fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok

Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Beylikdüzü 'nde kaliteli ekipmanları, teknolojik imkanları, donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları ve alanlarında uzman eğitmen kadrosu ile öğrencilerine lise eğitimi veren Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi yıl boyunca vermiş olduğu eğitimler ile sorumluluk sahibi, değerlerini bilen, hür, özgür, başarılı, çevresi ile iyi geçinebilen, aklına gelen her türlü soru ya da sorunu hiçbir çekince duymadan ifade edebilen, sorgulayabilen gücü ve öz güven sahibi bireyler yetiştirmektedir.
Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi'nde çocukların kişisel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini sağlayabilecekleri tüm imkanlar sağlanmaktadır. Bu imkanlar içerisinde havuz, bahçe, spor alanı, konferans salonu, kütüphane, laboratuvar, kapalı spor salonu, mutfak atölyesi, oyun alanı ve sanat atölyesi yer almaktadır.
FikriBilim Koleji’nde irfanı hür olmak; kodlama bilgisiyle ürettiği robotu görme engelli bir bireyin faydasına, dijital becerilerini sosyal medya üzerinden dikkat çekeceği Afrika’daki bir sıkıntıya, matematik bilgisini toplumda mühendise mi yoksa doktora mı ihtiyaç olduğu öngörüsüne ya da eğitiminden aldığı öz güveni hem kendisini hem de toplumu daha refah kılacak bireysel tercihlere dönüştürebilen gençlere özgürlükler sunmak demektir.
Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle birlikte ekonomi-finans okur yazarlığı, diksiyon, hitabet, hukuk, adalet, demokrasi, insan hakları, insan kaynakları, kariyer planlama, proje hazırlama teknikleri, robotik kodlama, araştırma teknikleri, girişimcilik, inovasyon ve uluslararası ilişkiler atölye çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca okulda sistemli, disiplinli, uzman eğitim kadrosu ve nitelikli ders içerikleriyle öğrenciyi sınavda başarıya ulaştırmak amacıyla YKS Hazırlık Programı uygulanmaktadır. 4 yıllık bu program ile öğrencilerin eksiksiz bir şekilde sınava girmeleri amaçlanmaktadır.
Üniversite sınavına hazırlık programında öğrenciler; sınav içeriği, test tekniği, sınav taktikleri, zaman yönetimi, meslek tanıtımı, üniversite tanıtımları, tercihler vb. konularda, 9. sınıftan, 12. sınıfa kadar bir bütünlük içinde uygulanan programla yetiştirilir.
Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi'nin öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında güvenlik, rehberlik, yemekhane ve serviste bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel FikriBilim Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mah.çalışlar Cad. No : 13 Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum