fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:45

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu Hakkında

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu, Esenyurt Ardıçlı bölgesinde lise öncesi hazırlık eğitimi vermekte olan özel öğretim kurumudur. Uğur Okulları bünyesinde hizmet vermekte olan kurumda kolej imkanlarının tümü öğrencilere sunulmaktadır. Sunulan bu eğitimlerde öğrencilerin lise başarısına büyük önem gösterilmekte ancak fiziksel ve sosyal gelişimlere yönelikte birçok eğitim verilmektedir. Donanımlı bir okul olan Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu bünyesinde öğrencilerin serbest zamanlarını etkili olarak geçirebilecekleri birçok alan bulundurmakta, derslerin etkili ve hafızada kalıcı şekilde verilebilmesi amacıyla da birçok atölye ve laboratuvara ev sahipliği etmektedir. Okul içerisinde bulunan kulüp çalışmalarıyla beraber öğrenciler yatkın oldukları alanlarda gelişim gösterebilmektedir. Öğrencilerin kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra okul bu kulüp etkinlikleriyle yetenekleri ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.
8. sınıf öğrencilerine yoğun olarak hazırlık çalışmalarını sürdüren Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu dönemsel ölçme ve deneme sınavları yürütmekte, bu sınavların sonuçlarına göre ek ders ve etütlerle bütünleştirilmiş bir eğitim sunmaktadır. Yabancı dil eğitimlerine de okulda oldukça önem verilmektedir. Yabancı dil öğretmenleri branşında uzman kişilerden oluşmakta ve öğrencilere İngilizce eğitimleri, mezun olduklarında ileri seviyede kullanılabilecek seviyede aktarılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu İletişim Bilgileri

Ardıçlı Mah. Ardıç Cad. No:5 34510 Esenyurt/istanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum