fb
Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu

0 216 706 6896
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu , her biri alanında uzman kalifiye eğitim kadrosuyla, geleceğin dünyasına yön verecek olan nesiller yetiştirmek amacındadır. Son teknoloji ile donatılmış 24 kişilik özel sınıflar, uygulamalı derslere özel derslikler, kütüphane, Fen Bilgisi laboratuvarları, kapalı ve açık spor salonları, konferans salonu, kafeterya, yemekhanesi bulunan okulda öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Okul yurdumuz ve dünyamızdaki gelişmelerden yararlanarak, insanî değerleri yüceltmeye çalışan, yaptığı işin bilim ve sanat değeri taşıdığının farkında olan bir ekiple; öğretim modeli oluşturarak, doğuştan sahip olduğu potansiyelini en yüksek düzeyde kullanabilen, tutum ve davranışları bakımından erdemli, bilgili, şefkatli, başarılı, kültürlü, görgülü, bilinçli ve kendisi olarak ortaya çıkabilen bireyler yetiştirmek amacındadır. Değerler eğitimine de yer verilmektedir. Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri derslerinin dışında dikkat gelişimi, anlamlı ve hızlı okuma, okuduğunu anlama, güzel yazma ve güzel konuşma çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenci kulüpleri bulunmakta olup gezi ve münazara etkinlikleri yapılmaktadır. Okulda psikolejik danışmanlık ve rehberilik birimi bulunmakta olup rehberilik birimi öğrencilerin özgüveni yüksek, psikolejik yönden sağlıklı, sorumluluk sahibi, girişimci, mutlu ve başarılı bireyler olabilmeleri için çeşitli çalışmalar yapar, gelişimlerini takip eder ve öğrencilerin sorunları olduğunda onlara yardımcı olur. Öğrencilerin sağlığı için gerekli önlemler alınmış olup okulunrevirinde 8:30-16:00 saatlerinde tam gün görev yapan bir doktor bulunur. Tüm donanımıyla acil durumlarda ilkyardım yapmak da dahil olmak üzere öğrencilerin sağlık durumunu sürekli izlenir. Bilgisayar kayıtlarında her öğrenci için bir sağlık dosyası tutulmaktadır. Okulda yemekler hijyen koşullarına uygun olarak okulun tam teşekküllü mutfağında hazırlanır. 200 kişilik yemek salonunda servis yapılır. Yemek yapımında kurum tarafından belirlenen kaliteli ve güvenilir markalar kullanılması zorunludur. Periyodik aralıklarla sağlık taramasından geçen yemekhane çalışanları, tüm hazırlıklarını ve servislerini eldiven, ağız maskesi, yemekhane terliği, bone kullanarak gerçekleştirir. Okulda hijyene önem verilmekte olunup tüm katlar, tuvaletler ve lobiler her teneffüste mutlaka temizlenir. Temizlik çalışanlarına hizmet içi eğitim seminer programları düzenlenerek, hizmet kalitesi sürekli olarak en üst düzeye çıkartılmaktadır. Okul servis ve güvenlik hizmeti de vermektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Atletizm
Jimnastik

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Perküsyon
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

"Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kurtköy Mah. Hızır Reis Cd. No:25 Pendik - İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu

Okulda verilen eğitimden, güler yüzlü öğretmenlerinden çok memnunuz. Ayrıca çocuklarımız için fiziksel yönden her ayrınt...

Özel Akay Koleji Pendik Ortaokulu Özel Okul
Özel Akay Koleji Pendik Ortaokulu

pendik kampüsündeki 2. senemiz çok kaliteli ve bi okadar genç kadrosuyla harika işler çıkarıyor. çocuğum eğitim öğretimi...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum