fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosuyla ve modern yapıda ki okuluyla hizmet vermekte olan özel lisedir. Verdiği eğitimlerde öğrenci merkezli ilerleyen kurum dahilinde birçok oyun ve spor alanı, fen ve bilgisayar laboratuvarları, atölyeler bulundurmakta, öğrencilerine kolej avantajlarını oldukça ileri seviye de sunmaktadır. Eğitimlerde ezberden uzak kalmayı hedefleyen kurum aynı zamanda öğrencilerine araştırmayı, öğrenme ve gelişme arzusunu aşılamaktadır. Öğrencilerin serbest zamanlarını etkili olarak geçirebileceği geniş bahçesinin yanı sıra okul içerisinde ayrılmış etkinlik alanları da bulunmaktadır.
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu, öğrencilerine Bahçeşehir Koleji'nin 1994 yılından bu yana süregelen eğitim sektöründe ki tecrübelerini aktarmaktadır. Bu sayede mezun olan her öğrencisinin istedikleri lise'de başarı kazanmasını sağlamak üzerine ilerleyen okul aynı zamanda yabancı dil eğitimlerine de oldukça önem göstermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde öğrencilere İngilizce'nin yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca dersleri verilmektedir.

Yorumlar

  • İ

    İlkokulda eğitim ve oğlumuzdaki gelişimi gördükten sonra ortaokula devam etme kararı aldık. Ortalamanın çok üzerinde bir yabancı dil gelişimi var ve lise sınavlarına hazırlık çalışmaları da vakit kaybetmeden başlandı. yani biz istediğimizi alıyoruz.

  • TEOG sınavlarında ortalamalar gayet umut verici olduğu için tercih ettik. Okulun akademik başarısının yanı sıra sosyal aktiviteleri ve sanata, spora verdikleri önemi de beğeniyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu İletişim Bilgileri

Saray Mah. Site Yolu Cad. No:25 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum