fb

İlkokul Makaleleri

Çocuğunuz birinci sınıfa mı başlıyor ya da çoktan başladı mı? Bu dönemde çocuğunuza yardımcı olmak için tüm makalelere hemen ulaşabilirsiniz! İlkokul döneminde çocukların davranışları, ihtiyaçlarından okul seçiminde aklınıza takılan bütün soruları cevaplandıracak makalelere hemen ulaşabilirsiniz!

242560
PDR Nedir? PDR nedir? Okullarda görev alan PDR ne iş yapar? Her Okulda PDR Uzmanı Var mıdır ? PDR uzmanı olan okullar neden tercih edilmelidir ? PDR uzmanlarının çocuklara kattığı faydalar nelerdir ? PDR uzmanı seçimi nasıl yapılmalıdır ?
2847
Çocuğunuz İlkokula Hazır Mı? Çocuğunuzun ilkokula hazır olup olmadığını anlamak için hangi alanda ne kadar geliştiği gözlemlenerek ilkokula hazır olup olmadığını anlayın.
31036
İlkokulda Psikolojik Hizmetler Nasıl Verilir? İlkokula giden öğrenciler için ideal psikolojik danışmanlık hizmeti nasıl olmalıdır? Psikolojik hizmetler yalnızca öğrenciler için midir? Veliler bu hizmetten yararlanabilir mi?
4195
Okula Erken Başlama Çocuğunuzun okula erkenden başlaması için olması gereken kriterler nelerdir? İlkokula başlayacak olan öğrenci adayları için aileler nelere dikkat etmelidir?
559
İlkokul Öğrencileri İçin Matematik Etkinlikleri İlkokula giden öğrenciler için matematik etkinlik önerileri bu makalemizde. Evde basitçe yapabileceğiniz bu etkinliklerle çocuklarınız matematiği daha çok sevecek.
20638
Çocuğum 1. Sınıfa Hazır mı? Çocuğunuzun ilkokula hazır olup olmadığını nasıl anlarsınız? Hangi kriterler çocuğunuzun ilkokula hazır olduğu hakkında size sağlıklı ipuçları verir?
7874
İlkokula Başlama Yaşı Çocuğunuzun yaşı ilkokula başlamaya uygun mu? İlkokul başlama yaşı hesaplanırken önemli olan noktalar nelerdir?
27212
İlkokulda Okul mu Öğretmen mi? İlkokul seçerken önceliğinizin okul mu yoksa öğretmen olduğuna neden karar vermeniz gerekmektedir ve bunun çocuğunuzun üzerindeki etkisi ne olacaktır?
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum