fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:00

Özel Çevre Koleji Ortaokulu Hakkında

Okulumuz uluslararası standartlardaki eğitim öğretim programı ile öğrencinin araştırarak bilgiye ulaşmasını öğreten bir anlayış benimsemiştir. Öğrenciler arasında farklılıklar göz önüne alınarak çağdaş ve demokratik bir eğitim ortamında eğitim programlarımız hazırlanmaktadır. Hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek için modern donanımlara sahip okul, bilgisayar destekli çalışmalar ve yabancı dil eğitiminin yanı sıra spor etkinliklerine de ağırlık vermektedir.

Yorumlar (4)

 • ÖK

  Beşinci sunıfta kızımı yolladım.Gerçekten çok memnunum.Müdür yardıcısına ilettiğimde çözülmeyen hiçbir sorunum kalmıyor.Aradığınızda mutlaka dönüş yapılıyor.Ağır bir okul ve ödevler çok ama kızım ilk günden beri çok severek ve çok mutlu bir şekilde devam ediyor.Zorlanır mı diyordum ama öğretmenler o kadar ilgili ki hiç sorun yaşamadım.İngilizce eğitiminde de tek geçerim.

 • N

  Her yönden kaliteli bir okul. En büyük özelliği bene Atatürk İlke ve İnkilaplarından asla vazgeçmeden eğitime devam etmesi. Demokrat özellikleri çocuklarımızda gerçekten olumlu etkiler bırakıyor. Gelecekte de iyi ki diyeceğimizden emin olduğum bir eğitim kurumu

 • Yavrumuzu gönül rahatlığıyla gönderdiğimiz., Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, sosyal, eğitimini çok iyi almış, özgüvenli ve mutlu çocuklar yetiştiren ilgili, velilerle sürekli iletişim halinde, sosyal sorumluluk projelerini sahiplenen ve lokomotif olarak bu projeleri yürüten çok iyi bir okul. Çocuğumuz üzerine emeği geçen psikoloğumuza, öğretmenlerimize, yönetim kadromuza ve hizmetlilerimize en içten teşekkürlerimi borç bilirim.

 • SA

  Çevre ailesiyle birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunum. En alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sevgi saygı hoşgörü çerçevesinde yaklaşımları, yardımlaşmaları beni bu kuruma aşık etti gerçekten. Bu sinerjinin öğrencilerin sınav başarılarına yansımalarına şahit olmakta bu genç yaşta gurur kaynağım oldu. Velisinden yönetimine herkese çok teşekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çevre Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mahallesi.çevre Sok.no:2 Erenköy/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum