fb

Beykoz Ortaokulları

Beykoz ilçesinde eğitim öğretime devam eden ortaokulların detaylarına, görüntülerine ve yorumlarına ulaşmak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
39 okul bulundu.
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu

Özel Pakkan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kavacık Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Kavacık Final Okulları Ortaokulu

Özel Kavacık Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Özel Okul
TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Ortaokulu

TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kavacık Birey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kavacık Birey Koleji Ortaokulu

Özel Kavacık Birey Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Er Ersin Güner Ortaokulu Devlet Okulu
Şehit Er Ersin Güner Ortaokulu

Şehit Er Ersin Güner Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu Devlet Okulu
Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu

Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İshakağa Ortaokulu Devlet Okulu
İshakağa Ortaokulu

İshakağa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Tokatköy Ortaokulu Devlet Okulu
Tokatköy Ortaokulu

Tokatköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Oramiral Vural Bayazıt Ortaokulu Devlet Okulu
Oramiral Vural Bayazıt Ortaokulu

Oramiral Vural Bayazıt Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alibahadır Ortaokulu Devlet Okulu
Alibahadır Ortaokulu

Alibahadır Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mahmut Şevketpaşa Ortaokulu Devlet Okulu
Mahmut Şevketpaşa Ortaokulu

Mahmut Şevketpaşa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Rüzgarlıbahçe Ortaokulu Devlet Okulu
Rüzgarlıbahçe Ortaokulu

Rüzgarlıbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Akbaba İsmail Özseçkin Ortaokulu Devlet Okulu
Akbaba İsmail Özseçkin Ortaokulu

Akbaba İsmail Özseçkin Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bozhane Ortaokulu Devlet Okulu
Bozhane Ortaokulu

Bozhane Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Halide Edip Ortaokulu Devlet Okulu
Halide Edip Ortaokulu

Halide Edip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Anadoluhisarı Ortaokulu Devlet Okulu
Anadoluhisarı Ortaokulu

Anadolu hisarı orta okulu eğitim ve disiplin açısından süper bir okuldur.öğretmenleri,çalışanları çok iyi insanlardır.o...

Soğuksu Ortaokulu Devlet Okulu
Soğuksu Ortaokulu

Soğuksu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Anadolukavağı Mesadet Taylan Ortaokulu Devlet Okulu
Anadolukavağı Mesadet Taylan Ortaokulu

Anadolukavağı Mesadet Taylan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ferda Ve Turan Takmaz Ortaokulu Devlet Okulu
Ferda Ve Turan Takmaz Ortaokulu

Ferda Ve Turan Takmaz Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hacı Numan Ortaokulu Devlet Okulu
Hacı Numan Ortaokulu

Hacı Numan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gündoğdu Nene Hatun Ortaokulu Devlet Okulu
Gündoğdu Nene Hatun Ortaokulu

Gündoğdu Nene Hatun Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beykoz Ortaokulları

Beykoz İstanbul'un sessiz, sakin ve yeşil alanlarıyla öne çıkan ilçelerinden biridir. Bu bölgede yer alan ve ortaokul seviyesinde eğitim veren kurumların listesine ulaşarak çocuğunuz için en doğru okulları keşfedebilirsiniz. Beykoz ortaokulları sayısı fazla olduğundan velilerin elinde seçebilecekleri birçok tercih bulunmakta ve bu kurumlar birbirinden farklı eğitim modelleriyle hizmet vermektedir. Aranılan her kritere göre ortaokul bulmanın kolay olduğu ilçede özel ortaokullar alanında uzman öğretmenlerle yoluna devam ederken devlet ortaokulları da uzun yıllardır eğitim verdiğinden tecrübe sahibi kurumlar olarak öne çıkmaktadır.


Beykoz'daki ortaokulların kolej bünyesinde bulunanları alanında uzman öğretmenlerle yabancı dil dersleri vermekte ve öğrencilerini en az bir yabancı dili aktif bir şekilde konuşabilecek düzeye taşımayı hedeflemektedir. Bu liseler öğrencilerinin kaliteli liselerde eğitime devam edebilmeleri için MEB'in düzenlediği sınavlara hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Beykoz ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz okul profilleri sizler için özel olarak hazırlanmakta ve düzenli olarak güncellenmektedir. Bölgede yer alan ortaokulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek sizlere yakın olan eğitim kurumlarıyla iletişime geçebilir, randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz.


Beykoz ortaokulların; bina, sınıf ve bahçe fotoğraflarına, fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, bunun gibi detaylı birçok bilgiyi okul sayfalarından inceleyebilirsiniz. Veli yorumları okulları daha önce tercih etmiş velilerin yaptığı ve okul seçiminde sizlere rehberlik edecek niteliktedir. Bu yorumları ortaokul profillerinden okuyarak okulların eksi ve artı yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilir, ortaokul tercihinizi daha sağlıklı gerçekleştirebilirsiniz. Beykoz ortaokul fiyatları eğitimin kalitesine, fiziksel olanakların çeşitliliğine bağlı olarak değişmekte, okul sayısının çokluğundan dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede ayrıca bazı okullar erken kayıt dönemi düzenlemekte ve bu dönemde velilere çeşitli indirimler sunmaktadır.


Beykoz'da öne çıkan bazı ortaokullar ise; Özel Pakkan Okulları Ortaokulu, Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Özel Ortaokulu, ve Özel Kavacık Final Okulları Ortaokulu şeklindedir. Bölgede bulunan özel ortaokullar genellikle Kavacık mahallesinde yer almakta ve bölgedeki okul sayısı her geçen gün artmaktadır.


Beykoz ortaokulları listelerimizi detaylı bir şekilde incelemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum