fb
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy Ortaokulları

Bakırköy'de eğitim öğretime devam eden tüm ortaokullar hakkında bilgi ve yorumlara ulaşmak için listelerimizi incelemeye başlayın.

33 okul bulundu.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu verified

Yeğenimin eğitimiyle ben ilgileniyorum ve bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle okula kaydını yaptırdık. yeğenimin çok ö...

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu verified

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

İlkokuldan itibaren kızım devam ediyor. yoğun bir yabancı dil eğitimi var okulun ilk öncelikleri ingilizce , ikinci yaba...

Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilyurt Mah.
Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu

Okul ile ilgili en ufak bir problem yaşamadık. her yönü ile dört dörtlük bir okul. tabiat ile iç içe muhteşem bir okul,...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu

Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu

Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 16:10
Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Final Okulları Ortaokulu

Özel Florya Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Florya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Koleji Ortaokulu

Özel Florya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Zeytinlik Mah.
Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu

Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu

Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu

Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Yeşilköy Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Yeşilköy Sevinç Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilköy Sevinç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu

Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu

Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cumhuriyet Ortaokulu Devlet Okulu
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Cumhuriyet Ortaokulu

Cumhuriyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 14:40
Gazi Ortaokulu Devlet Okulu
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Gazi Ortaokulu

Gazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Halil Bedii Yönetgen Ortaokulu Devlet Okulu
Bakırköy / Zuhuratbaba Mah.
Halil Bedii Yönetgen Ortaokulu

Halil Bedii Yönetgen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aybars Ak Ortaokulu Devlet Okulu
Bakırköy / Basınköy Mah.
Aybars Ak Ortaokulu

Okulun hocaları çok değerlidir özellikle gonca duygunun ingilizceyi anlamış biçimi efsanedir bunu net söylerim okul baya...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30
Emlak Kredi Bankası Ortaokulu Devlet Okulu
Bakırköy / Ataköy 2-5-6. Kısım Mah.
Emlak Kredi Bankası Ortaokulu

Emlak Kredi Bankası Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 14:30

Bakırköy Ortaokulları

Bakırköy ilçesi yüksek eğitim seviyesine sahip insanların yaşadığı ve birçok kolejin kampüsünün bulunduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. İlçede bulunan ve ortaokul seviyesinde hizmet veren eğitim kurumlarının tamamına ulaşarak aradığınız kriterlere uygun okullar ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Okul profillerinde yer alan hakkında yazılarını okuyarak okulların eğitime bakış açısı, misyonları ve hedefleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bakırköy'deki ortaokullarını tek tek gezmenize gerek kalmadan tüm okulları tek bir sayfa üzerinden inceleyebilir, çocuğunuzun liseye altyapı oluşturacağı bu süreci verimli geçirmesi adına en doğru okulu kolayca bulabilirsiniz.


Bakırköy ortaokulları öğrenciler için önemli bir dönemi emin adımlarla geçmeleri adına faaliyetlerini sürdürmekte, son teknolojileri bünyelerine katıp öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren okullar bu dersleri alanında uzman öğretmenlerle sürdürmektedir. Bakırköy'deki kolejlerin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgileri, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Sizler için güncel tuttuğumuz okul profilleri sayesinde eğitim kurumlarıyla ilgili aklınızda bulunan sorulara cevap bulabilirsiniz.


Bakırköy ortaokulları profillerinde yer alan ebeveyn görüşleri okul seçiminizde sizlere yardımcı olabilmektedir. Bu veli yorumları daha önce okulları deneyimlemiş ve okullar hakkında fikir sahibi olmuş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple okulların hangi noktalarda eksik kaldığını, hangi yönleriyle fark yarattığını görmenize imkan verecektir. Ayrıca sizlerde daha önce tercih ettiğiniz ortaokullarıyla ilgili yorumlarınızı yapabilir, diğer velilere faydalı olacak yorumlarda bulunarak onlara katkı sağlayabilirsiniz. Bakırköy ortaokulları listesinde yer alan kurumların aylık veya yıllık eğitim fiyatlarına ve servis ücretlerine okul profillerinden ulaşabilir, bütçenize uygun olanlar ile iletişime geçerek kayıt hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bakırköy kolejleri bursluluk sınavları düzenlemekte ve bu sınavlarda başarı gösteren öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yaparak, burs kazanma şansı yakalayabilirsiniz.


Florya ortaokulları bir diğer adıyla Şenlikköy ortaokulları bölgede okulların yoğunlaştığı bölgelerin başında gelmektedir. Nüfusun yoğun olduğu bu bölgelerde okullar kolej bünyesinde hizmet vermekte ve öğrencilerine çeşitli fiziksel imkanlar sağladığından veliler tarafından tercih edilmektedir. Florya'da öne çıkan bazı ortaokullar ise; Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu, Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu ve Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu şeklindedir.


Bakırköy ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum