fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Kadıköy Ortaokulları

Kadıköy bölgesinde yer alan tüm ortaokul bilgilerine ulaşmak, okula dair yapılmış yorumları görüntülemek için listelerimizi incelemeye başlayın! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Kadıköy özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
57 okul bulundu.
%25 İndirim Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu verified

Birey eğitim kurumları bilgiyolu koleji ortaokulu ailesi içinde olmaktan çok mutluyuz. bir eğitimci ve bir veli olarak b...

Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu verified

Oğlum fidol ortaokulundan mezun oldu okulda çalışan tüm eğitimci ve personeller oldukça ilgili ve tecrübeli bir kadrodan...

Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu verified

Güçlü eğitim sistemi ve deneyimli eğitimci kadrosu ile çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir eğitim yuvası,

Özel Kadıköy Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Bil Koleji Ortaokulu verified

Sosyal sorumluluk projelerinin altından alnının akıyla çıkarak hem kendi öğrencilerine hem ülkemizdeki diğer eğitim kuru...

Diğer Okullar

Özel Çevre Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Çevre ailesiyle birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunum. en alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sevgi saygı h...

Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu

Okulu daha önceden ırmak okullarında çocuğu okuyan bir aile dostumuzdan tanıdık. yurtdışına yerleştikleri için okuldan a...

Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu

Kurucularından başlayarak tüm eğitim ailesi çok ilgililer. süper bir bina da çok kaliteli eğitim ordusuyla sonuna kadar...

Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu

Oğlum ilkokulu bu okulda bitirip ortaokuluna devam ediyor şu anda. küçük olması, bir anne olarak benim için çok büyük b...

Özel Erenköy Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu

Okul harika bir mimariye sahip sizi büyülüyor bahçeden girer girmez. kocaman bahçesi ve evimize çok yakın olması tercih...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Efdal Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Göztepe Mah.
Özel Efdal Okulları Ortaokulu

Özel Efdal Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu

Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:30
Özel İSTEK Barış Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel İSTEK Barış Ortaokulu

Özel İSTEK Barış Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu

Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

50 Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Göztepe Mah.
50 Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer Ortaokulu

50 Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kaptan Hasan Paşa Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Kaptan Hasan Paşa Ortaokulu

Kaptan Hasan Paşa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30
Öğretmen Harun Reşit Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Öğretmen Harun Reşit Ortaokulu

Okul çok güzel iyiki bu okulda okumuşum güzel bir arkadaşlıklar kurmaya çalıştım.

Cenap Şahabettin Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Cenap Şahabettin Ortaokulu

Cenap Şahabettin Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özdemiroğlu İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özdemiroğlu İmam Hatip Ortaokulu

Özdemiroğlu İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:20
Mustafa Mihriban Boysan Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Suadiye Mah.
Mustafa Mihriban Boysan Ortaokulu

Mustafa Mihriban Boysan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:35
Bostancı Atatürk Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / Bostancı Mah.
Bostancı Atatürk Ortaokulu

Bostancı Atatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30
Mehmet Akif İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Mehmet Akif İmam Hatip Ortaokulu

Mehmet Akif İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Kadıköy Ortaokulları

Kadıköy, İstanbul'un kalabalık ve eğitim seviyesi oldukça yüksek bir ilçesidir. Genellikle emekçi bir ebeveyn kitlesinin bulunduğu bölgede okul arayışına giren veliler gün içinde çalıştıkları için tek tek okulları gezememekte ve çocukları için doğru okulu bulmada sorun yaşayabilmektedir. Bu sorunu çözmek için Kadıköy ortaokullarının tamamını kapsayan listelerimize ulaşıp okul bilgilerinin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Okul fiyatlarından, fotoğraflarına, sınıf mevcutlarından, okul giriş ve çıkış saatlerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlardan servisinin olup olmadığına gibi birçok bilgiye erişerek okulları tek tek gezmeden haklarında fikir sahibi olabilirsiniz.


Kadıköy ortaokulları liseye hazırlık sürecinin başladığı dönemde olan öğrencilerini kaliteli eğitimle buluşturup, hayallerini gerçekleştirmeleri adına çalışmakta ve kendilerini her geçen gün geliştirmektelerdir. Kadıköy'deki kolejler ortaokul eğitimi sağlamakta, lise seviyesinde de eğitim vermektedir. Böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan lise eğitimlerini de bu okullarda görebilmektedir.


Kadıköy'deki ortaokulların konumlarına harita üzerinden ulaşarak çevrenizdeki okulları kolayca keşfedip bu okullar ile iletişime geçebilirsiniz. Çocuğunuz, bu okullara ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla gidebilecektir. Mahalleye göre arama yaparak da size en yakın olan okulları görüntüleyebilirsiniz. Eğer yürüme mesafesinde olmayan bir ortaokula kayıt yapmayı düşünüyorsanız, okulun profiline göz atarak sunduğu servis hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece, hangi okulların çocuğunuzu güvenle ev ve okul arasında taşıyabileceğini görebilirsiniz.


Kadıköy ortaokullarının profillerinde sadece servis hizmetleri değil, aynı zamanda sağlık, güvenlik ve diğer hizmetler hakkında detaylar bulunmaktadır. Okulların sunduğu çeşitli hizmetlere ve kampüslerinde bulunan fiziksel donanımlara göz atarak, hangi okulların çocuğunuza istediğiniz hizmetleri sağlayabileceğini belirleyebilirsiniz. Kadıköy'deki ortaokullarda genellikle spor alanları, laboratuvarlar ve yemekhane gibi fiziksel donanımlar bulunmaktadır. Listeleme sayfaları üzerinden fiziksel donanımlara göre arama yapabilir ve okulların profillerinde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgilerle donanarak, çocuğunuza zevkli ve etkili bir eğitim deneyimi sunacak Kadıköy ortaokullarını kolaylıkla seçebilirsiniz.


Eğitim hayatındaki bu kritik dönemde çocuğunuza doğru rehberlik ve destek sağlayacak olan ortaokulu seçmek, onların başarılı bir lise geçişi yapabilmeleri için oldukça önemlidir. Kadıköy ortaokullarının profillerinde yer alan tanıtım yazıları, okulların benimsediği eğitim felsefelerini, misyonlarını ve eğitim anlayışlarını daha yakından tanımanızı sağlar. Okulların kurumsal bilgilerini inceleyerek, çocuğunuza en uygun desteği sağlayacak okulu seçme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı okullar, çeşitli eğitim anlayışlarını benimseyip uygulayarak öğrencilere çeşitli perspektiflerden eğitim sunmaktalardir. Her öğrencinin bireysel hedefleri ve hayalleri olduğu için, çocuklarınızın bu hedeflere ulaşabilmesi için ihtiyaçlarına uygun bir eğitim alabilecekleri bir okulu seçmek önemlidir. Ebeveynler, Kadıköy'deki ortaokulların benimsediği eğitim anlayışlarını ve kullandıkları eğitim modellerini profillerine bakarak öğrenebilmektedir. Kadıköy'deki ortaokullar, yabancı dil ağırlıklı eğitimden bilişim eğitimine, uluslararası bakalorya eğitimden liseye hazırlık odaklı eğitime kadar çeşitli eğitim türlerine odaklanan çeşitli eğitim anlayışlarını benimsemektedir. Okul.com.tr üzerindeki listeler aracılığıyla, çocuklarınızın hedeflerine ve hayallerine uygun metotları uygulayan okulları kolayca belirleyebilirsiniz.


Ortaokul dönemindeki öğrenciler, hayatlarındaki ilk ulusal merkezi sınavlara hazırlık sürecini yaşamaktadırlar. Liseye Geçiş Sınavları (LGS), öğrencilerin gelecekteki lise tercihlerini ve kariyer yolculuklarını belirlemede kritik bir rol oynamaktadır. Bu sınavlara hazırlık sürecinde öğrenciler, okullarının öğretmenleri ve rehberlik biriminden destek alarak yönetim tarafından hazırlanan sınav programları ve öğretmenlerin sunduğu eğitimlerle başarıya ulaşmaya çalışmaktadırlar. Öğrencilerin bu dönemdeki sınav hazırlıkları ve elde ettikleri başarılar, gelecekteki başarılarını ve yaşam memnuniyetlerini büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle, veliler genellikle daha önce sınav başarısı göstermiş ve gelecekte de başarı sağlayacak ortaokulları tercih etmektedirler. Kadıköy’de, sınav hazırlığına önem veren, geçmişte yüksek başarılar elde etmiş ve öğrencilerini Türkiye'nin en iyi liselerine yerleştirmiş birçok ortaokul bulunmaktadır. Okulların profillerinde yer alan çeşitli bilgileri inceleyerek, sağlayacakları sınav başarısı hakkında bir ön fikir edinebilirsiniz. Velilerin, mezunların başarılarına ve liseye geçiş oranlarına dikkat etmeleri çok önemlidir. Tüm bu bilgileri okulların profillerine göz atarak bulmanız mümkündür.


Kadıköy ortaokulları hakkında daha sağlıklı bir tercih yapabilmek için o okul daha önce tercih etmiş olan veli ve mezunların deneyimlerinden faydalanmak oldukça yararlıdır. Listeleme sayfalarında yer alan okulların profillerinde, Kadıköy ortaokulları yorumları bulunmaktadır. Bu yorumlar, önceki velilerin veya mezunların deneyimlerini içermekte olup, kurumların güçlü ve zayıf yönleri konusunda size fikir vermektedir. Veli yorumları, okulların eksikliklerini ve öne çıkan özelliklerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu yorumları okuyarak Kadıköy'deki en iyi ortaokulları belirleme sürecinde daha bilinçli bir karar verebilirsiniz. Ayrıca, eğer siz de bir okul hakkında deneyime sahipseniz, okulun sayfasına yorum bırakarak diğer velilere ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.


Çocukların sadece sınav başarısından öte, çok yönlü bir gelişim sergileyebilmeleri için ortaokulların çeşitli sosyal aktiviteler sunması çok önemlidir. Kadıköy ortaokulları, öğrencilerin yeteneklerine ve ilgi alanlarına hitap eden çeşitli etkinlikler düzenleyerek öğrencilere geniş bir perspektif sunmaktadır. Listeleme sayfalarında filtreler kullanarak çocuğunuzun ilgi duyduğu veya gelişimine katkı sağlayabilecek aktiviteleri sunan okulları bulabilirsiniz. Kadıköy bölgesindeki ortaokulların profillerini inceleyerek, hangi etkinlikleri düzenlediklerini ve öğrencilere hangi fırsatları sunduklarını görebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun eğitimine katkı sağlayacak, sadece akademik başarı değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel gelişimine de önem veren bir ortaokulu tercih edebilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi günümüzde giderek daha fazla önem kazanmaktadır. İngilizce'nin yanı sıra bir ikinci yabancı dil bilmek, özellikle profesyonel dünyada ayrıcalık sağlayan büyük bir faktördür. Kadıköy ortaokulları, İngilizce dışında birçok dilde ikinci yabancı dil eğitimi imkanı sunarak öğrencilere geniş bir dil yelpazesi sunmaktadır. İspanyolca, Fransızca, Almanca gibi dillerde verilen üstün nitelikli yabancı dil eğitimi ile, Kadıköy'deki okullar çocuklara çeşitli dil becerilerini kazandırarak uluslararası arenada daha etkili olmalarını sağlamaktadır. Hangi okulların hangi yabancı dillerde eğitim verildiğini belirlemek için listeleme sayfalarındaki filtreleri kullanabilirsiniz. Her okulun profilinde hangi dillerde eğitim sağladığı görüntülenmektedir.


Kadıköy ortaokul fiyatları; bulunulan mahalleye, okulun eğitim kalitesine, sunulan fiziki imkanlara bağlı olarak değişmekte ve her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Bölgede birçok okul olması, her bütçeye uygun seçenekleri bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okulların profilleri üzerinden en güncel Kadıköy ortaokul fiyatlarına ulaşabilir ve bütçenize uygun olanları değerlendirebilirsiniz. Fiyat aralığına göre filtreleme yaparak, bütçenizi aşmayacak okulları görebilirsiniz.


Kadıköy ortaokul avantajları konusunda bilgi sahibi olmak için listeleme sayfalarına ve okulların profillerine göz atabilirsiniz. Çeşitli özel okullar erken kayıt dönemleri belirlemekte ve indirimli fiyatlar ile öğrenci kabul etmektedir. Bu dönemlerde Kadıköy ortaokulu fiyat avantajları okul.com.tr üzerinde bulabilir, okullarla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Erken kayıt dönemlerinde çeşitli fiyat avantajları sunan kolejler ve özel ortaokulları değerlendirebilirsiniz. Bazı okullar, özel indirim fırsatlarını sadece okul.com.tr üzerinden sunmaktadır. İndirimli sayfalara göz atarak Kadıköy ortaokulları indirimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bursluluk sınavı da düzenleyen Kadıköy'deki kolejler ve özel ortaokullar, sınavda başarılı olan öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. Bursluluk sınavları düzenleyen okullara başvurarak öğrencilerin başarılarına bağlı olarak burs imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir ve çeşitli indirimler elde edebilirsiniz.


Kadıköy ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Kadıköy Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum