fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/17:30

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Zeytinburnu bölgesinde hizmet vermekte olan bir özel ortaokuldur.
3D Odası, Akıllı Tahta, Bahçe, Bilgisayar Laboratuvarı, Futbol Sahası, Havuz, Kantin, Kapalı Spor Salonu, Konferans Salonu, Kütüphane, Laboratuvar gibi birçok çeşitli fiziksel imkana sahip olan Merter Final Ortaokulu bu sayede öğrencilerine çeşitli ve yeterli imkanlar sunarak onlara gerekli dersleri uygun ortamlarda vererek etkin bir öğrenme almalarını sağlamaktadır.
Avrupa eğitim sistemi standartlarında eğitim vermeyi kendine hedef olarak belirleyen Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Zeytinburnu bölgesi özel okullar içerisinde bu standartlara gelmeyi hedeflemektedir.
Akıl ve Zeka Oyunları, Atletizm, Badminton, Basketbol, Beden Eğitimi gibi ders seçenek ve kulüpleriyle öğrencilerinin fiziksel gelişimine önem gösteren okul Dans, Dekoratif Sanatlar, Drama, Ebru, El Sanatları, Fotoğrafçılık gibi kulüpleriyle de onların sanatsal ve görsel yetenek ve zekalarına hitap etmektedir.
Her öğrencimiz için ayrı ayrı, etkili ve verimli haftalık çalışma programları rehber öğretmenlerimiz tarafından yapılır. Öğrencilerimizin haftalık çalışma programlarındaki performansları yine rehber öğretmenlerimiz tarafından takip edilir.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu hafta içi 8.50- 16.40 saatleri arasında hizmet vermekte güvenlik servisi, rehberlik servisi ve öğrenci servisi gibi imkanlarıyla öğrencilerin fiziksel ve mental hak ve sorumluluklarını güvence altına almaktadır. Öğrencilerin başarı durumlarına göre çeşitli burslar sağlanmaktadır.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu eğitim ve hizmet anlayışı, öğrencilerin fiziksel ve zihinsel hak ve sorumluluklarını korumak, gelişimlerini desteklemek ve başarılarına katkıda bulunmak üzerine odaklanmıştır. Bu doğrultuda, çeşitli destek ve imkanlar sunularak öğrencilerin sağlıklı ve başarılı bir eğitim süreci geçirmeleri hedeflenmektedir. Özel okul, öğrencilerin eğitim serüvenlerinde kaliteli bir yol almaları için faaliyet programları oluşturmaktadır. Kurum, öğrencilerin hedeflerine ilerlemelerinde etkili rol oynamaktadır. Sınava hazırlık programları ile öğrencilerin eksiksiz öğrenmelerini desteklemektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Soru - Cevap

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Dışarıdan hazır geliyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Hayır

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Merter Final Okulları Ortaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Merter Final Okulları Ortaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:50 - 17:30 şeklindedir.
 • Özel Merter Final Okulları Ortaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Almanca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Merter Final Okulları Ortaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Merter Final Okulları Ortaokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmektedir.

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Yorumları (20)

 • BUGÜN ÖĞRENCİMİN HANGİ İYİ LİSEYE YERLEŞECEĞİNİ HEYECANLA BEKLİYORSAM SEBEBİ KESİNLİKLE OKULUMUZDUR. ÇOCUĞUMUN %2’LİK DİLİME GİRMESİNDE EMEKLERİ ÇOK FAZLA. NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.

 • TF

  Kızımın, Merter Final Okulunda dördüncü yılı.Merter Final Okulu; akademik olarak öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alan öğrencilerin ilgi,yetenek ve geçmiş yaşantılarını göz önünde bulundurarak hazırlanmış, eğitim felsefesine uygun bir eğitim programı hazırlayarak öğrenci odaklı,günümüzün ilerlemeci eğitim anlayışına uygun yaparak yaşayarak öğrenen bireyler yetiştirmeyi hedef noktası seçen, iyi bir rehberlik sistemi oluşturarak sorunlar ortaya çıkmadan önlem alan etkin bir veli-okul ilişkisi kurarak veli ile işbirliğine önem veren bir okuldur.Gerek idari kadrosu olsun gerek öğretmenleri olsun mutlu, güler yüzlü,görevine âşık ve iletişime açık dinamik bir kadroya sahip.Ulaşım olarak da metro, metrobüs ve otobüs duraklarına oldukça yakın bir konumda yer alıp alternatif ulaşım araçlarını kullanmak isteyenler açısından avantaj sağlıyor.Kızımı,Merter Final Okulunda okuttuğum için doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum.Okul hakkında bilgi sahibi olmak isteyen veliler, gönül rahatlığıyla çocuklarını bu okula gönderebilirler. Kızım okulunu,öğretmenlerini çok seviyor ve hergün isteyerek mutlu bir şekilde okuluna gidiyor bence en önemlisi de bu.

 • MT

  Lise bulundan kızım, ortaokul bölümünden de oğlum bu yıl mezun oldu. Başka okul araştırması yapmadan oğlumu lise bölümüne kaydettirdik. Çocuklarım Merter Final Okullarının 4 yıllık eğitimini tamamlayarak mezun olan ilk öğrencileri. Okula kayıt İçin gittiğim ilk günden itibaren idari ve eğitim kadrosunda bulunan herkesin çok samimi ve çözüm odaklı olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler çocuklar ile ilgili ve onları daha iyi bir seviyeye getirebilmek için canla başka çalışıyorlar. Hem sosyal hem de eğitim anlamında aklımdaki okul modeline uygun olduğu için Merter Final Okullarını seçtim.Yabancı dil eğitiminin biraz daha yoğun olması.

 • Eu

  Cok memnunum başta Ayşenur canimiz hocamiz sinif ogretmenimiz hafize hanim ve tum kıymetli hocalarima cok teşekkür ederim 7a sinifi sahra ustanin velisiyimİspanyolca dersi geliştirilmeli

 • Okuldan memnunuz .Öğretmenler iyi.Herkese teşekkür ediyoruz .Her şey iyi daha da iyi olsun!

 • cs

  Tüm öğretmenlerimizden Allah razı olsun. Rabbim emeklerimizi zayi etmedi. Oğlum istediğimiz okulu kazandı.

 • hg

  Merter Finale kayıt yaptırmadan önce ilkokulda başka bir okulda okuyorduk ve 4 yılda 3 öğretmen değiştirdik. Bu yüzden okula kayıt yaptırmadan önce her okulda bu değişikliklerin olduğunu düşünüyorduk. Oğlum 4 yıl merter finalde aynı öğretmenlerle okudu. hocalarda sürekli değişim olmaması kesinlikle çok önemli bunu bizim gibi ilkokulda sıkıntı yaşayanlar çok iyi bilir. bu yüzden özveriyle çalışarak oğlumun LGS de başarılı olmasını sağlayan öğretmenlerimize ve bu kadroyu koruyan okul yönetimine teşekkür ediyorum.

 • Y

  Tavsiye uzerine cocugumu kaydettirdim Yonetici ve egitmen kadrosu asiri ilgili ve profesyoneldi. Bu zamanda sadece ticari kaygilarin disinda cocugun gelisimi uzerine odaklanan bir egitim kurumu bulmak zor. Cizginizi bozmamaniz dilegiyle. Tesekkurler.

 • MT

  Oğlumuzu kayıt etmek için cok arastırma yaptık ve cok tereddut ettik. Çocuğunuzu emanet edeceğiniz eller bir veli için en onemli olay. Sonunda final merter okulunda karar kıldık. Eğitim, öğretmen ve yönetici kalitesini tecrübe edince ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Umarım her daim kalitesine bu sekilde devam eder…

 • FS

  Öğretmenleri evladımla 3 senedir yakın ilgili idarecileri tüm gelişimiyle alakadar kısmet olursa seneye kızımı da vereceğim. Eğitim ve gelişim odaklı güzide bir kurum.

 • EA

  İyi bir yönetim ve iyi bir öğretmen kadrosu olan Merter Final Okullarında çocuğumun eğitim almış olmasından ziyadesiyle memnunum. Öğrenci odaklı yapılan çalışmalar da çocuklarımızın gelecekleri için oldukça faydalı. Yenilikçi sağduyulu ve öğrencilerini çok iyi tanıyan bir anlayışa sahip okulumuzu gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim .

 • EA

  Merter Final Okulumuzda biz kendimizi bir öğrenci bir veliden daha fazlası olarak hissediyoruz öncelikli olarak bunu yazmak istedim . Oglum bu sene 7. Sınıf öğrencisi oluyor ve 5. Sınıftan bu yana öğrenim görmeye devam ediyoruz ama biz sadece mevzuat takibi yapıp eğitim almıyoruz çocuklarımız için en iyisi adına öğretmenlerimiz mesai harcıyor çocuğumuzun eksigine göre algilayamadigi konularda destek veriyor , gerek okul yönetimi gerek öğretmenlerimiz bizlere ve öğrencilerine çok kıymet veriyor her türlü konuda her an yardıma hazırlar. Ben bu okulda olduğumuz için çok mutluyum . Değerli ve kaliteli vakit geçiriyor çocuğum . Pandemi sürecinde de yüksek bir performans ile eğitim sürecine destek oldular . Sadece okul günlerinde değil her zaman yanımızda olduklarini bildiğimiz bir eğitim kadrosuna sahibiz . Her zaman yenilikci bir okul yönetimi var ve bende bundan aşırı memnunum . Çocukların isteklerine odaklı kariyerlerine ve becerilerine yonelik çalışmalar da sağlanıyor. İlgilerinden kaynaklı her bir öğretmen ve her bir yönetici sizin çocuğunuzu bire bir tanıyor bu da çok önemli bir detay çocuğunuz okulda güven içerisinde . Gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir okuldur Merter Final Okulları ki ikinci çocuğumu da vakti geldiğinde hiç tereddütsuz buraya yazdiracagim . Hepinizin emeklerine sağlık.

 • Pt

  Eğitimi, öğretmenleri, idare, kurucuları ,sosyalliği kısacası bir aile olduk. Herkese tavsiye ederim

 • kardeşimi bu okulda ikinci yılı ablası olarak eğitimi ile ben ilgileniyorum. İlk gün geldiğimizde o kadar güzel ilgi gördük ki o kadar anlayışlı müdürleri ve kurucuları var eğitimi zaten hep genç kadro ve çocuklarla ilgi ve alakaları çok yüksek sürekli iletişim halindeyiz ilk gün nasıl ilgi gördümse hala hem veli hemde öğrencim aynı ilgiyi görüyor. bu yılda erken kayıt fırsatlarından yararlanarak okulumuza devam edeceğiz.

 • GA

  okulların açık olmadığı şu pandemi sürecinde gerek uzaktan eğitimler gerekse rehber ve danışman öğretmenlerimiz ile çok uyum halindeyiz. Öğrencim derse girmediğinde mesaj ve arayarak bilgi verilmesi iki hafta bir çocuğumun genel durumu hakkında bilgi alıyorum. O kadar ilgili müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz var ki şu süreçte bile ellerinden gelebilecek olan tüm imkanları bizlere sağladılar. Teşekkür ederim Merter final ailesişu süreçte olumsuz bir yanlarını daha görmedik inşallah yüz yüze eğitim bir an önce açılır ki çocuklarımız okullarına kavuşurlar

 • Kaliteli eğitim,samimiyet gerçek ilgi isteyenlerin tercihi Merter final.Çocugumuzun emin ellerde olduğunu bilmek guzel.Teşekkurler

 • ED

  Okulda çocuğumun üçüncü senesi bize özel olduğumuzu hissettiren eğitime gerçek anlamda önem veren bir kurum Çocuğum sıfır İngilizce ile okula başlamıştı şimdi inanılmaz yol katletti. Çocuğunuzun eğitim ve öğretime değer veren bir okula gitmesini istiyorsanız tercihiniz merter final okulları olmalıOlumsuz hiçbir yönünü görmedim

 • Ht

  Çok özverili ve ilgili bir müdüre sahip okul. Aynı zamanda eğitmen olduğu için kurduğu eğitmen kadrosu da çok güzel. Okula bu yıl kayıt yaptırmamıza rağmen oğlum yıllardır burada okuyor gibi mutlu. Öğretmenlerle uyumuda çok güzel. LGS sonuçları da oldukça başarılı okulun. Okul düşünen velilerin gidip okulu gezmelerini ve Emre beyle bir sohpet etmelerini öneririm.

 • MY

  Bir arkadaşım tavsiye etmesine rağmen ilk etapta dershaneden dönüşen okullara karşı bir önyargım olduğu için kafamda soru işaretleriyle kayıt yaptırmıştım ama 1 seneyi geride bıraktık ve okulumuzdan, öğretmenlerimizden çok memnunuz. kızım piyano çalmaya başladı , bana İspanyolca Almanca öğretmeye çalışıyor( biraz zorlansa da9 saat günlük ders ve etüt biraz ağır oluyor

 • Öİ

  Yeğenimin eğitimiyle ben ilgileniyorum ve bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle okula kaydını yaptırdık. Yeğenimin çok özel bir öğrenci olduğu için çok araştırma yaptık. Başta Ayşenur Hocam olmak üzere tüm öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Ne zaman istesem öğretmenlerimle iletişime geçebiliyorum.Günlük 9 saat ders ve arkasından yapılan etüt öğrencileri yorabiliyor, haftasonu yapılan atölyeler hafta içi ders çıkışında etüt yerine yapılabilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Seyitnizam Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No:272/7, 34025 Zeytinburnu/İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 30 Temmuz tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


30 Temmuz'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Yıllık Ödeme: 266800 TL - İndirimi Gör

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum