fb

Çekmeköy Ortaokulları

Çekmeköy'de yer alan tüm ortaokul bilgilerine ulaşmak ve eğitim kalitesi hakkında yorum okumak ve yorum yapmak için listelerimizi incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
44 okul bulundu.
Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu

Doğanın içinde olması, fiziki şartlar, eğitim kadrosu, akademik olarak da güçlü bir okul, her ayrıntının düşünülmüş olma...

Özel Çekmeköy ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy ERA Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu

Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Liv Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Liv Koleji Ortaokulu

Özel çekmeköy liv koleji ortaokulu; eğitimin temel amacı olan, bireyin sağlıklı bir gelişim göstermesini ve bir sonraki...

Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İELEV Okulları Özel 125. Yıl Ortaokulu Özel Okul
İELEV Okulları Özel 125. Yıl Ortaokulu

İELEV Okulları Özel 125. Yıl Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Asal Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Çekmeköy Ortaokulu Özel Okul
Özel Final Okulları Çekmeköy Ortaokulu

Özel Final Okulları Çekmeköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ömerli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Ömerli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Ömerli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alev Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Alev Okulları Ortaokulu

Özel Alev Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Prestij Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Prestij Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Çekmeköy Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Özel Uğur Okulları Çekmeköy Kampüsü Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Çekmeköy Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Fen Bilimleri Medeniyet Ortaokulu Özel Okul
Özel İstanbul Fen Bilimleri Medeniyet Ortaokulu

Özel İstanbul Fen Bilimleri Medeniyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu

Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erdem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Erdem Koleji Ortaokulu

Özel Erdem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Uğur Okulları Çavuşbaşı Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Uğur Okulları Çavuşbaşı Ortaokulu

Özel Çekmeköy Uğur Okulları Çavuşbaşı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Ortaokulları

Çekmeköy Avrupa yakasının gelişmiş ilçelerinden biri olup bölgede eğitim veren kurum sayısı her geçen gün artmaktadır. Çekmeköy ortaokulları arasında farklı eğitim modellerini belirlemiş okullar olduğundan aranan her türlü özelliğe sahip ortaokul bulmak mümkün olmaktadır. Sizler de çocuğunuz için en ideal okulu bulup kayıt gerçekleştirmek isterseniz okul profillerini inceleyebilir, iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ortaokulların haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan tüm ortaokullarının detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Ortaokula giden öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında fiziksel ve ruhsal gelişimleri de oldukça önemlidir. Çekmeköy'de kolej bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ortaokullar öğrencilere fiziksel açıdan çeşitli birçok imkan sunduğundan veliler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bu kurumlarda öğrenciler en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilecekleri seviyede mezun olurlar. Çekmeköy ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, adres bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, birçok seçeneği göz önünde bulundurarak okul tercihinizi yapabilirsiniz.


Veli yorumları eğitim kurumlarını daha önce tercih etmiş ve deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapıldığından okulları tanıma noktasında sizlere yardımcı olabilir. Çekmeköy'deki ortaokullarının veli yorumlarını okul profillerinden inceleyebilir, okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerde kendilerini geliştirmeleri gerektiğine karar verebilirsiniz. Çekmeköy ortaokul fiyatları geniş bir aralıkta bulunmaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu ilçede ayrıca bursluluk sınavları düzenlenmekte ve başarılı öğrencilere burs imkanı sağlanmaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


Çekmeköy'de her mahalle de bir ortaokul bulmak mümkündür. Bunun yanında Merkez mahallesi ve Taşdelen mahallesi ortaokullarının yoğunlaştığı bölgelerdir. Bölgede öne çıkan bazı okullar ise; Özel Çekmeköy ERA Koleji Ortaokulu, Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu ve Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu şeklindedir. Bu kurumlarda öğrenciler anaokulundan başlıyarak diğer eğitim seviyelerinde de hizmet alabildiklerinden bütünleşik bir yapı içerisinde herhangi bir uyum sorunu yaşamadan yoluna devam edebilmektedir.


Çekmeyköy ortaokulları listelerimizi detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum