fb

Sarıyer Ortaokulları

Sarıyer ilçesindeki eğitim öğretime devam eden ortaokullar arasından size en uygun olan okulu hemen bulun; okulların sayfalarına ulaşmak ve veli yorumlarını okumak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
49 okul bulundu.
Özel Koray Varol Akademi Ortaokulu Özel Okul
Özel Koray Varol Akademi Ortaokulu

Özel Koray Varol Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu

Merhabalar, annem bu okula müdür olarak göreve başladı. hergün eve geldiğinde eğitim-öğretimle ilgili sıra dışı yapacakl...

Özel Cent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Cent Koleji Ortaokulu

Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinen, eğitim ve öğretimde vazgeçilmez eğitim kurumu.

Özel Enka Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Enka Okulları Ortaokulu

Eğitim anlayışları ve yapmış oldukları sosyal projeler çocuğumuza çok fazla şey kattı. iyi bir yabancı dili ve pek çok a...

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Maslak Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu Özel Okul
Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu

Fmv Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu Özel Okul
Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu

Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Sarıyer Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İ.T.Ü Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Özel Okul
İ.T.Ü Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu

İ.T.Ü Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Ortaokulu Devlet Okulu
Sarıyer Ortaokulu

Sarıyer Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alpaslan Ortaokulu Devlet Okulu
Alpaslan Ortaokulu

Alpaslan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kumköy Ferhan Bedii Feyzioğlu Ortaokulu Devlet Okulu
Kumköy Ferhan Bedii Feyzioğlu Ortaokulu

Kumköy Ferhan Bedii Feyzioğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

R.güney Kıldıran Ortaokulu Devlet Okulu
R.güney Kıldıran Ortaokulu

R.güney Kıldıran Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Recaizade Ekrem Ortaokulu Devlet Okulu
Recaizade Ekrem Ortaokulu

Recaizade Ekrem Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şair Nigar Ortaokulu Devlet Okulu
Şair Nigar Ortaokulu

Şair Nigar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Turgut Akan Ortaokulu Devlet Okulu
Turgut Akan Ortaokulu

Turgut Akan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Ortaokulları

Sarıyer yeşilliğin içinde geniş ve çocuklar için dizayn edilmiş bahçeleri ve binalarıyla öne çıkan devlet ve özel okulları sayesinde velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebildiği eğitim kurumlarının yer aldığı bir ilçedir. Sarıyer ortaokulları listemizde yer alan okul profillerinden detaylı bilgilere ulaşabilir, çocuğunuz için en doğru okulu kolayca bulabilirsiniz. Uygun okullar ile kısa sürede iletişime geçebilir ve randevu alarak kayıt için yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Her mahallesinde özel okulun bulunduğu ilçede size en yakın okulların haritadaki konumlarına ulaşarak servise gerek kalmadan çocuğunuzun okuluna kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Sarıyer'deki ortaokulların birçoğu alanında uzman öğretmeneler ile hizmet vermektedir. Öğrencilerin en az iki yabancı dil bilerek mezun olmasını isteyen bu okullarda birinci yabancı dil olarak genellikle İngilizce seçilmekte bunun yanında ikinci dil olarak İspanyolca Fransızca veye Almanca tercih edilmektedir. Sarıyer ortaokullarının; fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan kulüplerin çeşitliliğine, adres ve iletişim bilgilerine kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en ideal okulu hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Özel okul sayısının her gün arttığı bölgede bu kurumlar eğitim kalitelerini ispatlamıştır. Öğrenciler ile tek tek ilgilenen özel okullar bu anlamda akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Sarıyer ortaokulları profillerinde bulunan veli yorumları okul tercihi noktasında işinizi kolaylaştırmaktadır. Bu veli yorumları daha önce okulları deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Okulların artı ve eksi yönlerini tarafsız bir şekilde görmenize olanak sağlayacak bu yorumlar sizlere okul seçiminde yardımcı olacaktır. Ayrıca okul profillerinde bulunan hakkında yazılarına göz gezdirerek okulun eğitim felsefesi, misyonu ve amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bölgedeki ortaokulların özel olanlarının fiyatları ise her bütçeye uyacak şekildedir. Sizlerde ekonomik olarak sizleri zorlamayacak okulları hemen bulabilir, okullardan aldığımız indirimli fiyatlar ile okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında özel okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına sitemiz üzerinden başvurarak burs imkanı kazanabilirsiniz.


Sarıyer ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum