fb
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi

0 212 963 2083
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:50
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Başakşehir 'de bulunan Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi Öğrencilerinin; sahip oldukları bilgi ve yetenek ile sergiledikleri davranışlarını, sadece içinde yaşadıkları çevrede değil, aynı zamanda kendi sınırları dışında yaşayan kültürlerle etkileşimlerinde de kullanarak evrensel toplumun etkin ve iletişim kurabilen bireyleri olarak yetişmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerini eğitim alanında başarıya ulaştırmayı ve öğrencilerin istedikleri üniversitelere yerleşebilmelerini hedeflemiştir.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi okulda dershane sistemini uygulamaktadır. Okul içerisinde bulunan alanında iyi öğretmenler devamlı öğrencileri takip ederler ve öğrencilerin başarı durumlarını göre analizlerde bulunarak iyi veya eksik oldukları konular tespit edilerek önlemler alınır, konu pekiştirmeleri yapılır. 15 Günde bir veliye öğrencinin akademik gelişimi ile ilgili bilgilendirme yapılır.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi 'nde üniversiteye hazırlık döneminde her gün toplamda 37 hafta hazırlık dersleri yapılır. Hafta sonu öğrencilerle konu pekiştirmeleri ve ek ders çalışmaları yapılır.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi 'nde yıl içinde belirlenen aylar içerisinde 6 haftalık hızlandırılmış eğitim verilmekte ve böylece öğrencilerin sınavlarda daha başarılı olmaları sağlanmaktadır.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi 'nde dönem boyunca 30 deneme sınavı yapılmaktadır. Bu şekilde hem öğrencilerin sınav sonuçları analiz edilmiş olmakta hem de öğrencilerin sınav kaygısı ile ilgili sorunları çözümlenmiş olmaktadır. Okulda soru çözüm günleri ve konu tekrarlı etüt imkanları sağlanmaktadır.
Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi'nde yapılmakta olan Türkiye geneli denemelerle öğrencilerin Türkiye genelindeki başarı oranları tespit edilmektedir. Öğrencilerin okul içinde sahip oldukları rehber öğretmenleri ve eğitim koçları bu tespitlerle öğrencileri yönlendirmektedir.
12. sınıf öğrencileri için Ağustos ayında başlayan TYT Hızlandırma çalışmaları başladığı andan itibaren koçluk çalışmaları başlamaktadır. Her bir 12.sınıf öğrencilerin bir koç öğretmeni olmaktadır. Koçlar Okul Rehberlik Birimi ile işbirliği içerisinde öğrencilerin “Çalışmalarını yıl boyunca takip etmekte, sınav sonuçlarını birlikte değerlendirmekte, çalışma programında gerekli değişiklikleri yapmaktadır.” Sınava hazırlık sürecini en iyi şekilde sürdürmesine yardımcı olmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Tenis
Atletizm

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Değerler Eğitimi

"Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçeşehir Beykent Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı Kc Villaları Villa A07- 08, 34488 Bahçeşehir /başakşehir/ İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Meslek eğitiminin yanında aktivitelerle son derece keyifli bir okul. Okulun içinde öğrencilerin kendi aralarında ve öğre...

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Oğlum gidiyor buraya. Genel olarak memnunum ama aslında sosyal aktivitesi biraz daha fazla bir okulu olsaydı daha iyi ol...

Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

İlkokuldan beri bu okulda okuyan biri olarak severek okuduğum bir okuldu.öncellikle yabancı dil eğitimi mükemmel. türkçe...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum