fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Aileler İçin Makaleleri

Çocuklarınızın okulda, evde ve sosyal hayatta karşılayabilecekleri her durum hakkında yazılmış makalelerin hepsi bir arada! Anaokulu, ilkokul hatta lise döneminde bile karşılayabileceğiniz sorunlar hakkında çözümler, çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunmak için yapabileceğiniz her şeyi uzmanlarımız aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Vakit kaybetmeden makalelerimizi incelemeye başlayın!

81711
Özel Okullar Taban Puanları 2021 Özel liselerin taban puanlarına, özel okulların LGS 2021 yüzdelik dilimlerine, yabancı liselerin taban puanlarına ulaşabileceğiniz listeye göz atabilirsiniz.
1815
Espor Nedir? Nasıl oynanır? Espor Takımı bulunan Okullar Hangileridir? Her geçen gün gelişen espor nedir? Esporu nasıl bir gelecek bekliyor? Espor takımları bulunan özel ve devlet okulları hangileridir?
7311
Çocuklar İçin Ücretsiz 10 Kodlama Oyunu Kodlama oyunlarının çocuklara faydası nedir? Ücretsiz kodlama oyunları hangileridir? Kod yazma oyunları listesine ve oyun içeriğine bu makaleden ulaşabilirsiniz.
1742
Satranç Oynamanın Çocuklara Faydaları Nelerdir? Satranç öğrenmek için uygun olan en erken yaş nedir? Satrancın çocuk gelişimindeki önemi nedir? Satranç oynamak çocuklara neler kazandırır?
6391
Çocuklarla İzlenebilecek 10 Eğitici Belgesel Çocuklarla beraber izlenebilecek belgeseller hangileridir? Öğrenciler için eğitici belgeseller nelerdir? Çocuklar için belgesel önerilerini sizler için derledik.
1162
Geleceğin En Önemli 8 Meslek Grubu Geleceğin meslekleri nelerdir? İlerleyen yıllarda geleceği olan meslekler hangileri olacak? Yeni meslekler önümüzdeki süreçte hayatımızdaki yer edinebilecek mi?
489
Çocuklara Kitap Okumayı Sevdirmek İçin Neler Yapmalıyız? Çocuklara kitap okumayı nasıl sevdirebiliriz? Çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanması için neler yapılabilir? Kitap okumanın çocuklara faydaları nelerdir?
29276
Türkiye’nin İlk Teknoloji Odaklı Özel Anadolu Lisesi (TİNK) Açıldı! Türkiye’nin ilk özel uygulamalı teknoloji lisesi zinciri olan Teknoloji ve İnsan Kolejleri (TİNK), yeni eğitim dönemi için kayıt alımlarına başladı.
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum