fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Akay Koleji Maltepe Ortaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:15

Özel Akay Koleji Maltepe Ortaokulu Hakkında

30 yıldır eğitim sektöründe hizmet vermekte olan Akay Eğitim Kurumları Maltepe kampüsü Ortaokulu özellikle TEOG sınavlarına hazırlık teknikleriyle kendinden söz ettirmektedir. Akay Koleji Ortaokulu ülkemizdeki ve dünyada eğitimle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ederek çıtayı her zaman daha yukarı taşımak için çalışmaktadır. Öğrencilerini, yaşam boyu düşünmeyi ilke edinen, kariyerini ve mesleğini planlayabilen, zamanı etkili kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek için tek ve gerçek işi eğitim olan uzman eğitim kadrosu ve yönetim anlayışıyla en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiştir. Rehberlik ve psikolojik danışma birimi sıradan rehberlik çalışmaları yerine sorun tespit etmekle kalmayıp, çözüm odaklı çalışma yapmaktadır. Kariyer ve meslek planlama çalışmaları şube öğretmenleri tarafından yakından takip edilerek ve akademik başarılarda danışman öğretmenler tarafından takip edilerek rehberlik ve psikolojik danışma birimine düzenli olarak rapor yollamaktadırlar. Akay Eğitim Kurumları’nda Aydın Eğitim Modeli benimsenmiş olup var olan klasik eğitim anlayışını değiştirerek Öğrencilerin tüm eğitsel ihtiyaçlarının okulda karşılanması ilkesince hareket edilmektedir. Ortaokul sürecinin ergenlik dönemine geldiğinin bilincinde olarak hareket edilmektedir. Bu bağlamda okulda 5. ve 6. Sınıflarımızda İngilizceye ağırlık vererek haftalık 14 saat olarak uygulayan okul, National English dil okulu programını kullanmaktadır. Bu programın sonunda öğrenciler İngilizce konuşmanın yanı sıra Avrupa dil konseyi üyesi olan bu kuruluşun dil pasaportunu da almaya hak kazanmaktadır. TEOG hazırlık programı 4 yıl sürmektedir. Her Cuma değerlendirme sınavı yaparak öğrencilerin akademik başarıları sürekli olarak takip edilerek, eksik oldukları konularda cumartesi günü etüd çalışmalarına katılımları sağlanmaktadır.

Yorumlar (6)

 • B

  Eğitim çok iyi. Okul bir harika. Öğrencilere kaliteli eğitim vermeli çok güzel

 • Ö

  Çok doğru bir tercih yapmışız diye düşünüyorum Ve Sayın Veysi Akay beye teşekkür ediyorum

 • ET

  2 senedir okuduğum ve hayatımı değiştiren okulum. Buraya gelmeden önce geleceğe dair hayal bile kurmazdım. Akay Koleji sayesinde neleri yapabileceğimi başarabileceğimi biliyorum. Hepsi öğretmenlerim ve danışmanlarım sayesinde. İyi ki varsınız

 • SB

  İyi niyetin hakim olduğu bir okul. Çocukların sınav öncesi dönemde eğitim olarak tüm ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi yöntemleri araştıran ve uygulayan süper okul.

 • MO

  Övgüyü sonuna kadar hakeden bir eğitim kurumu. Her alanda başarıların devamını diliyorum.

 • TA

  İlk önce Akay'la tanıştığımda şüphelerim vardı.Eğitim ve zengin kadrosunu tanıyınca ve çalışmalarını gördükçe iyiki Akay Kolejindeyiz diyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Akay Koleji Maltepe Ortaokulu İletişim Bilgileri

Hanımeli Caddesi Nazmi İlker Sok No: 28 Zümrütevler / İstanbul Maltepe 4 Nolu Metro Çıkışı Yanı
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum