fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu, P-WISE sistemi ile hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgileri günlük hayattan örneklerle pekiştirmesini destekleyerek kalıcı bir etkileşim oluşturmaktadır. Öğrencilerin 21. yüzyıl yaşam, bilim ve okuryazarlık becerilerini geliştirmektedir. PISA anlayışından hareketle öğrencilerin gelişimlerini takip etmek amacıyla ölçme ve değerlendirme testleri yapılmaktadır. P-WISE ile öğrencilerin becerileri dikkate alınarak 21. yüzyıl gereksinimlerini kazandırmak amaçlanmaktadır. Öğrencilerin mutlu ve başarılı bireyler olarak hayata hazırlanmasını destekleyerek kapsamlı bir öğrenim ortamı oluşturulmaktadır. P-Wise ile öğrencilerin eğitimden aldığı faydayı maksimum seviyelere çıkartılmaktadır. Öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerini kazandırmak adına alanlarında donanımlı ve başarılı öğretmenlerle eğitim sunulmaktadır. Bilimsel ve akademik beceri gelişimini destekleyen P-wise ile öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmaları sağlanmaktadır. Öğrencileri potansiyellerinin zirvesine çıkararak çok yönlü bir eğitim ortamı oluşturulmaktadır.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu, küreselleşen dünyanın ihtiyaçlarından birisi olan dil eğitiminde etkili faaliyetler sürdürmektedir. Öğrencilere Life Skills dersleriyle birlikte İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Öğrencilerin ortaokuldan mezun olurken okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine sahip bireyler olarak lise seviyesine geçmesine destek olmaktadır. Okul öncesinden itibaren sürdürülen dil eğitimleri onların her noktadan donanımlı bireyler olmalarını desteklemektedir. 2012 senesinden itibaren ilk defa Okyanus Koleji'nde uygulanmaya başlayan Language Day etkinlikleri ile öğrencilerin dil bilgisel alanlarda gelişimleri sağlanmaktadır. Öğrencilerin İngilizceyi gerçek hayatla iç içe yaşamasını destekleyen bu programla birlikte eğitimi kalıcı hale getirmektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili faaliyetler sürdüren Başakşehir Okyanus Ortaokulu, veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Yıl sonu gösterilerinde öğrencilerin İngilizce olarak drama gösterileri, İngilizce şarkılar ve yarışmalar yapması sağlanmaktadır. Kapsamlı eğitim içerikleri doğrultusunda öğrencilerin ayrıcalıklı bir eğitim almasını destekleyerek hayata donanımlı bireyler kazandırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kayabaşı Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:10, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum