fb

Bakırköy Ortaokulları

Bakırköy'de eğitim öğretime devam eden tüm ortaokullar hakkında bilgi ve yorumlara ulaşmak için listelerimizi incelemeye başlayın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
32 okul bulundu.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

İlkokuldan itibaren kızım devam ediyor. yoğun bir yabancı dil eğitimi var okulun ilk öncelikleri ingilizce , ikinci yaba...

Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu

Okul ile ilgili en ufak bir problem yaşamadık. her yönü ile dört dörtlük bir okul. tabiat ile iç içe muhteşem bir okul,...

Özel Bakırköy Çapa Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Çapa Bilim Koleji Ortaokulu

Akademik ve yabancı dil eğitimi bakımından oldukça donanımlı ve tecrübelerini en iyi ve çağdaş yöntemlerle çocuklara akt...

Özel Florya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Florya Koleji Ortaokulu

Özel Florya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu

Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitimciler Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Eğitimciler Okulları Ortaokulu

Özel Eğitimciler Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Bakırköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Basınköy Ortaokulu Özel Okul
Özel Mev Koleji Basınköy Ortaokulu

Özel Mev Koleji Basınköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu

Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sevinç Koleji Bakırköy Ortaokulu Özel Okul
Özel Sevinç Koleji Bakırköy Ortaokulu

Özel Sevinç Koleji Bakırköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu

Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu

Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aybars Ak Ortaokulu Devlet Okulu
Aybars Ak Ortaokulu

Okulun hocaları çok değerlidir özellikle gonca duygunun ingilizceyi anlamış biçimi efsanedir bunu net söylerim okul baya...

Mustafa Necati Ortaokulu Devlet Okulu
Mustafa Necati Ortaokulu

Mustafa Necati Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gazi Ortaokulu Devlet Okulu
Gazi Ortaokulu

Gazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu Devlet Okulu
İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu

İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Emlak Kredi Bankası Ortaokulu Devlet Okulu
Emlak Kredi Bankası Ortaokulu

Emlak Kredi Bankası Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Muhittin Üstündağ Ortaokulu Devlet Okulu
Muhittin Üstündağ Ortaokulu

Muhittin Üstündağ Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy Ortaokulları

Bakırköy ilçesi yüksek eğitim seviyesine sahip insanların yaşadığı ve birçok kolejin kampüsünün bulunduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. İlçede bulunan ve ortaokul seviyesinde hizmet veren eğitim kurumlarının tamamına ulaşarak aradığınız kriterlere uygun okullar ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Okul profillerinde yer alan hakkında yazılarını okuyarak okulların eğitime bakış açısı, misyonları ve hedefleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bakırköy'deki ortaokullarını tek tek gezmenize gerek kalmadan tüm okulları tek bir sayfa üzerinden inceleyebilir, çocuğunuzun liseye altyapı oluşturacağı bu süreci verimli geçirmesi adına en doğru okulu kolayca bulabilirsiniz.


Bakırköy ortaokulları öğrenciler için önemli bir dönemi emin adımlarla geçmeleri adına faaliyetlerini sürdürmekte, son teknolojileri bünyelerine katıp öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren okullar bu dersleri alanında uzman öğretmenlerle sürdürmektedir. Bakırköy'deki ortaokulların; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgileri, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Sizler için güncel tuttuğumuz okul profilleri sayesinde eğitim kurumlarıyla ilgili aklınızda bulunan sorulara cevap bulabilirsiniz.


Bakırköy ortaokulları profillerinde yer alan ebeveyn görüşleri okul seçiminizde sizlere yardımcı olabilmektedir. Bu veli yorumları daha önce okulları deneyimlemiş ve okullar hakkında fikir sahibi olmuş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple okulların hangi noktalarda eksik kaldığını, hangi yönleriyle fark yarattığını görmenize imkan verecektir. Ayrıca sizlerde daha önce tercih ettiğiniz ortaokullarıyla ilgili yorumlarınızı yapabilir, diğer velilere faydalı olacak yorumlarda bulunarak onlara katkı sağlayabilirsiniz. Bakırköy ortaokulları listesinde yer alan kurumların aylık veya yıllık eğitim fiyatlarına ve servis ücretlerine okul profillerinden ulaşabilir, bütçenize uygun olanlar ile iletişime geçerek kayıt hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Özel okullar ve kolejler bursluluk sınavları düzenlemekte ve bu sınavlarda başarı gösteren öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yaparak, burs kazanma şansı yakalayabilirsiniz.


Florya ortaokulları bir diğer adıyla Şenlikköy ortaokulları bölgede okulların yoğunlaştığı bölgelerin başında gelmektedir. Nüfusun yoğun olduğu bu bölgelerde okullar kolej bünyesinde hizmet vermekte ve öğrencilerine çeşitli fiziksel imkanlar sağladığından veliler tarafından tercih edilmektedir. Florya'da öne çıkan bazı ortaokullar ise; Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu, Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu ve Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu şeklindedir.


Bakırköy ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum