fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kazanım Okulları Ortaokulu

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/15:00

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu eğitimde kalite anlayışıyla eğitim vermektedir. Kurum İstanbul'un Bağcılar ilçesinde sabah 09.00 ve 15.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Kurum eğitim teknolojilerindeki gelişmeleri takip etmesi ve uygulaması sebebiyle ilgi çekmektedir. Okul bu anlayış doğrultusunda öğrencilerini teknolojik bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar eğitimcilerin dersleri interaktif işlemesini sağlamaktadır. Bilgisayar ve fen laboratuvarları ise öğrencilerin teknolojik gelişmelerle iç içe olmasına imkan tanımaktadır. Teknolojik imkanların yanı sıra okulda kapalı spor salonu ve bahçe de bulunmaktadır. Bu alanlar öğrencilerin fiziksel aktivitelerine ev sahipliği etmektedir.
Özel Kazanım Okulları Ortaokulu öğrencilerine liseye geçiş sınavına hazırlanırken oldukça destek olmaktadır. Alanında uzman öğretmen kadrosu öğrencilerin sınava hazırlandığı dönemde yanlarında olmaktadır. Kurumda yapılan rehberlik çalışmaları sayesinde öğrencilerin gelişimi kayıt altına alınmaktadır. Rehberlik çalışmaları ve aile ile yapılan iş birliği sayesinde öğrencilerin sınav süreci başarıyla yönetilmektedir. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle yaptığı düzenli görüşmelerle sınav kaygısı ve stres yönetimi gibi konularda destek olmaktadır.
Okulda öğrencilerin karakter ve fiziksel gelişimine yönelik birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Basketbol, voleybol ve futbol aktiviteleri öğrencillerin özellikle ilgisini çekmektedir. Bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Bu aktiviteler aynı zamanda öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim olmasını sağlamaktadır. Okulda bulunan proje kulübü ve verilen değerler eğitimi de öğrencilerin karakter gelişimlerini çok yönlü olarak desteklemektedir.
Özel Kazanım Okulları Ortaokulu yabancı dil eğitimi ile bölgede adından bahsettirmektedir. Kurumda branşında uzman eğitimciler tarafından İngilizce ve Arapça dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü bünyesinde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin yabancı dil eğitimi desteklenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kazanım Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

100. Yıl Mah. Veysel Karani Cad. No:8-10, Bağcılar/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum