığı yorumlara göz atabilirsiniz. Aileler ortaokul arayışlarında okulları yakından tanımak için bu yorumlara dikkat etmektedir. Başakşehir ortaokulları veli yorumları, eğitim kurumları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen aileler için değerli bir kaynaktır. Daha önce bu okulları tercih etmiş olan ebeveynlerin deneyimleri, okulların güçlü ve zayıf yönleri konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Eğer sizler de daha önce deneyimlediğiniz ortaokullar hakkında yorum yapmayı isterseniz diğer ailelere rehberlik edebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi sürecinde bir çocuğun sadece sınav hazırlığına odaklanması, onun genel gelişimi için olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Ortaokul öğrencileri, farklı alanlarda potansiyel gelişim gösterebilecekleri kritik bir dönemde bulunmaktadır. Bu nedenle, ortaokulların çocukların gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sosyal aktiviteler sunması önemlidir. Başakşehir ortaokulları listeleme sayfası, filtrelerle arama yaparak çeşitli aktiviteler sunan okulları bulmanıza olanak tanımaktadır. Başakşehir'de her çocuğun yeteneklerine ve ilgi alanlarına hitap eden okulların profilini inceleyerek hangi etkinlikleri düzenlediklerini görebilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi her zaman olduğu gibi günümüzde de çok önemlidir. Bir yabancı dil bilmek iyi olsa da asıl ikinci bir yabancı dil edinmek bir çocuğun geleceği için kayda değer bir avantaj sağlayacaktır. Bir yandan da genç yaşlarda alınan dil eğitimi mutlaka daha etkili olacaktır. Başakşehir ortaokulları, İngilizcenin yanı sıra birçok farklı dilde dil eğitimi imkanı sunmaktadır. İspanyolca, Almanca, Arapça, Çince gibi çeşitli dillerde ikinci yabancı dil dersleri mevcuttur. Başakşehir ortaokulları listeleme sayfalarında filtreleri kullanarak çocuğunuza istediğiniz dilde kaliteli yabancı dil eğitimi sunan okulları belirleyebilirsiniz.


Başakşehir'de çeşitli eğitim anlayışlarını benimseyen ve geniş bir yelpazede imkanlar sunan birçok ortaokul bulunmaktadır. Başakşehir ortaokul fiyatları, bu çeşitliliğin etkisiyle geniş bir aralıkta değişkenlik göstermektedir. Veliler, okulların profillerinde yer alan tahmini fiyatları inceleyerek, okulun fiziksel olanaklarına, teknolojik altyapısına, yabancı dil eğitimi seçeneklerine ve genel eğitim kalitesine göre değişen Başakşehir ortaokul fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Okulların profillerinde, sadece kayıt ücretleri değil, aynı zamanda yemekhane, servis, kırtasiye ve yaz okulu ücretleri de belirtilmektedir. Bu bilgileri bir arada değerlendirerek, bütçenize uygun olan okulları daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.


Başakşehir ortaokul avantajlarından yararlanmak için size özel hazırlanan indirim sayfasına göz atabilir ve avantajlı fiyatlarla kayıt olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başakşehir kolejleri ve özel ortaokulları, erken kayıt dönemlerinde çeşitli fiyat avantajları sunarak öğrenci kayıtları almaktadır. Birçok özel okul ve kolej, başarılı öğrencilere yönelik bursluluk sınavları düzenlemekte ve yüksek puan alanları burs ile bünyelerine katmaktadır. Okul.com.tr üzerinden özel ortaokulların ve kolejlerin bursluluk sınavları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, bu sınavlara kolayca başvuru yaparak çocuğunuzun kaliteli eğitimi daha uygun fiyatlarla almasını sağlayabilirsiniz.


Başakşehir'deki özel ve devlet ortaokullarını incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Başakşehir Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum