fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İlkokul Makaleleri

Çocuğunuz birinci sınıfa mı başlıyor ya da çoktan başladı mı? Bu dönemde çocuğunuza yardımcı olmak için tüm makalelere hemen ulaşabilirsiniz! İlkokul döneminde çocukların davranışları, ihtiyaçlarından okul seçiminde aklınıza takılan bütün soruları cevaplandıracak makalelere hemen ulaşabilirsiniz!

48387
İlkokulda Psikolojik Hizmetler Nasıl Verilir? İlkokula giden öğrenciler için ideal psikolojik danışmanlık hizmeti nasıl olmalıdır? Psikolojik hizmetler yalnızca öğrenciler için midir? Veliler bu hizmetten yararlanabilir mi?
10632
Okula Erken Başlama Çocuğunuzun okula erkenden başlaması için olması gereken kriterler nelerdir? İlkokula başlayacak olan öğrenci adayları için aileler nelere dikkat etmelidir?
4724
İlkokul Öğrencileri İçin Matematik Etkinlikleri İlkokula giden öğrenciler için matematik etkinlik önerileri bu makalemizde. Evde basitçe yapabileceğiniz bu etkinliklerle çocuklarınız matematiği daha çok sevecek.
55056
Çocuğum 1. Sınıfa Hazır mı? Çocuğunuzun ilkokula hazır olup olmadığını nasıl anlarsınız? Hangi kriterler çocuğunuzun ilkokula hazır olduğu hakkında size sağlıklı ipuçları verir?
47465
İlkokulda Okul mu Öğretmen mi? İlkokul seçerken önceliğinizin okul mu yoksa öğretmen olduğuna neden karar vermeniz gerekmektedir ve bunun çocuğunuzun üzerindeki etkisi ne olacaktır?
90320
İlkokulda Yabancı Dil Eğitimi İlkokulda yabancı dil eğitimi nasıl olmalıdır? İlkokul 2. ve 3. sınıftan itibaren verilen eğitim nasıl ilerlemektedir ve hangi metotlar kullanır?
20573
Okul Ararken Cevaplanması Gereken 10 Soru Okul ararken, okulun olanaklarından, eğitim anlayışına, bahçesi olup olmadığı, öğretmenin nasıl olduğuna dair birçok soru vardır. İşte bu on soru.
14586
Özel Okul mu Devlet Okulu mu? Çocuğunuzu okula verirken özel mi yoksa devlet mi karar veremiyor musunuz? Bu kararı verirken ne yapmanız gerektiği makalemizde sizlerle...
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2
Şehirler

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum