fb
Onaylanmış Okul Profili

Ümraniye Ortaokulları

Ümraniye ilçesinde yer alan ortaokullar arasından size en uygun olanı hemen keşfedin!

60 okul bulundu.
Özel Ümraniye Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Sevinç Koleji Ortaokulu

Bu sene teog da bizi gururlandıran kızımızın biricik okulu. sınav başarısının yarısı bize ve yavrumuza aitse bu başarını...

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

Teog sınavlarında ortalamalar gayet umut verici olduğu için tercih ettik. okulun akademik başarısının yanı sıra sosyal...

Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu

Doğal çim bahçesi , yüzme havuzu ve stem atölyeleri ile mükemmel bir okul

Özel Akil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Akil Koleji Ortaokulu

Okulda hijyene önem verilmekte olup yemeklerden zeminlere, sınıflardan tuvaletlere tüm alanların temizliği ile okul pers...

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu

Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu Özel Okul
Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu

Özel Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Ümraniye Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Ümraniye Ortaokulu

Özel Mektebim Okulları Ümraniye Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu

Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

Özel Atakent İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu

Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Farklı Model Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Farklı Model Okulları Ortaokulu

Özel Farklı Model Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Uluğbey Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent Uluğbey Okulları Ortaokulu

Özel Atakent Uluğbey Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Yiğit Okulları Ortaokulu

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ümraniye Ortaokulları

Ümraniye ortaokulları listemizde bulunan devlet ve özel eğitim kurumlarının birçok bilgisine ulaşarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitim hayatında değerli bir basamak olan ortaokul dönemini kaliteli bir şekilde geçirmesi son derece önemlidir. Çocuğunuza uygun ortaokullarını hemen keşfetmek ve okullar ile kolayca iletişime geçmek için sitemiz üzerinden iletişim formu oluşturabilirsiniz. Ümraniye'de ortaokul yoğunluğu fazla olduğundan aranan her kritere uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır.


Ümraniye ortaokulları listemizden okulların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, kulüp bilgilerine ve sunduğu fiziksel imkanlarına ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında okulları karşılaştırarak, çocuğunuz için en iyi ortaokulu kolayca bulabilirsiniz. Çalışan ebeveynler için servis olmazsa olmazdır. Okul sayfalarından okulun servisinin olmadığı bilgisine ulaşabileceğiniz gibi servis ücretlerini de görüntüleyebilirsiniz. Bütüncül bir yapı içerisinde eğitim veren kolejler bölgede öne çıkan eğitim kurumları olarak göze çarpmaktadır. Öğrencilere akademik başarı kazandırmak adına sürekli kendisini geliştiren, teknolojiyi eğitimde etkin ve yarar sağlayacak şekilde kullanan bu kurumlar sizler için iyi bir tercih olabilir. Listelerimizde devlet ortaokuları da bulunmaktadır. Bu okullarında bilgilerini görüntüleyerek tercih edeceğiniz okula karar verme sürecinize geçebilirsiniz.


Ümraniye'deki ortaokulların eğitim felsefeleri, amaçları, misyonları ve haklarında bilmek istediğiniz daha birçok bilgiyi okulların tanıtım yazılarını okuyarak edinebilirsiniz. Okul sayfalarında yer alan ve daha önce o okula çocuğunu göndermiş olan ailelerin tecrübelerini içeren veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi tarafları ya da geliştirmeleri gereken yönleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar okul seçimi yaparken sizlere rehberlik edecek ve işinizi kolaylaştıracaktır.


Ümraniye ilçesindeki ortaokulların fiyatları ise geniş bir yelpazeye yayılmış durumdadır. Eğitimin kalitesine, yabancı dil öğretiminin niteliğine ve sunulan fiziksel imkanların çeşitliliğine bağlı olarak değişen okul ücretlerini okul profillerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız indirim sayfamızı göz atarak avantajlı fiyatlar ile kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Ümraniye ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum