fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Devlet Teşviği: Var

Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Devlet destekli olan Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sağladığı avantajlar açısından öğrencilere fırsat eşitliği sunmaktadır. Bu kurumda eğitim alan her öğrenci devlet teşviki garantisi altındadır. Anadolu teknik lisesi müfredatıyla hem akademik hem mesleki anlamda öğrenciler geleceğe hazırlarken üniversite sınavlarındaki öğrenci başarıyla marka haline gelmektedir. Üniversite eğitimini ve mesleki eğitimi bir arada sunan Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla geleceğe umutla bakan, mesleğinde başarılı ve uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Geleceğin dünyasının popüler meslekleri olan Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ve Endüstriyel Otomasyon bölümleri bulunan bu okul sadece ön lisans yerleştirmesi değil, üniversite lisans yerleştirmeleri yaparak geleceğin mühendis adaylarını yetiştirmektedir. Öğrencilerinin kişisel başarısını arttırma, sosyalleşmesini sağlama, ilgi ve yeteneklerini ön plana çıkararak öğrenci kişilik hizmetlerini ve mentörlük sistemini uygulayarak öğrenci, okul ve veli arasında işbirliği imkanı sağlamaktadır.
Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerinin sosyalleşmesi ve kültürel kazanımlarını arttırması amacıyla okul imkanları doğrultusunda, akıl ve zeka oyunları, basketbol, futbol, voleybol, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, izcilik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir. Aynı zamanda robotik ve kodlama dersi yer alan bu okulda, öğrencilerin analitik düşünme becerisi, algoritma oluşturma, sayısal yetenek ve ön görü becerisi kazanımı sağlanmaktadır. “Aydınlık geleceğe giden yol Beylikdüzü Koleji’nden geçer !” sloganıyla markalaşmış olan bu kurum, yabancı dile verdiği önemle uluslararası standartlarda öğrenci yetiştirmeyi amaçlamakta ve Atatürk'ün izinde, çağdaş, üretken ve yenilikçi bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:10, Beylikdüzü / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum