fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çekmeköy Ortaokulları

Çekmeköy'de yer alan tüm ortaokul bilgilerine ulaşmak ve eğitim kalitesi hakkında yorum okumak ve yorum yapmak için listelerimizi incelemeye başlayın! Çekmeköy'de bulunan özel ortaokullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşmak için Çekmeköy özel ortaokulları listemizi ziyaret edin.
42 okul bulundu.
%15 İndirim Özel Kıvılcım Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Kıvılcım Okulları Ortaokulu verified

Özel Kıvılcım Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Liv Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Liv Koleji Ortaokulu verified

Özel çekmeköy liv koleji ortaokulu; eğitimin temel amacı olan, bireyin sağlıklı bir gelişim göstermesini ve bir sonraki...

Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Ortaokulu verified

İkiz kızlarım girne koleji yücel koleji 7. sınıftalar. okulda lgsye hazırlık açısından çok faydalı etütler ve kamplar ya...

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu verified

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:30

Diğer Okullar

Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu

Bir ebeveyn olarak ben de çocuğum gibi heyecanlı ve her gün yeni şeyler öğrenen biri oldum çocuğum ve ben çok mutluyuz t...

Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu

Doğanın içinde olması, fiziki şartlar, eğitim kadrosu, akademik olarak da güçlü bir okul, her ayrıntının düşünülmüş olma...

Özel Erdem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Erdem Koleji Ortaokulu

Özel Erdem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:15
Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Taşdelen Mah.
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Düşünür Koleji Ortaokulu

Özel Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Alev Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Alev Okulları Ortaokulu

Özel Alev Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu

İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ütopya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Ütopya Okulları Ortaokulu

Özel Ütopya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu

Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu Devlet Okulu
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu

Alemdağ Emlak Konut Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:30

Çekmeköy Ortaokulları

Çekmeköy Avrupa yakasının gelişmiş ilçelerinden biri olup bölgede eğitim veren kurum sayısı her geçen gün artmaktadır. Çekmeköy ortaokulları arasında farklı eğitim modellerini belirlemiş okullar olduğundan aranan her türlü özelliğe sahip ortaokul bulmak mümkün olmaktadır. Sizler de çocuğunuz için en ideal okulu bulup kayıt gerçekleştirmek isterseniz okul profillerini inceleyebilir, iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ortaokulların haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan tüm ortaokullarının detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Ortaokula giden öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında fiziksel ve ruhsal gelişimleri de oldukça önemlidir. Çekmeköy'de kolej bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ortaokullar öğrencilere fiziksel açıdan çeşitli birçok imkan sunduğundan veliler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bu kurumlarda öğrenciler en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilecekleri seviyede mezun olurlar. Çekmeköy ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, adres bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, birçok seçeneği göz önünde bulundurarak okul tercihinizi yapabilirsiniz.


Veli yorumları eğitim kurumlarını daha önce tercih etmiş ve deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapıldığından okulları tanıma noktasında sizlere yardımcı olabilir. Çekmeköy'deki ortaokullarının veli yorumlarını okul profillerinden inceleyebilir, okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerde kendilerini geliştirmeleri gerektiğine karar verebilirsiniz. Çekmeköy ortaokul fiyatları geniş bir aralıkta bulunmaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu ilçede ayrıca bursluluk sınavları düzenlenmekte ve başarılı öğrencilere burs imkanı sağlanmaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


Çekmeköy'de her mahalle de bir ortaokul bulmak mümkündür. Bunun yanında Merkez mahallesi ve Taşdelen mahallesi ortaokullarının yoğunlaştığı bölgelerdir. Bölgede öne çıkan bazı Çekmeköy kolejleri ise; Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu ve Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu şeklindedir. Bu kurumlarda öğrenciler anaokulundan başlayarak diğer eğitim seviyelerinde de hizmet alabildiklerinden bütünleşik bir yapı içerisinde herhangi bir uyum sorunu yaşamadan yoluna devam edebilmektedir.


Çekmeyköy ortaokulları listelerimizi detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum