fb

Büyükçekmece Ortaokulları

Büyükçekmece'deki bütün ortaokullara genel bakış, okulların iletişim bilgileri ve eğitim kalitesi hakkında yorumlar için listelerimizi incelemeye başlayın!

40 okul bulundu.
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimar Sinan Ortaokulu Özel Okul
Özel Mimar Sinan Ortaokulu

Özel Mimar Sinan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı Ortaokulu

Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Gökcan Koleji Ortaokulu

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Boğaziçi Koleji Ortaokulu

Özel Boğaziçi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Büyükçekmece Ortaokulu Özel Okul
Özel Mev Koleji Büyükçekmece Ortaokulu

Özel Mev Koleji Büyükçekmece Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğa Koleji Güzelce Ortaokulu Özel Okul
Özel Doğa Koleji Güzelce Ortaokulu

Özel Doğa Koleji Güzelce Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Okyanus Koleji Mimaroba Ortaokulu Özel Okul
Özel Okyanus Koleji Mimaroba Ortaokulu

Özel Okyanus Koleji Mimaroba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Türkoba Ortaokulu Devlet Okulu
Türkoba Ortaokulu

Türkoba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sa Akçimento Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Devlet Okulu
Sa Akçimento Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Sa Akçimento Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mimarsinan Ortaokulu Devlet Okulu
Mimarsinan Ortaokulu

Mimarsinan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ahmediye Doğuş Ortaokulu Devlet Okulu
Ahmediye Doğuş Ortaokulu

Ahmediye Doğuş Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbb Mimar Turgut Cansever Ortaokulu Devlet Okulu
İbb Mimar Turgut Cansever Ortaokulu

İbb Mimar Turgut Cansever Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu Devlet Okulu
Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu

Çakmaklı Cumhuriyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güzelce Cevdet Zebure Kotan Ortaokulu Devlet Okulu
Güzelce Cevdet Zebure Kotan Ortaokulu

Güzelce Cevdet Zebure Kotan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kumburgaz Serdar Adıgüzel Ortaokulu Devlet Okulu
Kumburgaz Serdar Adıgüzel Ortaokulu

Kumburgaz Serdar Adıgüzel Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mimaroba Ortaokulu Devlet Okulu
Mimaroba Ortaokulu

Mimaroba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kamiloba Beyazlar Ortaokulu Devlet Okulu
Kamiloba Beyazlar Ortaokulu

Kamiloba Beyazlar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Büyükçekmece Ortaokulları

İstanbul'un son yıllarda en çok gelişen ilçelerinden biri olan Büyükçekmece geniş bir alanı kapsadığından birçok özel ve devlet okulu bulunmakta bu kurumlar uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermektedir. İlçede ortaokul arayışı içerisindeyseniz Okul.com.tr'nin sizler için hazırladığı okul profillerine göz atabilir, okullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu profillerden alabilirsiniz. Ortaokulların adres bilgilerine ulaşarak çevrenizde yer alan okulları bulabilirsiniz.


Büyükçekmece ortaokullarının; bahçe ve sınıf fotoğraflarına, ortalama sınıf kapasitelerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına kulüp bilgilerine, haritadaki konumlarına, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak sizin için en doğru okulları listeyebilirsiniz. Bölgedeki okullar her geçen gün kendini geliştirmekte, sınıflarını son teknolojiler ile donatarak daha verimli dersler ile öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. Yabancı dil eğitiminin gelişiminde bu yaşlarda alınan eğitimin son derece önemli olduğunu düşünen ortaokulları uzman öğretmenler eşliğinde bu dersleri sürdürmektedir. Bunun dışında Büyükçekmece'deki kolejlerin birçoğu öğrencilerine ikinci bir yabancı dil dersi vermekte, birer dünya vatandışı yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Veli yorumları okulları daha önce denemiş ve haklarında fikir sahibi olan veliler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi vermektedir. Sizlerde Büyükçekmece ortaokulları profillerinde bulunan veli yorumlarını okuyabilir, okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerinin eksik olduğuna karar verebilirsiniz. Bölgede birçok özel ortaokul bulunduğundan okul ücretleri geniş bir aralıkta yer almakta ve her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Okulların erken kayıt dönemlerine Okul.com.tr üzerinden ulaşabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında özel okul ve kolej bünyesinde bulunan ortaokulları bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere burs imkanı vermektedir. Sizlerde bu sınavlara girmek isterseniz Okul.com.tr üzerinden kayıt yaptırabilir, çocuğunuzun kaliteli eğitim almasını sağlayabilirsiniz.


Büyükçekmece ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum