fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu öğrencileri geleceğe ve hedeflerine hazırlamaktadır. Kaliteli eğitim içerikleri oluşturarak öğrencilerin bireysel başarı katsayılarını maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimleri ile birlikte onları hayata hazırlamak esas amaçlardandır. Özel okul, dünyada yaşanan teknolojik gelişim ve değişimleri yakından takip ederek özgün eğitim modelleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin bireysel potansiyellerini zirveye çıkarmak adına alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenlerle kaliteli bir eğitim ortamı hazırlamaktadır.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu'nda öğrencilerin sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak için rehber öğretmenler titiz yaklaşımlarla etkileşim kurmaktadır. Öğrencilerin eleştirel düşünebilen, disiplinlerarası bilgi birikimine sahip, hayat boyu öğrenebilen, meraklı ve hayal gücü yüksek bireyler olabilmesi için çeşitli etkinlik, faaliyet ve eğitim programları hazırlamaktadır. Dijital eğitim çağında öğrencilerin teknolojiyi etkili ve doğru kullanabilmesini desteklemektedir. Bilimsel temelli yenilikçi eğitim uygulamaları hazırlayarak öğrencilerin hem ilgisini çekmekte hem de gelişiminde aktif rol oynamaktadır.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu, öğrencilerin bir konuya farklı bakış açıları ile yaklaşmasını öğrenmesini desteklemek için disiplinlerarası eğitim yöntemi kullanmaktadır. Disiplinlerarası öğretim yöntemi ile öğrencilerin öğrenmeye duyarlılıkları artmaktadır. Bununla birlikte bu öğretim yöntemi ile öğrencilerin; analitik düşünme, sorumluluk alabilme, planlama, güçlü iletişim, hızlı karar verebilme, iş birlikçi çalışabilme, yaratıcılık vb. gelişimlerinin desteklenmesi sağlanmaktadır.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu'nda LGS hazırlık faaliyetleri sürdürülmektedir. Öğrencilere 7 ve 8. sınıfta iki farklı öğretmen destek sağlamaktadır. Sınav hazırlık öğretmeni ve ana ders öğretmeni olarak sınıflandırılan öğretmenler eşliğinde öğrencilerin gelişimi yakından takip edilerek bireysel potansiyelinin zirvesinde bulunması desteklenmektedir. Ana ders öğretmeni işlenecek eğitim konusunu en basitten karmaşığa doğru tekrar ederek kaliteli bir öğrenim hizmeti sunmaktadır. Sınav hazırlık öğretmeni ise öğrencilere ana derste işlenen konu doğrultusunda test ve soru çözümleri yaptırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı, Ulubatlı Hasan Cad. Okullar Bölgesi-Başakşehir/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum