fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu

Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:10

Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu çalışkan, yardımsever, yenilikçi, açık fikirli öğrenciler yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Okul yeniliğe açık, uzman ve tecrübeli akademik kadrosu ile yetiştirdiği öğrencilerinin gelişimine doğrudan katkı sağlamaktadır. Okulda kapalı spor salonu, konferans salonu, kütüphane, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, laboratuvar gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Sultangazi bölgesinde bulunmakta olan özel okul, öğrencilerine nitelikli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Okul çeşitli fiziksel imkanları ile sürekli öğrenme ortamları sunmakta, öğrencilerin farkı özelliklerini geliştirmelerine imkan vermektedir. Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu'nda sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okul uyguladığı kulüp aktiviteleri ile öğrencilerin yetenekli oldukları alanları keşfetmelerini sağlamakta, buna ek olarak gelişimlerini zihinsel ve fiziksel olarak desteklemektedir.
Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu öğrencilerine gelişen ve değişen dünyanın olmazsa olmazı İngilizce yabancı dil dersini vermektedir. Okul sağladığı İngilizce yabancı dil imkanı ile öğrencilerinin dünya kültürlerini yakından bireyler olarak yetişmesini hedeflemektedir. Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu bireye yönelik eğitim programları uygulamaktadır. Okul hızla değişen ve gelişen dünya düzenine uyum sağlamak amacı ile kendini sürekli olarak güncellemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sultangazi Aksa Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

İsmetpaşa Mah. 94. Sokak No:2 Sultangazi/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum