fb

Üsküdar Ortaokulları

Üsküdar ilçesinde yer alan tüm ortaokullar hakkında yapılmış veli yorumlarını görüntülemek ve size en uygun okulu bulmak için listelerimizi hemen incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
90 okul bulundu.
Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu

3 yaş itibari ile ingilizca anadil olarak devam ederken 4 yaşta da fransızca yabancı dil olarak devam ediyor ve 5. sınıf...

Özel İstanbul Kampüs Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel İstanbul Kampüs Okulları Ortaokulu

Okulun konumu çok güzel bir yerde küçük çamlıca korusu'nun mis gibi havasını soluyor çocuklar. okula girdiğimde ilk hise...

Özel Bahçeşehir Koleji Çamlıca Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Çamlıca Ortaokulu

Okulla ilgili memnun olmadığımız bir konu yok gibi. akademik başarısı, ilgi ve verilen eğitim beklentileri karşılıyor. i...

Özel Üsküdar Sev Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Sev Ortaokulu

Okulun hiçbir eksiği olmamakla beraber çok fazla artısı var. saymaya kalkarsak buraya sığdıramayız :) vizyonu çok geniş...

Özel Üsküdar Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Doğa Koleji Ortaokulu

Okul müdürü serkan hoca ve öğretmenler çok gayretli ve özverili. öğrencileri yakından takip ediyorlar. başarı için olağa...

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu

Kalem ortaokulu hem çok güleryüzlü bir eğitim veriyor hem de başarılı bir eğitim. sportif faaliyetleri çocuklara özgüven...

Özel Üsküdar Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Hem teog sürecinde kesintisiz destek hem de sosyal olarak geleceği inşaa eden gençlerin kendi yetenekleri doğrultusunda...

Özel Üsküdar Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Biltek Okulları Ortaokulu

Hakikaten çok güzel bir ortam ve çok güzel bir eğitim en önemliside gerçek eğitimci değerli hocalarımızın olması

Özel Çengelköy Örnek Ortaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Örnek Ortaokulu

Özel Çengelköy Örnek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel ide okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel ide okulları Ortaokulu

Özel ide okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Ortaokulu

Özel Üsküdar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu

Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Cemre Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Cemre Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca Cemre Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Belde Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Belde Ortaokulu

Özel İstek Okulları Belde Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu Özel Okul
Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Beylerbeyi Ortaokulu Özel Okul
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Beylerbeyi Ortaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Beylerbeyi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Ortaokulu

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acıbadem Acıbadem Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Acıbadem Acıbadem Okulları Ortaokulu

Özel Acıbadem Acıbadem Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Engin Akad Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Engin Akad Koleji Ortaokulu

Özel Engin Akad Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deha Bilim Sanat Ortaokulu Özel Okul
Özel Deha Bilim Sanat Ortaokulu

Özel Deha Bilim Sanat Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Üsküdar Ortaokulları

Üsküdar bulunduğu konum itibariyle İstanbul'un önemli lokasyonlarından biridir. Nufüsun yoğun olduğu ilçelerin başında gelen Üsküdar, eğitim anlamında da birçok devlet ve özel okulun açılmasına vesile olmuştur. Üsküdar ortaokulları listelerimiz sayesinde sizler de birçok okul hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi okulu bulmanızı sağlamak amacıyla oluşturduğumuz listelerden okullar hakkında aklınızda olan birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Birçok kolejinde kampüsünün bulunduğu bölgede butik ortaokulları da yer almaktadır. Tüm bu okulları karşılaştırıp kriterlerinize uygun olanlar ile iletişime geçebilirsiniz.


Üsküdar'da bulunan bütün ortaokulların; fotoğraflarına, eğitim fiyatlarına, adres bilgilerine, fiziksel olanaklarına, sınıf mevcutlarına ve haritadaki konumlarına kolayca erişebilir, doğru okulu bulduğunuzda hızlıca iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz. Üsküdar'daki ortaokulları özellikle İngilizce dil gelişiminin bu yaşlarda daha kolay gerçekleştiğini düşündüğünden alanında uzman ve tecrübe sahibi eğitmen kadrosu ile yabancı dil dersleri vermektedir. Bunun dışında birçok kolej ikinci bir yabancı dil eğitimi vermekte ve birer dünya vatandaşı yetiştirme amacı ile her geçen gün kendini geliştirmektedir.


Üsküdar'daki ortaokulları tüm mahallerine eşit bir şekilde dağılmış durumdadır ve hemen her mahallede bir devlet bir de özel ortaokul bulmak mümkündür. Bu okulların velileri tarafından yapılmış veli yorumları okul profillerinden okuyabilirsiniz. Bu yorumlar okulu daha önce deneyimlemiş, eksi ve artı yönlerinin neler olduğunu bilen ebeveynler tarafından yapıldığından okul tercihinde sizlere rehberlik edeceklerdir. Üsküdar ilçesi ortaokulları listemiz çalışmalarımız neticesinde sürekli yenilenmekte ve sizlere en doğru bilgileri sunmak amacıyla güncellenmektedir.


Üsküdar ortaokul fiyatları ise; eğitimin kalitesine ve sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Okul sayısının fazla olması her bütçeye uygun okul bulunmasını sağladığından okul profillerine göz gezdirerek size uygun olanlar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca okullar erken kayıt avantajları ile velilere çeşitli indirimler sunmaktadır. Okulların erken kayıt dönemlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Üsküdar ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum