fb

Sarıyer Ortaokulları

Sarıyer ilçesindeki eğitim öğretime devam eden ortaokullar arasından size en uygun olan okulu hemen bulun; okulların sayfalarına ulaşmak ve veli yorumlarını okumak için listelerimizi inceleyin!

52 okul bulundu.
Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu

Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel BÜMED MEÇ Okulları İstinye Ortaokulu Özel Okul
Özel BÜMED MEÇ Okulları İstinye Ortaokulu

Gördüğüm kadarıyla mutlu çocukların olduğu butik bir okulumuz.biz çok memnunuz okulumuzdan umarım butik yapısını kaybetm...

Özel Cent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Cent Koleji Ortaokulu

Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinen, eğitim ve öğretimde vazgeçilmez eğitim kurumu.

Özel Enka Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Enka Okulları Ortaokulu

Eğitim anlayışları ve yapmış oldukları sosyal projeler çocuğumuza çok fazla şey kattı. iyi bir yabancı dili ve pek çok a...

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarabya Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Tarabya Final Okulları Ortaokulu

Özel Tarabya Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu Özel Okul
Özel Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu

Özel Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeköy Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeköy Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İTÜ Geliştirme Vakfı Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Özel Okul
Özel İTÜ Geliştirme Vakfı Dr. Natuk Birkan Ortaokulu

Özel İTÜ Geliştirme Vakfı Dr. Natuk Birkan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meridyen Ortaokulu Özel Okul
Özel Meridyen Ortaokulu

Özel Meridyen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hürriyet Ortaokulu Devlet Okulu
Hürriyet Ortaokulu

Hürriyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yeniköy Ortaokulu Devlet Okulu
Yeniköy Ortaokulu

Yeniköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fahrettin Arslan Ortaokulu Devlet Okulu
Fahrettin Arslan Ortaokulu

Fahrettin Arslan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Tuncay Artun İmkb Doğanevler Ortaokulu Devlet Okulu
Tuncay Artun İmkb Doğanevler Ortaokulu

Tuncay Artun İmkb Doğanevler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Ortaokulları

Sarıyer yeşilliğin içinde geniş ve çocuklar için dizayn edilmiş bahçeleri ve binalarıyla öne çıkan devlet ve özel okulları sayesinde velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebildiği eğitim kurumlarının yer aldığı bir ilçedir. Sarıyer ortaokulları listemizde yer alan okul profillerinden detaylı bilgilere ulaşabilir, çocuğunuz için en doğru okulu kolayca bulabilirsiniz. Uygun okullar ile kısa sürede iletişime geçebilir ve randevu alarak kayıt için yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Her mahallesinde özel okulun bulunduğu ilçede size en yakın okulların haritadaki konumlarına ulaşarak servise gerek kalmadan çocuğunuzun okuluna kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Sarıyer'deki ortaokulların birçoğu alanında uzman öğretmeneler ile hizmet vermektedir. Öğrencilerin en az iki yabancı dil bilerek mezun olmasını isteyen bu okullarda birinci yabancı dil olarak genellikle İngilizce seçilmekte bunun yanında ikinci dil olarak İspanyolca Fransızca veye Almanca tercih edilmektedir. Sarıyer ortaokullarının; fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan kulüplerin çeşitliliğine, adres ve iletişim bilgilerine kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en ideal okulu hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Özel okul sayısının her gün arttığı bölgede bu kurumlar eğitim kalitelerini ispatlamıştır. Öğrenciler ile tek tek ilgilenen özel okullar bu anlamda akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Sarıyer ortaokulları profillerinde bulunan veli yorumları okul tercihi noktasında işinizi kolaylaştırmaktadır. Bu veli yorumları daha önce okulları deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Okulların artı ve eksi yönlerini tarafsız bir şekilde görmenize olanak sağlayacak bu yorumlar sizlere okul seçiminde yardımcı olacaktır. Ayrıca okul profillerinde bulunan hakkında yazılarına göz gezdirerek okulun eğitim felsefesi, misyonu ve amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bölgedeki ortaokulların özel olanlarının fiyatları ise her bütçeye uyacak şekildedir. Sizlerde ekonomik olarak sizleri zorlamayacak okulları hemen bulabilir, okullardan aldığımız indirimli fiyatlar ile okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında özel okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına sitemiz üzerinden başvurarak burs imkanı kazanabilirsiniz.


Sarıyer ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum