fb
Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

0 216 706 6889
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları, eğlenceli kulüpleri ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile sürekli kendini yenileyen ve geliştiren, öz güveni ve iradesi güçlü, iletişim becerisi gelişmiş, analitik düşünen ve karar verebilen, sorumluluk sahibi, Türkçeyi doğru konuşan ve yazan, değerlerini bilen, çevreyi koruyan, Bir batı (İngilizce) ve bir doğu dilinde (Arapça) okuduğunu anlayan, konuşan ve yazan, bilgiyi elde edebilen, üretme ve kullanmada teknolojiden faydalanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu'nda çocukların keşfetme becerilerini ortaya çıkaran, bireysel farklılıklarını geliştiren, öğrenmeyi zevkli hale getiren, değerler algısını sağlam temellere oturtan, proje tabanlı modern öğretim modelleri uygulanmaktadır. Okul binasında öğrenciler, son teknolojiyle donatılmış, bilgisayar ve internet kullanımına uygun sınıflarda, dokunmatik ekranlı ve bilgisayarlı akıllı tahtalarla ders görmektedir. Sınıf dışı eğitim ve aktiviteler için okulda; laboratuvarlar, sanat ve müzik atölyeleri, kütüphane ve bilgisayar destekli araştırma odaları, spor ve kültürel etkinlik alanları bulunmaktadır. Okulda eğitim planı olarak sadece dersler ve sınavlardan ibaret değildir. Öğrencilerin ilgi duyduğu alanlarda kendisini geliştirmesi, yeteneklerini keşfedip kültürel birikim sağlaması amacıyla pek çok öğrenci kulübü yer almaktadır. Bunlar badminton, okçuluk, jimnastik, buz pateni, judo, masa tenisi, futbol, voleybol, basketbol, piyano, org, gitar, keman, ahşap boyama, ebru, cambridge, ileri kuran okuma, legodur. Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu'nda branş dersleri, akademik eğitim ve kulüp faaliyetlerinin yanı sıra robotik kodlama eğitimine önem verilmektedir.Robotik kodlama eğitimleri ile öğrencilerin teknolojik ilerlemelere öncülük etmeleri, yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve matematik, okuma yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerileri kazanmaları sağlanmaktadır. Okulda rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Bu kapsamda öğrencilerin kendilerini tanıyabilmeleri, öğrenci veli ilişkileri, veli seminerleri, dikkat çalışmaları gibi pek çok rehberlik konusu üzerinde durulmaktadır. Psikoloji danışman ile birlikte öğrencinin kendini anlaması, problemlerini çözmesi, gerçekçi kararlar alması, kapasitelerini geliştirmesi, çevresine dengeli ve sağlıklı bir uyum yapması ve böylece kendini gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Okulda yemekler hijyenik şartlarda öğrencilerin dengeli beslenebilmesi için sağlıklı ürünlerle ve özenle hazırlanmış menülerle sunulmaktadır. Okulda temizliğe önem verilmekte olup özellikle öğrencilerin en sık kullandığı bölgeler daima temiz tutulmaktadır. Güvenlik önlemleri alınmıştır. Güvenlik görevlileri okula gelen yabancıları kontrol ederek içeri almaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Görsel Sanatlar
Piyano
Koro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

"Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Teraziler Cad. No:36 Ümraniye / İst
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

TEOG sınavlarında ortalamalar gayet umut verici olduğu için tercih ettik. Okulun akademik başarısının yanı sıra sosyal...

Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu

Doğal çim bahçesi , yüzme havuzu ve stem atölyeleri ile mükemmel bir okul

Akil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Akil Koleji Ortaokulu

Okulda hijyene önem verilmekte olup yemeklerden zeminlere, sınıflardan tuvaletlere tüm alanların temizliği ile okul pers...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum