fb

Bağcılar Ortaokulları

Bağcılar'a bağlı tüm ilkokullar arasından en uygun okulu hemen bulun; eğitim kalitesi hakkında ebeveyn yorumlarını ve daha fazlasını görmek için listelerimize göz atın.

43 okul bulundu.
Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu

Okula ilk girdiğimizde çok sıcak bir ortamla karşılaştık. personelde güler yüzlü ve sıcak kanlıydı çok hoşumuza gitti.

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu

Eski okulum beklentilerimi karşılamadığı için 12.sınıfta kaydımı buraya aldırdım. diğer okulumda öğretmenlerden ve okuld...

Özel Final Okulları Basın Ekspres Ortaokulu Özel Okul
Özel Final Okulları Basın Ekspres Ortaokulu

Özel Final Okulları Basın Ekspres Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batışehir Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Batışehir Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Batışehir Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu

Özel Güneşli Cemre Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hazar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Hazar Koleji Ortaokulu

Özel Hazar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bağcılar Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Bağcılar Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bağcılar Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bağcılar Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Ortaokulu

Özel Bağcılar Edu İstanbul Kolejleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgiyolu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bilgiyolu Koleji Ortaokulu

Özel Bilgiyolu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Devlet Okulu
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güneşli Ortaokulu Devlet Okulu
Güneşli Ortaokulu

Güneşli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu Devlet Okulu
Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu

Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Dr Cemil - Fevziye Özkaya Ortaokulu Devlet Okulu
Dr Cemil - Fevziye Özkaya Ortaokulu

Dr Cemil - Fevziye Özkaya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstiklal Ortaokulu Devlet Okulu
İstiklal Ortaokulu

İstiklal Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cumhuriyet Ortaokulu Devlet Okulu
Cumhuriyet Ortaokulu

Cumhuriyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Peyami Safa Ortaokulu Devlet Okulu
Peyami Safa Ortaokulu

Peyami Safa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Atatürk Ortaokulu Devlet Okulu
Atatürk Ortaokulu

Atatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Vakıflar Ortaokulu Devlet Okulu
Vakıflar Ortaokulu

Öğretmenleri ve eğitimi çok güzel tıpkı bir kolej gibi iç dekorasyonu var.

Nevin - Mehmet Bilginer Ortaokulu Devlet Okulu
Nevin - Mehmet Bilginer Ortaokulu

Nevin - Mehmet Bilginer Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bağcılar Ortaokulları

İstanbul'un kalabalık ve bununla beraber okul sayısı en hızlı artan ilçelerinin başında gelen Bağcılar, son dönemlerde eğitime yapılan yatırımlardan yüksek pay alan bölgelerden biri olmuştur. İlçede ortaokul arayışında olan ebeveynler kurumları tek tek gezmekte ve vakit kaybı yaşamaktadırlar. Bağcılar ortaokullarının tamamına ulaşabileceğiniz listeler sayesinde çocuğunuz için en idela okulu hemen bulabileceksiniz. Özel ve devlet ortaokullarının tamamıyla ilgili detaylı bilgilere erişerek, merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceksiniz. Aradığınız kriterlere sahip okullar ile kolayca iletişime geçebilir, randevu alarak yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bağcılar Güneşli ortaokulları ve Kirazlı ortaokulları bölgede yaşayan aileler tarafından çokça araştırılan eğitim kurumlarının başından gelmektedir. Bu mahallelerde yer alan okullar alanında uzman branş öğretmenleri ile uzun yıllardır eğitim verdiklerinden aileler tarafından tercih edilmektedirler. İlçede bulunan ve kolej bünyesinde hizmet veren ortaokullar ise anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedirler. Böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan üniversiteye kadar eğitim görebilme şansı yakalamaktadırlar. Ayrıca bu kolejler öğrencilerinin sosyal ve kültürel birikimlerini arttırmak adına aktiviteler planlamakta, geziler düzenlemektedir.


Bağcılar'daki ortaokullarının; bahçe, bina ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, yabancı dil imkanlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, onlarca seçenek arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğitimde değişen ve dönüşen ihtiyaçlara cevap verebilen eğitim kurumları dünya vatandaşı yetiştirme noktasında bir adım öne çıkmaktadır. Bunun dışında velilerin yapmış olduğu yorumlar Bağcılar ortaokullarını tanımanıza yardımcı olabilir. Okul profillerinden bu yorumları okuyabilir, okulların artı ve eksi yönlerinin neler olduğuna dair fikir sahibi olabilirsiniz.


Bağcılar ortaokul fiyatları, okul sayısı fazla olduğundan geniş bir aralıkta bulunmaktadır. Her bütçeye uygun eğitim kurumu bulmanın kolay olduğu ilçedeki okul ücretlerine ulaşım sağlayabilir, erken kayıt dönemlerini görüntüleyerek avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirebilir, sınavda başarılı olmanız durumunda burs imkanı elde edebilirsiniz.


Bağcılar liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum