fb
Özel FikriBilim Koleji Lisesi

Özel FikriBilim Koleji Lisesi

0 212 963 2076
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel FikriBilim Koleji Lisesi Hakkında

İstanbul Beylikdüzü 'nde kaliteli ekipmanları, teknolojik imkanları, donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları ve alanlarında uzman eğitmen kadrosu ile öğrencilerine lise eğitimi veren Özel FikriBilim Koleji Lisesi yıl boyunca vermiş olduğu eğitimler ile sorumluluk sahibi, değerlerini bilen, hür, özgür, başarılı, çevresi ile iyi geçinebilen, aklına gelen her türlü soru ya da sorunu hiçbir çekince duymadan ifade edebilen, sorgulayabilen gücü ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmektedir. Özel FikriBilim Koleji Lisesi 'nde çocukların kişisel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini sağlayabilecekleri tüm imkanlar sağlanmaktadır. Bu imkanlar içerisinde havuz, bahçe, spor alanı, konferans salonu, kütüphane, laboratuvar, kapalı spor salonu, mutfak atölyesi, oyun alanı ve sanat atölyesi yer almaktadır. FikriBilim Koleji’nde irfanı hür olmak; kodlama bilgisiyle ürettiği robotu görme engelli bir bireyin faydasına, dijital becerilerini sosyal medya üzerinden dikkat çekeceği Afrika’daki bir sıkıntıya, matematik bilgisini toplumda mühendise mi yoksa doktora mı ihtiyaç olduğu öngörüsüne ya da eğitiminden aldığı özgüveni hem kendisini hem de toplumu daha refah kılacak bireysel tercihlere dönüştürebilen gençlere özgürlükler sunmak demektir. Özel FikriBilim Koleji Lisesi 'nde öğrencilerle birlikte ekonomi-finans okur yazarlığı, diksiyon, hitabet, hukuk, adalet, demokrasi, insan hakları, insan kaynakları, kariyer planlama, proje hazırlama teknikleri, robotik kodlama, araştırma teknikleri, girişimcilik, inovasyon ve uluslararası ilişkiler atölye çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca okulda sistemli, disiplinli, uzman eğitim kadrosu ve nitelikli ders içerikleriyle öğrenciyi sınavda başarıya ulaştırmak amacıyla YKS Hazırlık Programı uygulanmaktadır. 4 yıllık bu program ile öğrencilerin eksiksiz bir şekilde sınava girmeleri amaçlanmaktadır. Üniversite sınavına hazırlık programında öğrenciler; sınav içeriği, test tekniği, sınav taktikleri, zaman yönetimi, meslek tanıtımı, üniversite tanıtımları, tercihler vb. konularda, 9. sınıftan, 12. sınıfa kadar bir bütünlük içinde uygulanan programla yetiştirilir. Özel FikriBilim Koleji Lisesi 'nin öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında güvenlik, rehberlik, yemekhane ve serviste bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Drama
Tiyatro

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Robotik ve Kodlama

"Özel FikriBilim Koleji Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel FikriBilim Koleji Lisesi İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mah.çalışlar Cad. No : 13 Beylikdüzü/istanbulistanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü Anadolu Lisesi

Çok güzel yarışmaların, etkinliklerin ve konferansların olması üniversite tercih dönemindeki öğrenciler için çok yerinde...

Özel Dolmabahçe Okulları Havacılık Lisesi Özel Okul
Özel Dolmabahçe Okulları Havacılık Lisesi

İkinci dilde egitim ve laboratuvar imkanlari iyi derecede

Özel Gurur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Gurur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okulda müdürlük görevinde olan zeki hocama saygılarımı sunarım bu hayata zeki hocadan bir tane daha gelmeyecek ciddi anl...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum