fb
Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu

0 212 963 2084
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu'nda, öğrenciler akademik ve sosyal faaliyetleri birlikte yürüterek hem bireysel becerilerini geliştiriyor hem de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi’ne hazır bir şekilde sınavına hazırlanıyor. Ortaokulda öğrenciler Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavına hazırlığını planlı ve düzeyli bir şekilde 5. sınıftan başlayarak 8. sınıfa kadar hazırlanıyorlar. Öğrenciler, TEOG Sınavında karşısına çıkacak olan dersleri 5. sınıftan 8. sınıfa kadar yoğun bir şekilde hazırlanmakta haftalık 46 saat eğitim görmektedir. Bu bağlamda öğrencilerin akademik yeterliklerini arttırıcı çalışmalar ders içi saatlerde tamamlanmaktadır. Safir Okulları’nda Birebir Eğitim uygulanmaktadır. TEOG Sınavına Hazırlık kapsamında öğrenciler bireysel ya da küçük gruplar ile birlikte sorularını TEOG Branş öğretmenlerine sorularını sorabiliyor ya da geride kaldığı, eksik olduğunu düşündüğü konuları tamamlama çalışması yapabiliyor. Bu sayede işlediği derslerin konularını, çözemediği soruların çözümlerini pekiştiriyor. Okulda Türkiye’de eğitim koçluğu ve bireysel danışmanlıkta öncü bir sistem uygulanmaktadır. Danışmanlık Sistemi ile birlikte öğretmenler sadece öğretici rehber pozisyonunda kalmıyor, aynı zamanda öğrencinin okulumuzdaki eğitim rolünü üstlenip, ona eğitim boyu rehberlik ediyor. Bu sayede veli ile okul arasındaki köprü bu şekilde kuruluyor. Ayrıca her öğrencinin danışmanı, öğrencinin okuldaki velisi olma görevini üstlenerek ders gelişimlerini, ilgi ve alakalarını, psikolojik yaklaşımlarını gözlemliyor, buna göre öğrencinin en iyi şekilde eğitimi almasını sağlıyor. Haftalık karne sistemi Danışman Öğretmen Programı gibi yine Türkiye’de öncü bir sistem olarak Safir Okulları’nda uygulanmaktadır. Haftalık Karne Sistemi sayesinde öğrencilerin ders içi durumları, haftalık ödevleri ve danışmanı tarafından haftanın değerlendirmesi veliye iletilir.

Hizmetler

Rehberlik

Sanatsal

Görsel Sanatlar
Piyano
Halk Oyunları

Kulüpler

Müzik Kulübü

"Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bağcılar Safir Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Demirkapı Mahallesi Velioğlu Caddesi No:83 Bağcılar/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu

Eski okulum beklentilerimi karşılamadığı için 12.sınıfta kaydımı buraya aldırdım. Diğer okulumda öğretmenlerden ve okuld...

Bil Okulları Güneşli Ortaokulu Özel Okul
Bil Okulları Güneşli Ortaokulu

Okula ilk girdiğimizde çok sıcak bir ortamla karşılaştık. Personelde güler yüzlü ve sıcak kanlıydı çok hoşumuza gitti.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum