fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/15:30

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu'nda akademik olarak öğrencilerin öncelikle bir dersteki başarısını, sonrasında sınıf ve okul başarısını kapsayan bir eğitim programı sunulmaktadır. Sunulan programla birlikte öğrencilerin her branştaki akademik başarısını en üst seviyeye çıkarmak amacıyla çeşitli yaklaşımlar uygulanmaktadır. Branşında deneyimli ve uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları ile birlikte öğrencilerin sınıf başarısı ve dolaylı olarak da okuldaki akademik başarısı desteklenmektedir.
Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu'nda dil eğitimi üç başlık altında ilerletilmektedir. Bu başlıklar; Anadil, Osmanlıca Türkçesi ve Yabancı dil öğretimi şeklindedir. Kalem Vakfı Okulları'nda eğitim dili Türkçe şeklinde olmaktadır. Dil eğitiminin büyük bir kısmı anadil eğitiminden oluşmaktadır. Anadil eğitiminin ardından öğrencilerin kendi dilinin tarihini bilmeleri ve kültürel olarak zenginleşmesi adına Çamlıca Kalem Vakfı'nda Tarihi Türkçe Öğretimi yani Osmanlıca Türkçesi anlatılmaktadır. Bunlarla birlikte çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi Üsküdar'daki özel ortaokulunda İngilizce ve Arapça şeklinde sunulmaktadır. Evrensel kültürlerin yaygın olarak kullandığı bu iki yabancı dilde öğrencilerin dili bir iletişim ve kültür dili olarak kabul etmeleri ve nitelikli bir şekilde öğrenmelerine yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.

Yorumlar (2)

  • İK

    Tekvando eğitimleri çok iyi. Okulun bu başarısını azımsanamayacak kadar önemli. Akademik olarak da süperler. Kalem'de olmaktan çok mutluyuz.

  • MU

    Kalem Ortaokulu hem çok güleryüzlü bir eğitim veriyor hem de başarılı bir eğitim. Sportif faaliyetleri çocuklara özgüven güven kazandırıyor. Kendimizi çok özel hissettiriyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kısıklı Mah. Demet Sok. No:9, Büyük Çamlıca, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum