fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu İstanbul Başakşehir’de bulunmakta olup öğrencilere akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal, sportif başarılar da elde etmesini sağlamak amacıyla eğitim hizmeti veren bir eğitim kurumudur. Okulda TEOG için çalışmalar 6. Sınıftan itibaren başlamaktadır. Okullar açıldığı ilk hafta öğrencilere düzey belirleme sınavı yapılır, TEOG sistemi ile ilgili bilgilendirmeler yapılır, yazılı sınavlarından önce etüt sistemi ile konu tekrarı ve soru çözümleri yapılır, bire bir ve grup çalışmaları ile konularla ilgili takviye çalışmaları yapılır, mini deneme olarak adlandırılan konu tarama testleri yapılır, deneme sınavları sonucunda öğrencilerin hangi konularda eksik olduğunu görmek için konu analizi yapılır, öğrenci takip sistemi ile veliler öğrencilerin durumlarını online olarak görebilirler, dönemde en az iki toplantı yapılarak velilerin öğrenciler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmaları sağlanır, öğrencilerin ruhsal ve sosyal gelişimleri takip edilerek gerekli çalışmalar yapılır.
Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulunda öğrencilerin yeteneklerini keşfedebilmesi için okulda çeşitli öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi; öğrencilerin verimli ders çalışabilmesi ve zamanı doğru kullanabilmesi için çalışmalar yapar, sorunlarla başa çıkabilme becerilerinin gelişmesine destek olur. Okulda verilen destek hizmetler arasında yemek, temizlik, güvenlik yer almaktadır. Okulda öğrencilerin güvende ve huzurlu olması için gereken güvenlik önlemleri alınmış olup okula dışarıdan yabancıların girmesine izin verilmemektedir. Yemekler hijyenik ortamlarda sunulmaktadır. Hijyen sadece yemekhanede değil okulun tüm alanlarında geçerli olup tüm alanlar okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak temizlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kitabe Sok. No:7, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum