fb

Esenyurt Ortaokulları

Esenyurt ilçesinde yer alan tüm ortaokulların bilgilerine ulaşmak, fotoğraflarını ve yorumları görmek için listelerimizi incelemeye başlayın!

57 okul bulundu.
Özel Esenyurt Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Çok başarılı bir okul. bu sene lgs de ful yapan öğrenciler çıkardı. çok memnunum.

Özel Asfen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Asfen Okulları Ortaokulu

Bizim için önemli olan çocuğumuzun okula severek gitmesiydi. okulda yapılan aktiviteler ve derslerin işlenme şekli ile ç...

Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Ortaokulu

Çocukların motivasyonu ve derslere ilgisi öğretmenlerin çabaları sayesinde sürekli canlı. sosyal ve kültürel olarak akti...

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Ortaokulu

Okulumuzdan yana çok memnunuz gayet eğitim olsun ve eğitimcileri olsun çok iyiler mükemmel bir okul

Özel Esenyurt Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Esenyurt Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MY Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel MY Okulları Ortaokulu

Özel MY Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Kavram Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Kavram Koleji Ortaokulu

Özel Esenyurt Kavram Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Esenyurt Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Bil Koleji Ortaokulu

Özel Esenyurt Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenkent Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenkent Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Esenkent Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Beyoğlu Koleji Ortaokulu

Özel Beyoğlu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğa Koleji Esenkent Bilim Ortaokulu Özel Okul
Özel Doğa Koleji Esenkent Bilim Ortaokulu

Özel Doğa Koleji Esenkent Bilim Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Esenyurt MBA Okulları Ortaokulu

Özel Esenyurt MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel ERA Koleji Beylikdüzü-1 Ortaokulu Özel Okul
Özel ERA Koleji Beylikdüzü-1 Ortaokulu

Özel ERA Koleji Beylikdüzü-1 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Biz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Biz Okulları Ortaokulu

Özel Biz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Akevler Ortaokulu Özel Okul
Özel Final Okulları Akevler Ortaokulu

Özel Final Okulları Akevler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu Özel Okul
Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Ardıçlı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Haramidere Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Haramidere Açı Koleji Ortaokulu

Özel Haramidere Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yusuf Akdaş Ortaokulu Devlet Okulu
Yusuf Akdaş Ortaokulu

Yusuf Akdaş Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenyurt Erdoğanlar Ortaokulu Devlet Okulu
Esenyurt Erdoğanlar Ortaokulu

Esenyurt Erdoğanlar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenyurt Ortaokulu Devlet Okulu
Esenyurt Ortaokulu

Esenyurt Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenyurt Ortaokulları

Esenyurt ortaokulları listemizde yer alan kurumların ayrıntılı bilgilerine ulaşarak karşılaştırmalar yapabilir, aradığınız kriterlere uygun okulları keşdefedebilirsiniz. Bölgede yer alan tüm ortaokullarını tek bir liste üzerinden görüntüleyerek merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz. Okul profillerini inceleyerek ortaokulların tanıtım yazılarını okuyabilir, eğitime bakış açıları ve hedefleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Esenyurt'taki ortaokullarda yabancı dil dersleri bağlamında öğrencilere İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmekte böylece öğrenciler lise seviyesine geçiş yaparken her iki dili birden konuşabilir durumda olmaktadır. İlçede yer alan kolejler ve özel okullar öğrencilere sundukları fiziki imkanlar ile veliler tarafından dikkat çekmekte ve sıklıkla araştırılmaktadır. Bu kurumlar anaokulundan başlayıp lise seviyesine kadar eğitim verdiğinden çocuğunuz başka bir okula geçip uyum sorunu yaşamadan eğitimine devam edebilmektedir. Esenyurt'taki ortaokulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek sizlere yakın olan okulları hemen bulabilirsiniz.


Esenyurt devlet ortaokulları da bölgede uzun yıllardır eğitim verdiğinden adlarından söz ettirmekte ve velilere okul seçiminde alternatif bir seçenek olabilmektedir. Bölgenizde bulunan kolejlerin tüm bilgilerine ulaşıp çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz. İlçede yaşanan nüfus artışına bağlı olarak birçok özel okul bölgede kampüs açmakta ve alanında uzman branş öğretmenleri ile hizmet vermektedir. Esenyurt ortaokullarının; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf kapasitelerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, çocuğunuzun geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için kendini geliştirebileceği okulları keşfedebilirsiniz.


Esenyurt ortaokul fiyatları okul çeşitliliğinin yeterli olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Okulların ücretlerine ulaşarak ekonomik açıdan sizlere zorlamayacak ortaokulları tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel okullar bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs vermektedir. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, indirim kazanma şansı yakalayabilirsiniz.


İstanbul Esenyurt ortaokulları arasında yer alan okullar verdikleri eğitim ve yerleştirdikleri liseler açısından fark yaratmaktadır. Bu kurumlardan bazıları; Vega Okulları Beylikdüzü Ortaokulu, Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Ortaokulu ve Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Ortaokulu şeklindedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum