fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu

Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin liselere geçiş sınavlarında en yüksek seviyede başarıya ulaşmalarını amaçlamaktadır. Kurum, tecrübeli eğitimci kadrosuyla sınav hazırlığının her adımında öğrencilerine destek vermektedir. Okulda düzenli olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavlarıyla öğrencilerin ihtiyacı olan konular tespit edilmektedir. Soru çözüm saatleri ve birebir etütlerle tespit edilen eksik konularda öğrencilere telafi çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalarla öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde eksiksiz ilerlemeleri sağlanmaktadır. Okulun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Rehberlik servisi öğrencilere hedef belirleme ve bu hedefe ulaşmak adına çalışma planı hazırlama konularında yardımcı olmaktadır.
Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin sınavlarda başarılı olması kadar karakter gelişimlerini de önemsemektedir. Kurum bu sebeple öğrencilere yönelik geniş yelpazede sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, satranç ve bilişim kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle aynı zamanda öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte ve çağın teknolojilerine hakim olmaları sağlanmaktadır. Basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, jimnastik ve binicilik kulübü faaliyetleriyle de öğrencilerin fiziksel gelişimleri artırılmaktadır. Bu aktiviteler sırasında öğrenciler sınav stresinden uzaklaşma ve yeteneklerini keşfetme imkanı bulmaktadır. Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu'nda sportif faaliyetlerin yanı sıra sanatsal aktiviteler de düzenlenmektedir. Görsel sanatlar, el sanatları, modern dans, seramik kulübü ve sinema aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri açığa çıkarılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Topçular Mah. Maltepe Cad. No:1 Eyüp/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum