fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Ümraniye Ortaokulları

Ümraniye ilçesinde yer alan ortaokullar arasından size en uygun olanı hemen keşfedin! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Ümraniye özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
58 okul bulundu.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çamlık Mah.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu verified

Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Akil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Akil Okulları Ortaokulu

Okulda hijyene önem verilmekte olup yemeklerden zeminlere, sınıflardan tuvaletlere tüm alanların temizliği ile okul pers...

Özel Atakent Uluğbey Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Atakent Mah.
Özel Atakent Uluğbey Okulları Ortaokulu

Bu sene uluğ bey okulları ailesine katıldım yönetim ve öğretmenlerimiz o kadar ilgililer ki hiç bir sıkıntı yaşamadık pa...

Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Saray Mah.
Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu

Doğal çim bahçesi , yüzme havuzu ve stem atölyeleri ile mükemmel bir okul

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Saray Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

Teog sınavlarında ortalamalar gayet umut verici olduğu için tercih ettik. okulun akademik başarısının yanı sıra sosyal...

Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Armağanevler Mah.
Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu

Eğitimcilerin kurduğu, eğitim odaklı bir okul bir okul. öğrenci sayısı az, iletişim kuvvetli, öğrencilerle birebir ilgil...

Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Site Mah.
Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu

Benim için 5 yıldızlı bir okul okulu okul yapan içindeki iyi yürekli öğretmenlerdir hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ço...

Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Madenler Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Necip Fazıl Mah.
Özel Yiğit Okulları Ortaokulu

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Atakent Mah.
Özel Atakent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Atakent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu

Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu

Özel Şerifali Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet Mah.
Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Tercih Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Cemil Meriç Mah.
Özel Ümraniye Tercih Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Tercih Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çakmak Mah.
Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Dudullu Osb Mah.
Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Dudullu Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Adem Yavuz Mah.
Özel İsabet Okulları Dudullu Ortaokulu

Özel İsabet Okulları Dudullu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu

Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Adem Yavuz Mah.
Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çamlık Mah.
Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çakmak Ortaokulu Devlet Okulu
Ümraniye / Çakmak Mah.
Çakmak Ortaokulu

Çakmak Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ümraniye Ortaokulları

Ümraniye ortaokulları listemizde bulunan devlet ve özel eğitim kurumlarının birçok bilgisine ulaşarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitim hayatında değerli bir basamak olan ortaokul dönemini kaliteli bir şekilde geçirmesi son derece önemlidir. Çocuğunuza uygun ortaokullarını hemen keşfetmek ve okullar ile kolayca iletişime geçmek için sitemiz üzerinden iletişim formu oluşturabilirsiniz. Ümraniye'de ortaokul yoğunluğu fazla olduğundan aranan her kritere uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır.


Ümraniye ortaokulları listemizden okulların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, kulüp bilgilerine ve sunduğu fiziksel imkanlarına ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında okulları karşılaştırarak, çocuğunuz için en iyi ortaokulu kolayca bulabilirsiniz. Çalışan ebeveynler için servis olmazsa olmazdır. Okul sayfalarından okulun servisinin olmadığı bilgisine ulaşabileceğiniz gibi servis ücretlerini de görüntüleyebilirsiniz. Bütüncül bir yapı içerisinde eğitim veren Ümraniye kolejleri bölgede öne çıkan eğitim kurumları olarak göze çarpmaktadır. Öğrencilere akademik başarı kazandırmak adına sürekli kendisini geliştiren, teknolojiyi eğitimde etkin ve yarar sağlayacak şekilde kullanan bu kurumlar sizler için iyi bir tercih olabilir. Listelerimizde devlet ortaokuları da bulunmaktadır. Bu okullarında bilgilerini görüntüleyerek tercih edeceğiniz okula karar verme sürecinize geçebilirsiniz.


Ümraniye'deki ortaokulların eğitim felsefeleri, amaçları, misyonları ve haklarında bilmek istediğiniz daha birçok bilgiyi okulların tanıtım yazılarını okuyarak edinebilirsiniz. Okul sayfalarında yer alan ve daha önce o okula çocuğunu göndermiş olan ailelerin tecrübelerini içeren veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi tarafları ya da geliştirmeleri gereken yönleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar Ümraniye'deki kolejler arasındaki seçiminizi yaparken sizlere rehberlik edecek ve işinizi kolaylaştıracaktır.


Ümraniye ilçesindeki ortaokulların fiyatları ise geniş bir yelpazeye yayılmış durumdadır. Eğitimin kalitesine, yabancı dil öğretiminin niteliğine ve sunulan fiziksel imkanların çeşitliliğine bağlı olarak değişen kolej ücretlerini okul profillerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız indirim sayfamızı göz atarak avantajlı fiyatlar ile kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Ümraniye ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum