fb

Kartal Ortaokulları

Kartal'daki bütün ortaokullar hakkında verilere ulaşmak ve fotoğraflarını görüntülemek için listelerimizi incelemeye başlayın!

40 okul bulundu.
Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu

Bölge itibari ile çok iyi veliler ve öğrencilerle ilgileri çok daha iyi. bilnete güvenimiz tam

Özel Yakacık Balkanlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Yakacık Balkanlar Koleji Ortaokulu

Yeni bina yeni bahçe harika. çocuklarımıza değer vermeleri bizi ayrıca mutlu ediyor.

Özel Ahmet Şimşek Ortaokulu Özel Okul
Özel Ahmet Şimşek Ortaokulu

Özel Ahmet Şimşek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Kartal Ortaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Kartal Ortaokulu

Özel Mektebim Okulları Kartal Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kıraç Koleji Ortaokulu

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu

Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Soğanlık Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Soğanlık Açı Koleji Ortaokulu

Özel Soğanlık Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çam Koleji Ortaokulu

Özel Çam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Övgü Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Övgü Okulları Ortaokulu

Özel Övgü Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu

Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İFBM Ortaokulu Özel Okul
Özel Kartal İFBM Ortaokulu

Özel Kartal İFBM Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cevizli Ortaokulu Devlet Okulu
Cevizli Ortaokulu

Cevizli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

50 Yıl General Refet Bele Ortaokulu Devlet Okulu
50 Yıl General Refet Bele Ortaokulu

50 Yıl General Refet Bele Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ülkü Bora Ortaokulu Devlet Okulu
Ülkü Bora Ortaokulu

Ülkü Bora Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çakabey İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Çakabey İmam Hatip Ortaokulu

Ben bu okulda 2 yıl önce mezun oldum çok iyi çok güzel bir okul öğretmenler de çok iyi geziler olsun faaliyetler olsun h...

Kartal Ortaokulları

Kartal ortokullarının tamamına ulaşarak çocuğunuz için en iyi ortaokulu hemen keşfedebilir, okulların detaylı tüm bilgilerine ulaşarak tercihinizi yapabilirsiniz. Okullar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceğiniz okul profilleri sayesinde okulları tek tek gezmeden yakından tanıyabilirsiniz. Kartal bölgesinde eğitim veren birçok özel ve devlet ortaokulu bulunmaktadır. Devlet okullarını tercih eden veliler okulların evlerine yakın olmasını istediğinden seçimini bu yönde kullanmaktadır. Özel okullar ve kolejler ise verdikleri eğitimin kalitesi ve öğrencileri her açıdan gelişimlerini desteklemeleri nedeniyle aileler tarafından çokça araştırılmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okullar ile hızlıca iletişime geçebilir, randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Yakacık ortaokulları ve Kartal Soğanlık ortaokulları bölgedeki okulların büyük bir kısmının toplandığı yerlerdendir. MEB'in düzenlediği Liseye Geçiş Sınavı'ında başarılı olup bir sonraki eğitim seviyesini verimli geçirmek isteyen öğrenciler için bu bölgede yer alan okullar doğru bir tercih olacaktır. Başarısını kanıtlamış eğitim kurumlarının ilçedeki varlığı ebeveynlerin işini kolaylaştırmakta, aileler kriterlerine uygun ortaokulları kısa sürede bulabilmektedir. Kayıt işlemleri için okullara ulaşabilir, ihtiyacınız olan okulu vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrencilerin kendilerini akademik ve aynı zamanda fiziksel olarak geliştirebileceği bir dönemi kapsamaktadır. Kartal'daki ortaokulların öğrencilere sunduğu fiziksel imkanlarına ulaşarak bu dönemi nitelikli bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında okulların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, yabancı dil olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine erişerek sizin için ideal olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bölgedeki eğitim kurumlarının haritadaki konumlarına ulaşarak, çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan ortaokul eğitimini sürdürmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca okul profillerinde bulunan ve ortaokulları daha önce deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapılan veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Kartal'daki ortaokulların fiyatları ise geniş bir yelpazede yer almaktadır. Okul sayısı bakımından yoğunluk yaşanan bölgede bu sayede her bütçeye uygun ortaokul bulmak mümkün olmaktadır. Bölgede veliler tarafından tavsiye edilen ve olumlu yorumlar alan bazı okullar ise; Özel Mektebim Okulları Kartal Ortaokulu, Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu ve Özel Yakacık Balkanlar Koleji Ortaokulu şeklindedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum