fb

Aileler İçin Makaleleri

Çocuklarınızın okulda, evde ve sosyal hayatta karşılayabilecekleri her durum hakkında yazılmış makalelerin hepsi bir arada! Anaokulu, ilkokul hatta lise döneminde bile karşılayabileceğiniz sorunlar hakkında çözümler, çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunmak için yapabileceğiniz her şeyi uzmanlarımız aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Vakit kaybetmeden makalelerimizi incelemeye başlayın!

1324
Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı (PYBS) Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı (PYBS) nasıl gerçekleşecek ne zaman sonuçlanacak tüm detaylara ulaşın.
59255
Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2017 Birçok özel okulun bursluluk sınavlarını sizler için bir araya getirdik. Tüm tarih ve bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.
6202
Özel Okul Teşvik Nedir? Özel teşvik nedir? Özel okul teşvik başvurusu nasıl yapılıyor? Tüm bilgilere ulaşın!
12156
Okullarda Sosyal Sorumluluk Projeleri Okullarda sosyal sorumluluk projeleri artık büyük şirketler tarafından uygulanmıyor, okul öncesinden itibaren başlıyor. Bu projelerin katkısı nelerdir?
8805
Rehberlik Araştırma Merkezi Rehberlik Araştırma merkezleri nedir, nerelerde bulunur, nasıl hizmet verir?
359
Okul Fobisi Nedir? Çocuğunuz okula gitmek istemiyor. Bunun sebebi okul fobisi olabilir mi? Öğrencilerin okul korkusu hakkında anne ve babaların bilmesi ve önlem alması gereken konular nelerdir?
391
İki Dillilik mi İkinci Yabancı Dil Eğitimi mi? İki dillilik ve ikinci yabancı dil arasındaki farklar nelerdir? Ailede iki dil birden konuşulmasının çocuğa faydaları nelerdir ve gelecek yaşamında ne gibi avantajlar sağlar?
361
Devlet Okulu Tercihi İçin İpuçları Devlet okulu seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Okulun hangi birimlerinin çalışmalarına aksatmadan devam ettiğini nasıl anlarsınız?
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2