fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu, bünyesinde eğitim görmekte olan öğrencilerin hayatta başarılı bireyler olmasını hedeflemektedir. Öğrencilerin gelecekte etkin rol oynamalarını isteyen kurum, çok yönlü çalışmalar yürütmektedir. Çamlıca’da bulunan özel ortaokulda bir sınıfta maksimum on altı öğrenci bulunmaktadır. Ferah ve az kişilik sınıflarda eğitim gören öğrenciler eğitmenler tarafından en üst düzeyde ilgi görmektedir. Kurumda bir sınıfta en fazla 16 öğrenci yer almaktadır. Özel ortaokulda liseye hazırlık döneminde olan öğrencilere özel olarak eğitim ve çalışma programları hazırlanmaktadır. Yüzde yüz başarıyı hedeflemekte olan eğitim kurumu, TEOG çalışmaları, proje ve geri besleme çalışmalarını eğitim programına dahil etmiştir. Okul, her öğrencinin birbirinden farklı ve özel bireyler olduğunu kabul etmektedir. Bu doğrultuda Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu’nun en önemli hedefi bünyesindeki öğrencilerini potansiyellerinin en üst noktasına getirmektir. Alanında deneyimli ve uzman eğitimciler öğrencilerin kazanımlarını zirveye çıkarmak için çalışmaktadır. Genç bireylerin gelişim çağında kendilerini tanımaları, güçlü ve zayıf yönlerinin farkında varmaları kişisel gelişim için büyük önem taşımaktadır. Kurum, öğrencilerin beceri ve ilgilerinin olduğu alanları ön plana çıkarmaktadır. Bu alanlarda öğrencilerini desteklemekte ve doğru yönlendirmeler yapmaktadır. Yeteneklerini ve ilgilerini keşfeden öğrenciler Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu sayesinde güçlü oldukları alanlara yönelmektedir. Özel ortaokul öğrenci temelli bir eğitim metodu benimsemektedir. Öğrencilerinin öğrenme stillerinin birbirinden farklı olabileceğini kabul edip bu doğrultuda ezbersiz, aktif bir öğrenme sağlamaktadır. Ortaokul düzeyindeki öğrencilerin çağın teknolojisini takip etmeleri çok önemlidir. Robotik ve kodlama dersi alan öğrenciler, 21. yüzyıl becerilerini kazanmaktadır. Kurumda geleceği parlak bireyler yetiştirmek amacıyla robotik kodlama dersleri verilmektedir. Dil eğitimine özen gösteren özel ortaokulda İngilizce ve İspanyolca dersleri verilmektedir. Özel Çağlar Koleji Ortaokulu, akademik başarının yanında fiziksel ve psikolojik açıdan öğrencilerini geliştirmeye çalışmaktadır. Rehberlik servisi ve psikolojik danışmanı bulunan kurumda öğrencilerin bütün problemleriyle ilgilenilmekte ve destek sağlanmaktadır. Ortaokul çağındaki öğrencilerin enerjisini atabilmesinin en sağlıklı yönü düzenli spor yapmak ve sağlıklı beslenmedir. Kurumda bulunan yemekhanede öğrenciler için yemekler özenle hazırlanmaktadır. Özel ortaokulun zengin fiziksel imkanları arasında bahçe, oyun alanı ve spor salonu yer almaktadır. Öğrenciler bu alanları kullanarak düzenli hareket etmekte, jimnastik, basketbol, masa tenisi aktiviteleriyle sporu sevmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- 2 Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 2

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 16:30 şeklindedir.
 • Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu Yorumları (9)

 • VA

  Oğlumun okulumuzdaki 7. Yılı olacak. Çok memnunuz. İdarecisinden öğretmenlerine diğer personele kadar herkes çok ilgili ve AİLEMİZ gibiler. Başarı ve çocuğun mutluluğu odaklı bir okul. Tüm öğretmenler branşlarında çok çok iyiler.2. Yabancı dilde istikrar sağlanması gerekiyor.

 • ML

  Öğrencisini iyi tanıyan, güncel olaylara ve gelismelere hakim ve hayatin tam ortasinda olmayi basaran bireyler yetistirmek icin tüm ögretmenler cok özverililer. Özellikle yabanci dil konusundaki basarilari calismalari icin ayrica tebrik ederim.Keske lise de ayni yerde olsa.

 • Benim çocuğum 2 sene önce ortaokuldan mezun oldu. Lgs sınavında oldukça başarılı bir puan aldı. Öğretmenlerimizin emekleri göz ardı edilemez. Çocuklarımızı oldukları seviyeden mutlaka bir üste çıkardılar. Mutlu bir okul hayatları oldu. İnsana değer veren , saygılı, anlayışlı bireyler kazandırdıkları için Çağlar Kolejine çok teşekkür ederim. İyi ki böyle okullar var.Bizim olduğumuz sene de spor salonu yoktu ama şu anda çok güzel bir spor salonu ve çok amaçlı bir konferans salonu okula kazandırılmış. Artık bu salonların aktif kullanılması önemli.

 • FF

  5.sınıfına bu yıl başlayan oğlumun eve her gün mutlu geliyor olması ebeveyn olarak bizi de çok mutlu ediyor. Çocuk dostu bir okul olması tercih sebebimizdi ve yanılmadığımızı anlıyoruz her geçen gün. Okulumuzun tüm öğretmenlerine ve idari kadrosuna tüm emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

 • Rl

  Biz ilkokuldan beri bu okuldayız okulumuz butik bir okul çok memnunuz ortaokul öğretmenlerimiz çok ilgili ve sevgi dolu hepsine içten teşekkür ediyorum çağlar ailesi olmaktan mutluyuz .Çocuklara yönelik gezi ve aktivitelerin daha cok olması istiyoruz .

 • My

  Gerçekten öğretmenlerimiz ve okul idarecilerimiz gayret ozveriki ve başarılılar aynı zamanda evlatlarımızın her sorun ve sıkıntıları ile ilgilenilmekte ve geleceğe dönük kendilerine güzel bir yol haritasi çizmektedir kendi adıma tesekkuru bir borç biliyorum saygılarDers bitiş saatlerinden sonra ödev kontrolü için ve eksik konu değerlendirmesi yapılması açısından etüt yapılabilir Spor aktivitesi biraz daha zaman ayrılabilir

 • Et

  Çocukların kendini özgürce ifada edebildiği dayatılan ezberci sistemin dışında bir eğitim alıyor kızım… iyiki Çağlar ailesindeyiz

 • fi

  kızım ilkokuluda çağlarda okudu.öğretmenimizdende okulumuzdanda çok memnunduk.aynı başarıyı ortaokuldada sağlayacakları konusunda hiç şüphemiz yok.bu yıl spor faaliyetleride bizleri heyecanlandırdıyemek

 • GK

  Çağlar Eğitim Kurumları iki çocuğum anaokundan beri devam ediyorlar eğitimden öğretmenlerinden yönetim.kadrosu Seden Hanım okulumuzun koordinatörü her konuda cok yardımcı tam bir aile okulu spor faaliyetleri harika spor okulu mevcut.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kısıklı Mah. Hanımseti Sok. No:21, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

ERKEN KAYIT FIRSATLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR !!

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 29 Şubat tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


29 Şubat'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Yıllık Ödeme: 380000 TL - İndirimi Gör

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum