fb

İlkokul Makaleleri

Çocuğunuz birinci sınıfa mı başlıyor ya da çoktan başladı mı? Bu dönemde çocuğunuza yardımcı olmak için tüm makalelere hemen ulaşabilirsiniz! İlkokul döneminde çocukların davranışları, ihtiyaçlarından okul seçiminde aklınıza takılan bütün soruları cevaplandıracak makalelere hemen ulaşabilirsiniz!

189391
PDR Nedir? PDR nedir? Okullarda görev alan PDR ne iş yapar? Her Okulda PDR Uzmanı Var mıdır?
1963
Çocuğunuz İlkokula Hazır Mı? Çocuğunuzun ilkokula hazır olup olmadığını anlamak için hangi alanda ne kadar geliştiği gözlemlenerek ilkokula hazır olup olmadığını anlayın.
21530
İlkokulda Psikolojik Hizmetler Nasıl Verilir? İlkokula giden öğrenciler için ideal psikolojik danışmanlık hizmeti nasıl olmalıdır?
2169
Okula Erken Başlama Çocuğunuzun okula erkenden başlaması için olması gereken kriterler nelerdir? İlkokula başlayacak olan öğrenci adayları için aileler nelere dikkat etmelidir?
7791
Çocuğum 1. Sınıfa Hazır mı? Çocuğunuzun ilkokula hazır olup olmadığını nasıl anlarsınız? Hangi kriterler çocuğunuzun ilkokula hazır olduğu hakkında size sağlıklı ipuçları verir?
6008
İlkokula Başlama Yaşı Çocuğunuzun yaşı ilkokula başlamaya uygun mu? Başlama yaşı hesaplanırken önemli olan eylül ayı itibariyle çocuğun kaç aylık olduğunun belirlenmesidir.
14249
İlkokulda Okul mu Öğretmen mi? İlkokul seçerken önceliğinizin okul mu yoksa öğretmen olduğuna neden karar vermeniz gerekmektedir ve bunun çocuğunuzun üzerindeki etkisi ne olacaktır?
31403
İlkokulda Yabancı Dil Eğitimi İlkokulda yabancı dil eğitimi nasıl olmalıdır? İlkokul 2. ve 3. sınıftan itibaren verilen eğitim nasıl ilerlemektedir ve hangi metotlar kullanır?
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum